Балкон впав. За ним інші?

Минулого четверга редакцію повідомили про те, що в одному з будинків у Каховці обвалився балкон у квартирі на другому поверсі.
– 24 листопада я почув гуркіт розбитого скла на своєму балконі, – розповідає пенсіонер, що живе в багатоповерхівці по вул. Першотравнева, 27. – Встаю і акуратно виходжу на балкон, ошелешено дивлюся на розбите скло, на підлозі валяється кілька горщиків з квітами. Глянув з вікна кімнати на  землю – там лежать шматки балконної плити, частина якої звисає над дірою, де ще хвилину тому була стеля мого балкона, – розводить руками чоловік.

Балкони, що розсипаються на очах, стають буденним явищем у житті каховчан. За аналогією з попереднім випадком обвалення в іншому будинку, в якому, на жаль, не обійшлося без жертв, кожному власнику повинні видати повідомлення про те, що необхідно зробити експертизу балконних плит на предмет подальшої експлуатації. На цьому зазвичай і обмежуються. Експертизу балконних конструкцій зобов’яжуть зробити за свій рахунок. Де муніципальні квартири – оцінка за рахунок бюджету.

Будинок №27 знаходиться під управлінням ОСББ, керівництво якого нам пояснило, що балкон – власність господаря  квартири, значить, його збереження – на його ж совісті. 29 листопада за фінансового сприяння хазяїна квартири був проведений демонтаж проблемних плит, відновлення також ляже на його плечі. Єдине, що ОСББ обіцяє – не кидати потерпілих напризволяще і допомагати їм «по мірі можливості».

Власна інформація.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest