Учасників бойових дій з Каховщини запрошують відпочити на Азовському морі

Цього літнього сезону військовослужбовці – учасники АТО Каховщини, а також їхні сім’ї мають змогу відпочити на узбережжі Азовського моря. Будиночок на Арабатській стрілці привели до ладу власними силами представники громадської організації «Учасники АТО «СКІФ», влада ж другий рік поспіль лишається осторонь.

Для забезпечення відпочинку та оздоровлення учасників бойових дій та їх сімей обласною владою було виділено невеличкий будиночок біля моря. Далі ж питання лишались суто формальні – підписання відповідних паперів із комунальним підприємством, що обслуговує це майно. Взявши ініціативу в свої руки, представники ГО «СКІФ» одразу звернулись і до Каховського міського голови, і до голови Каховської райдержадміністрації. Та, на жаль, обіцянки не зрушили з місця справи.

Адже можливості оформити всі документи на громадську організацію немає.
«Будиночок є і люди мають в ньому відпочивати», – розповідає член правління організації Сергій Мухін. Тож напередодні цього сезону активісти самостійно виїхали на місце для встановлення домовленостей з організації відпочинку для військовослужбовців та їхніх сімей, а також «причепурили»  сам будиночок.

Тож всі учасники бойових дій Каховщини, охочі відпочити біля моря, можуть звертатись до ГО «Учасники АТО «СКІФ», зокрема Сергія Мухіна та Олега Кожемякіна. «Сезон відкритий! Просимо! З нетерпінням чекаємо на всіх!», – повідомляють в громадській організації.
Детальніше про роботу організації можна прочитати на сторінці ГО у Фейсбуці: goo.gl/C6oPky

Підготувала Олександра Мішина.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest