«Тендер педагогічних ідей» у Коробківському ДНЗ

У стінах Коробківського дошкільного навчального закладу 24 березня відбувся організаційно-методичний семінар на тему «Природничо-екологічна компетентність дітей дошкільного віку».

Розпочали семінар вихователь-методист Довгань Віта Вікторівна та завідувач Лопатіна Ольга Олександрівна, які за допомогою психолого-педагогічного тренінгу спонукали учасників семінару до творчої активності та емоційної педагогічної співпраці. У вступній частині семінару увазі гостей було представлено вихователів-архітекторів освітнього процесу, які потім продемонстрували свої конструктивні ідеї щодо всебічного розвитку дитини дошкільного віку.

У лабораторії майстерності педагогів були представлені на високому методичному рівні заняття архітекторів-практиків – Сегляник Р.М., яка показала заняття-розвагу корекційного характеру з домінантою театралізованої діяльності на тему: «Калина-красуня!» та інтегроване заняття з пріоритетом економічного виховання дітей Шершень Н.В. на тему: «Бізнес-клуб запрошує…». Після занять вихователі мали змогу завдяки техніці «Відкрита трибуна» теоретично довести важливість тих чи інших методів та форм роботи, які дали можливість показати високий рівень знань дітей середньої та старшої вікової групи.

Наступним етапом організаційно-методичного семінару стала презентація щойно створеної кафедри інноваційних технологій, яка дуже зацікавила колег. Проте на цьому педагогічні сюрпризи не закінчилися. У творчій та доброзичливій атмосфері відбувся тендер педагогічних ідей, де вихователі-архітектори розкрили по черзі важливість мовленнєвого, патріотичного, екологічного, фізичного, художньо-естетичного, економічного та музичного розвитку, що закріплювалися практично тендерними інноваційними формами роботи (манкографія, кляксографія, міні-фізкультурна лабораторія, подорож до картинної галереї, створення творчої української казки, економічна гра та презентація нетрадиційних музичних інструментів).

Підсумком семінару стало оголошення результатів тендеру педагогічних ідей головою тендерного комітету Лопатіною Ольгою Олександрівною, яка наголосила на тому, що без розвитку всіх сторін особистості дитини не можна виховати та навчити всебічно розвинену особистість, бо кожен напрямок важливий.

Після організаційно-методичної частини семінару гостям була запропонована екскурсія-огляд «Х-група» по дошкільному закладу.
Схвальні відгуки наш садок отримав від методиста з дошкільного виховання відділу освіти Каховської райдержадміністрації Ковалевич Світлани Валентинівни та учасників семінару. Колеги набули море досвіду, поле усмішок, неба натхнення та з піднесеним настроєм, сповнені нових вражень та позитивних емоцій, роз’їхались по своїх закладах.

Галина Куліш, вихователь.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest