“Веселий кубок” Каховської Відкритої ліги КВН

1 квітня в МПК “Меліоратор” відбулась гра за “Веселий кубок” Каховської Відкритої ліги КВН, яка проходила в рамках міських заходів до Дня гумору. В грі взяли участь команди КВН: фіналіст сезону 2014/2015 Каховської Відкритої ліги КВН команда з м. Нова Каховка “Ой, всё” (капітан Максим Руденко), молодіжно-ветеранська команда з Каховки “НеВсенормально” (капітан Дар’я Харитонова) та команда “Рука в синице” (м. Скадовськ), яка каховчанам більш відома, як “Команда Васі” за іменем капітана, режисера, звукооператора та постановника команди Василя Коваленка. Тема гри – “Від весни до весни сняться рожеві сни”. Команди грали в чотирьох традиційних програмах: “Візитка” (“Сподобатись хочемо відразу”), розминка із залом, музичний конкурс “Пісні “мартовських” котів” (фристайл) та домашнє завдання “Фантазії квітневих відносин”. Ведучий, як завжди – Сергій Аркуша.

Від досконалої гри команд, влучних жартів та боротьби за симпатії глядачів того вечора в залі було гаряче. В підсумку перемогу вперше в історії каховського КВН святкувала команда з Скадовська “Рука в синице”, якій голова журі депутат міської ради Сергій Яременко та перший заступник міського голови Олег Кожем’якін вручили “Веселий кубок” Каховської Відкритої ліги КВН, грошову винагороду та призи від спонсорів:  ТМ “Мінеральна вода “Каховка” та ФОП “Гармонія”. Дипломи, грошові винагороди та призи від спонсорів отримали і інші учасники гри.

Колишній вчитель географії СЗОШ №2 Людмила Гірич подарувала кращим гумористам команди свою книгу жартів “Ну й жара, а ми на лижах” (Каховка сміється), а кращих гумористів визначав  редактор Каховської Відкритої ліги КВН Скляр Юрій.
Перед початком гри глядачі переглянули цікаві відеоролики: “Мотофестиваль Тачанка-2016” (автор – головний бухгалтер відділу культури Іванченко Наталія Юріївна) та “Молодіжна акція “Весняний подарунок” (автор – продюсер кінофестивалю “Кіностарт” ЗОШ №3 Геннадій Гнатовський).
В фойє МПК “Меліоратор” перед початком КВНу глядачі також могли переглянути чудову ретрофотовиставку “Роботи каховських фотографів” (із архіву “Фото-ЧіЗ”).

Перед початком гри фонд “Лепта” проводив благодійну акцію по зібранню коштів (зібрано 1020 грн.) на лікування онкохворої дитини Аліси Акопян, а по закінченні гри було проведено традиційну гумористичну КВНівську лотерею.
Організатори гри – Каховська Відкрита ліга КВН, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, МПК “Меліоратор”.
Спонсори та партнери гри: ТМ “Мінеральна вода “Каховка”, офіційний перевізник – таксі “Пчёлка”, кафе-бар “Причал”, кафе “Аріс”, друкарня “Приват”, ФОП “Гармонія”, магазин “Ромашка”, магазин квітів “Флора”, книжковий магазин “Джерельце”, міське громадське формування з охорони громадського порядку “Щит”,  Хотабич (Сергій Кошелєв), салон “Фото-ЧіЗ”.

Інформаційні спонсори турніру: газета нашого краю “Каховська зоря”, інформаційно-аналітичне видання “Каховские новости”, офіційний сайт територіальної громади міста, група “Каховська міська рада” у соцмережі facebook.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest