Знання – найцінніший скарб

“Якщо ваш план на рік — садіть рис. Якщо ваш план на десятиліття — садіть дерева.  Якщо ваш план на все життя — вчіть дітей”.  
Конфуцій (давньокитайський мислитель).

Як говорить народна мудрість: «З усіх скарбів знання є найціннішим, бо воно не може бути ні вкраденим, ні загубленим, ані знищеним». Тож протягом року семенівські школярі, долаючи всі незручності й перешкоди, опановували навчальний матеріал і здобували нові уміння, навички та знання.
27 травня шкільний дзвоник веселим співом сповістить про початок літнього відпочинку та підіб’є підсумки навчальної діяльності учнів за рік. А підбивати є що. 17 рік поспіль семенівські школярі утримували першість у Каховському районі у районних предметних олімпіадах.

24 старшокласники взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін і вибороли 27 призових місць. Переможцями стали: Мельник Аміна, Гаврилюк Яна, Романова Анна, Шматюк Дмитро, Сторожук Інна, Кравчук Владислав, Михайлюк Влада, Зосимчук Данило, Поліщук Анастасія, Мельник Карина, Береза Дмитро, Скрабут Олександр, Баланович Діана, Купальний Ігнат, Процак Юлія. Результативною в цьому році була участь семенівців і в обласних олімпіадах – 6 дипломів обласного рівня: Михайлюк В.(10 кл.) здобула диплом ІІ ступеня з англійської мови (вчитель Цибак А.Е.), Гаврилюк Яна (9 кл.) – диплом ІІІ ступеня з історії та диплом ІІ ступеня з правознавства (вчитель Сидоренко Г.М.), Купальний Ігнат (9 кл.)– диплом ІІІ ступеня з географії (вчитель Пелагеча О.О.) та диплом ІІІ ступеня з української мови  (вчитель Хижинська Т.М.), Береза Дмитро (9 кл.)–диплом ІІІ ступеня з трудового навчання (вчитель Пелагеча О.О.). Здобутки учнів свідчать про їхнє прагнення до знань та наполегливу працю педагогічного колективу.

На святі останнього дзвоника призерам районних та обласних олімпіад будуть вручені дипломи відділу освіти Каховської РДА та грошові премії (за спонсорської допомоги фермерського господарства «Алтанал»).
Щира подяка Червоному О.В. за підтримку старанних учнів.

Нехай не всі з них стануть ученими, письменниками чи акторами, але той вогник інтелектуальності і творчості, що горить у їхніх серцях сьогодні, буде горіти ще більше і зігріватиме рідних, близьких та друзів. Вчителі, звичайно, теж радіють успіхам учнів, бо ж ці успіхи – їхні теж, і в майбутньому будуть робити все для того, щоб все нові і нові таланти з’являлися у стінах рідної школи.
Попереду літні канікули. Тож вдалого та змістовного відпочинку школярам та їхнім вчителям-наставникам, щоб в новому навчальному році мали наснагу для нових перемог та продовжували славні традиції Семенівського НВК.

Тетяна Хижинська,заступник директора з навчальної роботи.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest