Кричали, сварились, ледь не побились…

саме так пройшла інформаційна зустріч каховчан з представниками міської влади, яка відбулася у понеділок в МПК «Меліоратор». На розгляд було винесено три питання. В принципі, галас невдоволення в унісон звучав при заслуховуванні кожного з трьох питань. Однак, «ледь не побились» через комунальну тематику…

ЖЕКи не потрібні?

Така думка прозвучала під час виступу директора КП «Каховська керуюча компанія» С.Рубана. Керівник комунального підприємства намагався донести до свідомості присутніх, що компанія працює менше, ніж півроку. Наголосив, що для успішного контролю за коштами, які акумулюються на підприємстві, необхідно обрати старших будинків. Також звітував, яку роботу вже виконано, а до виконання яких приступили, зокрема: доступ у підвальні приміщення й на дахи багатоповерхівок буде обмежено… І тут почався шквал накопиченого роками народного невдоволення. Згадали все: і бездіяльність ЖЕКів, і підвищення тарифів, і високі зарплати, діряві дахи й козирки, затоплені підвали, жахливий загальний стан будинків… Звучало традиційне: «За що платимо?» й «Платити не будемо!».

Сергій Михайлович зауважив, що одночасно всі будинки відремонтувати не можливо. А якщо не виконуються чи неякісно виконуються працівниками «ККК» будь-які замовлення – варто звертатись зі скаргами до адміністрації комунального підприємства.

Загалом, здорової дискусії не вийшло. Підняті проблемні питання потонули у хвилі загальних викриків з залу. Підсумував “полеміку” міський голова О.Карасевич: “Якщо комунальне підприємство не потрібне – відмовляйтесь від його послуг і самі наводьте порядок у своїй багатоповерхівці та на прибудинковій території”.

Лісопильню влаштувати не можемо,

– зазначив начальник відділу міського господарства В.Нагорний у відповідь на зауваження людей, що в місті дуже багато дерев, які варто знести. А деякі навіть становлять загрозу життю перехожих…

Заслухавши хід реалізації міської програми «Тополя» на 2008-2012 роки, можна зробити висновок, що видалення й омолодження рослин на території міста дещо відстає від запланованого. Однак зроблено немало. Співучасниками виконання програми стали не лише комунальні підприємства міста, а й організації, на території яких росли проблемні дерева, зокрема, це: ВАТ «КЗЭСО», ВАТ «Каховське АТП-16506», ТОВ «Геліос-1», КВУ «Каховський водоканал».

Віктор Павлович також розкрив складну процедуру збору погоджувальної документації на видалення аварійного дерева. А за самовільне знищення його – штраф (наприклад, якщо діаметр стовбура50 см– штраф 2800 грн.).

Пільгоперевезення зависло у повітрі?

Поки що питання пільгового перевезення на міських автобусних маршрутах у стадії обговорення (у зв’язку з новим автоперевізником згідно з результатом конкурсу). Одне достеменно відомо, як зауважив начальник управління праці та соціального захисту населення А.Скрипниченко, «гра за новими правилами» для пільговиків розпочнеться вже з 1 червня…

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest