Як не стати жертвою грабіжника на вулиці

Каховський відділ поліції спільно з Каховською місцевою прокуратурою у жовтні поточного року провели роз’яснення норм чинного законодавства мешканцям міста та району на тему «Як не стати жертвою грабежів, крадіжок та розбоїв».

Щоб не стати жертвою, або зменшити завдану шкоду від таких злодюг хочемо порадити: у першу чергу обмежте спілкування з незнайомими чи малознайомими людьми. Слід відмовитися на їхнє запрошення пройти з ними у віддалені місця (парк, під’їзд, гараж та ін.). На спробу незнайомця відвести вас у бік від інших, слід привернути до себе увагу перехожих, можна привітатися з ними та попросити їх про допомогу. На прохання невідомого дозволити подивитися ваш мобільний телефон, необхідно йому відмовити і сховати телефон у внутрішньою кишеню.  Слід не демонструвати цінні речі та гроші в присутності невідомих вам людей. Під час проїзду у громадському транспорті цінні речі (мобільні телефони, гроші тощо) необхідно тримати у внутрішніх кишенях одягу. Якщо вже такий випадок стався, тобто у Вас відібрали мобільний телефон, або Ви стали жертвою грабіжника негайно звернутися до поліції! Зателефонувати за номером 102. Зателефонувати можливо з будь-якого таксофону на вулиці (дзвінок в міліцію безкоштовний) або попрохати перехожих зателефонувати з мобільного телефону (дзвінок також безкоштовний). Добігти до найближчого магазину чи іншого приміщення, де можливо є телефон та зателефонувати до найближчого відділу поліції. Обов’язково спробувати запам’ятати особу злочинця, його зовнішній вигляд, зокрема одяг, можливо особливі прикмети (татуювання, шрами, особливості мови), де саме стався злочин, о котрій годині та у якому напрямку зник злочинець. – у розмові по телефону з поліцейським необхідно спокійно повідомити свої повні анкетні дані (прізвище, ім’я та по батькові, адресу проживання), коли, де та з яких обставин стався злочин, інформацію про злочинця.

Каховський ВП та Каховська місцева прокуратура з проханням звертається до Вас: будьте уважними, дотримуючись наших порад ви уникнете неприємних несподіванок та втрати цінних речей.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest