Графік планових відключень обладнання ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» Каховським РЕЗ і ЕМ з 01.06.2017 по 30.06.2017

02.06.2017 Малокаховка [ЗТП-302 1Т;2Т] 09.00-14.00: Виноградний {1-2, 4, 12, 22, 24, 28}, Садовий {3-5, 7-12}, Сонячний {1-6, 12}, Шкільна {59, 61-64, 66-106}, Водопровідна {1, 5, 13, 16, 22-26, 28, 30, 32-45, 49-51, 53-54, 60, 65}, Водопровідний {1, 5-6}, Фрунзе {49-120} (ТО)
06.06.2017 Архангельська Слобода [ТП-353 Л-1] 08.00-16.30: 40 років Перемоги {4, 12-33}, Блюхера {15-29, 48-49}, Карбишева {1-7, 25-30}, Кільцева {2}, Молодіжна {38-40, 42-64}, Урицького {54, 73-82} (ТО); Василівка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: 40 років Перемоги, Жовтнева, Жовтневий, Леніна, К.Маркса, Мічуріна, Молодіжна, Молодіжний, Набережна, Радянська, Свердлова, Спеціалістів, Суворова, Східна, Ушакова, Фрунзе {4-18, 20-32, 34, 37-105}, Херсонська, Шкільна, Ювілейна, Ювілейний (ТО); Софіївка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: Ворошилова, Гагаріна, Дніпровська, Леніна, К.Маркса, Молодіжна, Набережна, Нова, Пушкіна, Радянська, Східна, Східний, Шкільна, Шкільний (ТО); Федорівка [223] 09.00-16.00: Гагаріна, Гатила, Карбишева, Каховська, Леніна, Потапенка, Сонячна, Сонячний, Східний, Терешкової, Титова, Ювілейна (ТО)

07.06.2017 Архангельська Слобода [ТП-353 Л-1] 08.00-16.30: 40 років Перемоги {4, 12-33}, Блюхера {15-29, 48-49}, Карбишева {1-7, 25-30}, Кільцева {2}, Молодіжна {38-40, 42-64}, Урицького {54, 73-82} (ТО); Софіївка [201] 09.00-16.30: Ворошилова, Гагаріна, Дніпровська, Леніна, К.Маркса, Молодіжна, Набережна, Нова, Пушкіна, Радянська, Східна, Східний, Шкільна, Шкільний (ТО); Федорівка [223] 09.00-16.00: Гагаріна, Гатила, Карбишева, Каховська, Леніна, Потапенка, Сонячна, Сонячний, Східний, Терешкової, Титова, Ювілейна (ТО)

09.06.2017 Архангельська Слобода [ТП-353 Л-1] 08.00-15.30: 40 років Перемоги {4, 12-33}, Блюхера {15-29, 48-49}, Карбишева {1-7, 25-30}, Кільцева {2}, Молодіжна {38-40, 42-64}, Урицького {54, 73-82} (ТО); Василівка [203] 09.00-15.30: 40 років Перемоги, Жовтнева, Жовтневий, Леніна, К.Маркса, Мічуріна, Молодіжна, Молодіжний, Набережна, Радянська, Свердлова, Спеціалістів, Суворова, Східна, Ушакова, Фрунзе {4-18, 20-32, 34, 37-105}, Херсонська, Шкільна, Ювілейна, Ювілейний (ТО); Федорівка [223] 09.00-15.30: Гагаріна, Гатила, Карбишева, Каховська, Леніна, Потапенка, Сонячна, Сонячний, Східний, Терешкової, Титова, Ювілейна (ТО)

12.06.2017 Архангельська Слобода [ТП-353 Л-1] 08.00-16.30: 40 років Перемоги {4, 12-33}, Блюхера {15-29, 48-49}, Карбишева {1-7, 25-30}, Кільцева {2}, Молодіжна {38-40, 42-64}, Урицького {54, 73-82} (ТО); Калинівка [144] 09.00-16.00: Дзержинського, Космонавтів, Луначарського, Степова (ТО); Чорнянка [131;ТП-380 Л-1] 09.00-16.00: 200 років Чорнянкі, 40 років Перемоги, Гагаріна, Каховська {6, 61-65, 73-77, 83-88}, Ломоносова, Маяковського, Нова, Новокаховська, Пушкіна, Степова, Цюрупи {38, 40, 50-71}, Шевченка, Ювілейна (ТО);

13.06.2017 Архангельська Слобода [ТП-353 Л-1] 08.00-16.30: 40 років Перемоги {4, 12-33}, Блюхера {15-29, 48-49}, Карбишева {1-7, 25-30}, Кільцева {2}, Молодіжна {38-40, 42-64}, Урицького {54, 73-82} (ТО); Василівка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: 40 років Перемоги, Жовтнева, Жовтневий, Леніна, К.Маркса, Мічуріна, Молодіжна, Молодіжний, Набережна, Радянська, Свердлова, Спеціалістів, Суворова, Східна, Ушакова, Фрунзе {4-18, 20-32, 34, 37-105}, Херсонська, Шкільна, Ювілейна, Ювілейний (ТО); Калинівка [144] 09.00-16.00: Дзержинського, Космонавтів, Луначарського, Степова (ТО); Софіївка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: Ворошилова, Гагаріна, Дніпровська, Леніна, К.Маркса, Молодіжна, Набережна, Нова, Пушкіна, Радянська, Східна, Східний, Шкільна, Шкільний (ТО); Чорнянка [ТП-380 Л-2] 09.00-16.00: Каховська {6, 61-65, 73-77, 83-88}, Новокаховська {2Б, 4, 6, 8, 10-12, 14, 16-18, 20, 22, 26} (ТО)

14.06.2017 Калинівка [144] 09.00-16.00: Дзержинського, Космонавтів, Луначарського, Степова (ТО); Чорнянка [ТП-380 Л-2] 09.00-16.00: Каховська {6, 61-65, 73-77, 83-88}, Новокаховська {2Б, 4, 6, 8, 10-12, 14, 16-18, 20, 22, 26} (ТО)

15.06.2017 Василівка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: 40 років Перемоги, Жовтнева, Жовтневий, Леніна, К.Маркса, Мічуріна, Молодіжна, Молодіжний, Набережна, Радянська, Свердлова, Спеціалістів, Суворова, Східна, Ушакова, Фрунзе {4-18, 20-32, 34, 37-105}, Херсонська, Шкільна, Ювілейна, Ювілейний (ТО); Калинівка [144] 09.00-16.00: Дзержинського, Космонавтів, Луначарського, Степова (ТО); Софіївка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: Ворошилова, Гагаріна, Дніпровська, Леніна, К.Маркса, Молодіжна, Набережна, Нова, Пушкіна, Радянська, Східна, Східний, Шкільна, Шкільний (ТО); Чорнянка [ТП-380 Л-2] 09.00-16.00: Каховська {6, 61-65, 73-77, 83-88}, Новокаховська {2Б, 4, 6, 8, 10-12, 14, 16-18, 20, 22, 26} (ТО)
16.06.2017 Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 09.00-15.30: Каховська, Першотравнева, Петровського (ТО); Калинівка [144] 09.00-15.30: Дзержинського, Космонавтів, Луначарського, Степова (ТО); Чорнянка [ТП-380 Л-2] 09.00-15.30: Каховська {6, 61-65, 73-77, 83-88}, Новокаховська {2Б, 4, 6, 8, 10-12, 14, 16-18, 20, 22, 26} (ТО)

19.06.2017 Василівка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: 40 років Перемоги, Жовтнева, Жовтневий, Леніна, К.Маркса, Мічуріна, Молодіжна, Молодіжний, Набережна, Радянська, Свердлова, Спеціалістів, Суворова, Східна, Ушакова, Фрунзе {4-18, 20-32, 34, 37-105}, Херсонська, Шкільна, Ювілейна, Ювілейний (ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-16.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО); Остапенко [221] 09.00-16.00: К.Маркса, Молодіжна, Східна, Центральна (ТО); Слиненко [221] 09.00-16.00: Колгоспна, Молодіжна, Першотравнева, Центральна (ТО); Сокирки [221] 09.00-16.00: Без назви, Колгоспна, Першотравнева, Українська (ТО); Софіївка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: Ворошилова, Гагаріна, Дніпровська, Леніна, К.Маркса, Молодіжна, Набережна, Нова, Пушкіна, Радянська, Східна, Східний, Шкільна, Шкільний (ТО); Чорнянка [ТП-380 Л-2] 09.00-16.00: Каховська {6, 61-65, 73-77, 83-88}, Новокаховська {2Б, 4, 6, 8, 10-12, 14, 16-18, 20, 22, 26} (ТО)

20.06.2017 Волинське [ПС 35/10 «Роза Люксембург 1Т»] 09.00-16.30: 35 років Перемоги, 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, Р.Люксембург (ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-16.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО); Остапенко [ПС 35/10 «Роза Люксембург 1Т»] 09.00-16.30: К.Маркса, Молодіжна, Східна, Центральна (ТО); Слиненко [ПС 35/10 «Роза Люксембург 1Т»] 09.00-16.30: Колгоспна, Молодіжна, Першотравнева, Центральна (ТО); Сокирки [ПС 35/10 «Роза Люксембург 1Т»] 09.00-16.30:Колгоспна, Першотравнева, Українська (ТО); Федорівка [ПС 35/10 «Роза Люксембург 1Т»] 09.00-16.30: Гагаріна, Гатилова, Карбишева, Каховська, Леніна, Потапенка, Сонячна, Сонячний, Східний, Терешкової, Титова, Ювілейна (ТО); Чорнянка [ТП-380 Л-2] 09.00-16.00: Каховська {6, 61-65, 73-77, 83-88}, Новокаховська {2Б, 4, 6, 8, 10-12, 14, 16-18, 20, 22, 26} (ТО)

21.06.2017 Заозерне [ПС 35/10 «Заозерне»] 09.00-16.30: Гагаріна, Київська, Леніна, Лугова, Набережна, Пархоменка, Пахомова, Радянська, Стара, Степовий, Шкільна (ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-16.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО); Ольговка [ПС 35/10 «Заозерне»] 09.00-16.30: Гагаріна, Леніна, Мелітопольська, Мічуріна, Молодіжна, Садова, Тракторна, Центральна (ТО); Остапенко [221] 09.00-16.00: К.Маркса, Молодіжна, Східна, Центральна (ТО); Слиненко [221] 09.00-16.00: Колгоспна, Молодіжна, Першотравнева, Центральна (ТО); Сокирки [221] 09.00-16.00: Без назви, Колгоспна, Першотравнева, Українська (ТО); Чорнянка [ТП-380 Л-1] 09.00-16.00: 200 років Чорнянці {2-5}, Новокаховська {1-2, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 23-25} (ТО)

22.06.2017 Василівка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: 40 років Перемоги, Жовтнева, Жовтневий, Леніна, К.Маркса, Мічуріна, Молодіжна, Молодіжний, Набережна, Радянська, Свердлова, Спеціалістів, Суворова, Східна, Ушакова, Фрунзе {4-18, 20-32, 34, 37-105}, Херсонська, Шкільна, Ювілейна, Ювілейний (ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-16.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО); Остапенко [221] 09.00-16.00: К.Маркса, Молодіжна, Східна, Центральна (ТО); Слиненко [221] 09.00-16.00: Колгоспна, Молодіжна, Першотравнева, Центральна (ТО); Сокирки [221] 09.00-16.00: Без назви, Колгоспна, Першотравнева, Українська (ТО); Софіївка [ПС 35/10 «Ретранслятор»] 09.00-16.30: Ворошилова, Гагаріна, Дніпровська, Леніна, К.Маркса, Молодіжна, Набережна, Нова, Пушкіна, Радянська, Східна, Східний, Шкільна, Шкільний (ТО); Чорнянка [ТП-380 Л-2] 09.00-16.00: Каховська {6, 61-65, 73-77, 83-88}, Новокаховська {2Б, 4, 6, 8, 10-12, 14, 16-18, 20, 22, 26} (ТО)

23.06.2017 Костогризове [НС-6 по Р-1-1 1Т] 09.00-15.30: Гагаріна, Житомирська, Мічуріна, Чкалова, Шевченка (ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-15.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО); Наталівка [НС-6 по Р-1-1 1Т] 09.00-15.30: Зелена, Молодіжна, П.Морозова, Нова, Поштова, Шкільна (ТО); Остапенко [221] 09.00-15.30: К.Маркса, Молодіжна, Східна, Центральна (ТО); Слиненко [221] 09.00-15.30: Колгоспна, Молодіжна, Першотравнева, Центральна (ТО); Сокирки [221] 09.00-15.30: Без назви, Колгоспна, Першотравнева, Українська (ТО)

26.06.2017 Волинське [224] 09.00-16.00: 35 років Перемоги,
8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, ЛюксембургР (ТО); Діброво [ПС 35/10 «Червоний Перекоп 1Т»] 09.00-16.00: Жовтневої революції, Українська (ТО); Дмитрівка [ПС 35/10 «Червоний Перекоп 1Т»] 09.00-16.00: Белінського, Кримська, Леніна, Мелітопольська, Молодіжна, Польова, Спеціалістів, Степова (ТО); Зелена Рубанівка [ПС 35/10 «Червоний Перекоп 1Т»] 09.00-16.00: К.Маркса, Осипенко, Челюскінців (ТО); Калинівка [ПС 35/10 «Червоний Перекоп 2Т»] 09.00-16.00: Дзержинського, Космонавтів, Луначарського, Степова (ТО); Костогризове [КТП-428] 09.00-16.00: Мічуріна {1-29, 32-44, 50, 61}, Чкалова {1-32, 36-37, 45-55, 60-68, 74, 86-95, 101, 105-106, 109-111} з(ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-16.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО); Наталівка [КТП-363] 09.00-16.00: Молодіжна {20-39}, П.Морозова {6, 12-13, 20, 26}, Шкільна (ТО); Петропавлівка [ПС 35/10 «Червоний Перекоп 1Т»] 09.00-16.00: 40 років Перемоги, Каховська, Кооперативна, Миру, Новоселів, Південний, Херсонська, Шкільна (ТО); Подівка [ПС 35/10 «Червоний Перекоп 2Т»] 09.00-16.00: Дишловенка, Калініна, Київська, Леніна, Садова, Чехова, Чкалова (ТО); Червоний Перекоп [ПС 35/10 «Червоний Перекоп 1Т»] 09.00-16.00: 40 років Перемоги, Жовтнева, Клубна, Леніна, К.Маркса, Миру, Молодіжна, Перекопська, Першотравнева, Південна, Поштова, Садова, Спортивна, Степова (ТО)

27.06.2017 Волинське [224] 09.00-16.00: 35 років Перемоги, 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, Р.Люксембург (ТО); Кам’янка [ПС 35/10 «Кам’янка 1Т»] 09.00-16.30: Кооперативна, Молодіжна, Перемоги, Радянська, Садова, Спеціалістів, Степова (ТО); Костогризове [КТП-496;КТП-497] 09.00-16.00: Гагаріна {11, 32-38, 45}, Житомирська {5-33, 35-52, 57-96}, Мічуріна {31, 46-49, 54-57, 144-163}, Чкалова {34-35, 41-44, 55-60, 68-85, 97, 103, 107, 113-140} (ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-15.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО); Сергіївка [ПС 35/10 «Кам’янка 1Т»] 09.00-16.30: Молодіжна, Степова, Центральна, Шкільна (ТО); Цукури [ПС 35/10 «Кам’янка 1Т»] 09.00-16.30: 50 років Перемоги, Вишнева, Кооперативна, Лесі Українки, Молодіжна, Першотравнева, Придніпровська, Радянська, Садова, Степова, Таврійська, Л.Українки, Шевченка (ТО)

29.06.2017 Волинське [224] 09.00-16.00: 35 років Перемоги, 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, Р.Люксембург (ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-16.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО)

30.06.2017 Волинське [224] 09.00-15.30: 35 років Перемоги, 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, Р.Люксембург (ТО); Любимівка [ТП-332 Л-1] 08.00-15.30: Гагаріна {7-14, 16}, Комсомольська, Мелітопольська {38, 40, 42, 44}, Чапаєва {2, 4, 6, 8, 10, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-65} (ТО)

One thought on “Графік планових відключень обладнання ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» Каховським РЕЗ і ЕМ з 01.06.2017 по 30.06.2017

  • 11.06.2017 at 19:05
    Permalink

    информация нужная, просьба выделять названия населенных пунктов, для удобства

    Reply

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest