Чорний квадрат Малевича. Україна. Світ

Днями в  Каховці відбулась знакова подія. Розпочала роботу виставка сучасного українського мистецтва «Чорний квадрат Малевича. Україна. Світ», рівної якій ще не бачила Херсонщина. В Каховську школу мистецтв  з Трускавецького  музею народного художника України Михайла Біласа приїхало близько 60 робіт відомих українських художників. Багатогранність представлених картин, виконаних у різних мистецьких напрямках (реалізм, імпресіонізм, постімпресіонізм та наївне мистецтво) вражають уяву своєю змістовністю та витонченістю.

На відкриття  виставки прибули Олена Білас-Березова, директор Трускавецького музею (на фото разом з В.Помазнюком), Левко Микитич, Олександр Ніколаєвський, художники, чиї картини представлені на виставці, Андрій Гордеєєв, голова
облдержадміністрації, Сергій Хлань, депутат Верховної Ради України, Світлана Думинська, начальник обласного управління культури та ще багато почесних гостей…

Ініціатор та організатор виставки Віктор Помазнюк, депутат обласної ради, відомий в Каховці своєю волонтерською діяльністю, наголосив на тому, що, перш за все, хотів, аби культурну спадщину, яку цінує весь світ, побачили і жителі сонячної Таврії.
Україна дала світу найбільше митців, відомих далеко поза її межами, але мало знаних в самій державі. Щоб долучити до світу справжнього мистецтва та культури молодь, відірвати їх від телевізорів, комп’ютерів та соціальних мереж, показати наскільки багатогранна та талановита наша країна і була задумана ця незвичайна і безпрецедентна акція.

Виставка працюватиме щоденно з 11.00 до 17.00  до 23 грудня
Перше відвідування – 5 гривень, всі послідуючі – 1 гривня. Зібрані кошти будуть передані у благодійний фонд Каховської школи мистецтв на підтримку обдарованих дітей з малозабезпечених сімей. Екскурсії для школярів  та людей пенсійного віку безкоштовні. Школярам Каховського району, які організовано захочуть відвідати виставку, буде надано автобус.

Телефон для довідок: 0503960452.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest