Район відзначив День усиновлювача

30 вересня є днем, дуже багатим на свята в Україні. Примітно, що крім багатьох, відсвяткованих на минулому тижні, чудовим щорічним збігом для  України є відзначення православного празника святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії і Дня усиновлення. Приємно нагадати, що Каховщина не стоїть осторонь цієї благородної справи, і наші великодушні земляки не тільки беруть під опіку, усиновлюють, а й створюють прийомні сім’ї для маленьких українців, що волею жорстоких обставин позбавлені піклування біологічних батьків.

Як зазначає начальник служби у справах дітей Каховської РДА Наталя Нелюбіна, на обліку в Каховському районі знаходиться 140 дітлахів, позбавлених батьківського піклування. «Ще 2-3 роки тому близько 30 дітей, що сиротіли у нашому районі, перебували в державних закладах. Проте служба у справах дітей районної державної адміністрації не припиняла пошук для них родин. Наразі всі діти мають свою сім’ю!» – ділиться Наталя Сергіївна та висловлює щиру вдячність кожній сім’ї, яка усиновила дитину, кожному з прийомних батьків, батьків-вихователів, кожному опікуну та піклувальнику, які подарували дитині частинку свого серця і сімейний затишок.

Імена всіх цих великодушних людей неможливо перерахувати як через обмежені обсяги газетної площі, так і через те, що багато хто з них вирішив зберегти тайну усиновлення. Але є серед наших земляків такі, про яких не можна ще раз не нагадати каховчанам: це – чудові прийомні родини Половинник з Любимівки, Довбні з Тавричанки, Забавки з Калинівки, Голубевих з Чорноморівки (останню родину спіткало велике горе – передчасно пішов із життя її голова Віктор Петрович, але його дружина Валентина Іванівна, уже ставши вдовою, продовжила їхню спільну справу, взявши на виховання нових діток). А родина Єрьоменків з Коробків навіть створила дитячий будинок сімейного типу!

І саме з приводу чудового свята всі вони 29 вересня були запрошені до гостинних стін Любимівської ЗОШ №2 на урочистості, організовані у співпраці служби у справах дітей Каховської РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та адміністрації школи, директор якої Ольга Леонідівна Половинник і сама кілька років тому взяла у свою сім’ю трьох таких дітлахів, а виростивши їх, взяла ще двох хлопчиків.

Свято вдалося на славу! Прекрасний концерт подарував гостям колектив навчального закладу. Дітлахи гралися з «артистами» в ігри, і, звичайно ж, не обійшлося без смаколиків та задушевного чаювання. Батьки з гордістю розповідали про досягнення дітей. Також прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників привітали заступник голови РДА О.Вакулич, начальник служби у справах дітей Н.Нелюбіна, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Ж.Василенко.

Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей. Якщо Ви не байдужі до сирітської долі та маєте бажання взяти дитину у родину, служба у справах дітей Каховської районної державної адміністрації ще раз запрошує вас звертатися до її спеціалістів, які допоможуть вам у цій святій справі (вул. Велика Куликовська (К.Маркса),103, каб.222, тел. 40419).

Фото Ірини СОШНІКОВОЇ.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest