Оновлюється Дмитрівський ФАП

Ще навесні у приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту села Дмитрівка розпочалися ремонтні роботи (на фото). Завдяки великій допомозі сільгосппідприємства «Агробізнес-2» у квітні-травні виконані чудові ремонти у трьох кабінетах, встановлені нові вікна й двері, перестелена підлога, перероблена груба, завдяки чому не тільки покращився естетичний вигляд інтер’єру, а й є обґрунтовані сподівання, що взимку у приміщенні буде тепло пацієнтам ФАПу. Також районним центром первинної медико-санітарної допомоги уже заготовлено вугілля й брикети для опалювання. Адже сюди поквартально приїздять спеціалісти з Каховського РЦ ПМСД. Найчастіше до дмитрівчан навідуються гінеколог та педіатр, у серпні має вести прийом терапевт.

Крім меценатів з «Агробізнесу-2», дякують за сумлінну роботу сельчани й особисто сільський голова Олена Степанівна Пелешок і безпосередньо працівникам свого ФАПу, які й зараз продовжують ремонт його приміщень тепер уже власними силами. У вівторок, коли туди завітала, я якраз застала молодшу медсестру Тамару Василівну Кочубей за побілкою стелі у коридорах.

Прекрасними фахівцями своєї справи є й фельдшер І категорії Людмила Олександрівна Калиниченко, яка має стаж роботи уже 27 років, а в 2016р., удосконаливши знання та пройшовши переатестацію, підтвердила свою категорію. Стаж роботи акушера Вікторії Іванівни Шалі налічує 20 років, а у цьому році, теж після атестації, їй присвоєна І категорія.

Завданням на рік наступний вважають працівники Дмитрівського ФАПу встановлення нових вхідних дверей у будівлі, також сподіваючись на допомогу справжніх меценатів.

Ірина СОШНІКОВА.
Фото автора.
Продовження окреслених тем читайте у наступних номерах
«Каховської зорі».   

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest