Пияцтво неповнолітніх – проблема сьогодення


– під таким девізом відбулася робоча нарада працівників виконкому з керівниками торгівельних об’єктів. Увагу зосередили на забороні продажу неповнолітнім не лише алкогольних напоїв, а й тютюнових виробів.

-В тих закладах, де порушують ст15ч.3 Закону України «Про державне регулювання …обігу …алкогольних напоїв та тютюнових виробів», працівники міліції проводять рейди. Тобто, частіше перевіряються ті об’єкти торгівельної  діяльності, де неповнолітнім продають спиртне та цигарки. Якщо ж у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку, він має право вимагати у останнього документ, що засвідчує його вік.

Начальник служби у справах дітей Олена СУШКО зазначила, що такі торгівельні об’єкти як «Сніжинка», «Респект», «Час-Пик», «АТБ» не  продають неповнолітнім особам спиртне та цигарки. З метою профілактики

шкідливих звичок серед підлітків, у березні поточного року рішенням міського голови створено робочу групу. У її складі – представники відділу у справах дітей, райвідділу міліції, податкової, депутати. Комісія систематично проводить рейди: денні й вечірні (з 22.00 до 4.00). Цього року за 7 рейдів вже складено 12 протоколів на торгівців, які порушили законодавство.

Щоб викорінити проблему, потрібно об’єднати зусилля батькам, працівникам торгівлі, правоохоронцям, вчителям, а також проявляти свідомість кожному громадянину.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest