Чергове засідання сесії в Любимівській селищній раді

2 червня відбулося засідання ХХ сесії VII скликання Любимівської селищної ради. Участь у роботі сесії взяли 16 депутатів. Порядком денним було передбачено 18 запитань.

Абсолютною більшістю було затверджено місцеві податки на 2018 рік. Серед них й ставки податку на земельні ділянки у розмірі 0,5% від їх нормативно грошової оцінки в межах житлової забудови. За сільськогосподарські угіддя: 0,5% – рілля, сіножаті, пасовища та 0,57% – садівництво, багаторічні насадження.

Ставки податку на земельні ділянки надані для: комерційного, промислового, сільськогосподарського призначення – 3%, громадського призначення – 1%, землі зв’язку – 3%, закладів, установ та організацій, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів – 0%, землі енергетики – 3%, для будівництва індивідуальних гаражів – 1%, для залізничного транспорту – 5%. Більше про оновлений обсяг місцевих податків можна дізнатися на офіційному сайті Любимівської селищної ради – lubimivka.silrada.org у розділі «Рішення сесій».

Крім цього, знайшли підтримку такі рішення: про клопотання перед Каховською районною радою щодо передачі  майна лікувально-профілактичних закладів із спільної власності територіальних громад Каховського району на баланс територіальної громади Любимівської селищної ради; про розгляд клопотання директора Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад № 2 щодо фінансування 0,5 ставки кухаря; про утворення Любимівського селищного будинку культури.

Одноголосно було затверджено Генеральний план, поєднаний з детальними планами окремих територій та зонування селища Завітне, а от аналогічне рішення по смт. Любимівка зняли із розгляду для доопрацювання.
Чи через брак часу, чи через інші, невідомі депутатському корпусу причини, не звітував директор Любимівського селищного комунального господарства щодо господарської та фінансової діяльності підприємства за 2016 рік.

Підготувала Олександра Мішина.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest