Толока по-любимівськи

AvIpeOXcvqEСубота 2 липня стала дуже насиченим для активістів нашого селища днем. Ми прибирали наш Любимівський яр.
Спочатку я, як один із організаторів, трохи нервував, що збереться мало людей, та до нас один за одним приєднувались все нові й нові помічники. З усіх куточків Любимівки приходили, приїздили небайдужі мешканці, яких об’єднувало бажання зробити наше селище кращим. За найскромнішими підрахунками, зібралося близько 60 активістів, з них – близько 20 діточок.

Ми багато сміття зібрали зі hYPtwIiMMdAвсього яру, а стихійні звалища тільки частково почали прибирати, позаяк там без інвентаря та спеціальної техніки не обійтися.
Депутат Каховської районної ради Олександр Бойко, який теж брав активну участь у толоці, пообіцяв допомогти з технікою, щоб прибрати ці звалища з нашого яру.

Після цього ми повісили попереджувальні та інформаційні таблички, в яких дякуємо за дотримання чистоти та попереджаємо про штраф, якщо ще хтось надумає смітити деінде. Потім разом пішли відпочивати та куштувати смаколики. Смажили сосиски, спілкувалися та міркували, як зробити кращим наше селище. Малеча бавилась на дитячому майданчику, дорослі грали у волейбол, а найактивниші ремонтували зламані гойдалки та косили траву на майданчику.

Тепер я розумію, що толока – це те, що об’єднує людей, допомагає, гуртує. Тільки об’єднавши зусилля, нам вдасться зробити гарнішим наше селище. Друзі, в єднанні – сила!

Хочу подякувати всім, хто прийшов та підтримав нашу ініціативу. Дякую своїм рідним, які завжди допомагають в реалізації всіх задумів. Особлива дяка – сім’ям Шакало та Корсун за те, що вони завжди поряд і перші готові підтримати. Дякую друзям по депутатській групі «Розвиток Любимівки» – Циганову Сергію, Гріньку Сергію, Ігнатьєвій Марині, Жужі Валентині та Круковському Анатолію, які допомогли організувати цей захід і долучилися до прибирання яру. Дякую селищному голові Коновалову Сергію Васильовичу, що приєднався та забезпечив технікою. Щире спасибі Олександру Бойку за допомогу та безпосередню участь в прибиранні Любимівського яру.

Дякую за підтримку і нашим закордонним друзям Павлі Хофмейстеровій  та Петру Махалеку, адже наша ініціатива була реалізована в рамках проекту «Чисте довкілля – шлях до розвитку», що підтримується Міністерством закордонних справ Чеської республіки в рамках програми „перехідного співробітництва“ та чеською неприбутковою некомерційною організацією «NESEHNUT».

Володимир ЖДАНОВ, депутат Любимівської селищної ради, керівник ГО «В єднанні – сила».

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest