Порозуміння та налагодження співпраці між громадами Івано-Франківської та Херсонської областями

Громадська організація «В єднанні сила» (смт.Любимівка,Херсонська обл..) стала партнером ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українці Донбасу і Криму» в реалізації проекту «Співпраця регіонів в області опанування сучасних практик роботи з громадами».

ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українці Донбасу і Криму», стали переможцем Другого конкурсу малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Протягом 6 місяців (лютий-липень 2017) ГО «ВО «Українці Донбасу і Криму» реалізовуватимуть проект «Співпраця регіонів в області опанування сучасних практик роботи з громадами» в Івано-Франківській та Херсонській областях.

Мета проекту – покращити співпрацю між Івано-Франківською та Херсонською областями в напрямку вирішення актуальних для громад проблем шляхом налагодження співпраці між громадськими організаціями та громадськими активістами Івано-Франківської та Херсонської областей.
В рамках цього проекту будуть проведені майстер-класи з виготовлення соціальних анімаційних фільмів та з використання методики форум-театру для роботи з актуальними проблемами громад для громадських активістів в Івано-Франківській та Херсонській областях.

Партнери проекту: МГО «Осмомисли» (м. Івано-Франківськ), ГО «В єднанні сила» (смт. Любимівка, Херсонська область), КП «Агенція регіонального розвитку» Новокаховської міської ради (м. Нова Каховка, Херсонська область).
В Івано-Франківській області проект адмініструє БО «Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин, Закарпатська область). Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО « Центр «Жіночі перспективи» (м. Львів).

    Володимир Жданов.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest