Дарунок малечі – екскурсія до зоопарку

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Літо — це час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Учні Дудчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відвідали один з найбільших та найгарніших зоопарків України в Миколаєві. Організатором цієї доброї справи вже кілька років поспіль є постійний та надійний спонсор школи Дроздік Сергій Миколайович, депутат Херсонської обласної ради, який сподівався, що відвідини зоопарку позитивно вплинуть на світогляд дітей і подарують нові приємні враження.
Під час екскурсій протягом двох годин кожна з груп мала змогу милуватися дарами природи.

Весь шлях до зоопарку діти в очікуванні гадали, кого з тварин вони там зустрінуть. Вони з цікавістю спостерігали за великими тваринами. Дітям дуже сподобався будиночок для домашніх тварин «Дідова хата», який оформлено в колоритному фольклорному стилі. Вихованці побували в тераріумі, подивилися на екзотичних риб.

В рамках екскурсії діти відвідали виставку екзотичних метеликів, на якій були представлені навіть Червонокнижні експонати. Найбільше вразили метелики-велетні та ще й без рота! Таких унікальних комах привезли сюди з південно-східної Азії.
Розмах крил у метеликів-велетнів часом буває більшим за 20 сантиметрів. Але, найголовніша відмінність від інших метеликів — відсутність рота, і живуть ці комахи не більше двох тижнів. Оскільки нічого не їдять.
Діти були в захваті від знайомства із сімейством амурських тигрів Агрипіною та Геліосом, котрі під деревцем охороняли сон свого маленького тигреняти.

Яким було дитяче здивування, коли побачили пару білих ведмедів — в інших зоопарках країни пари таких звірів немає!
Спілкування з живою природою завжди приносить людині насолоду, привчає дивитися на «братів наших менших» добрими очима, виховувати в собі такі почуття, як милосердя, співчутливість, бажання захистити, допомогти, пожаліти. Незважаючи на те, що відвідали всі п›ять відділів, які діють у зоопарку: акватераріум, відділи орнітології, приматів, хижих тварин, копитних тварин — всі відділи зоопарку — втоми ніхто не відчував. Усі мали змогу зробити фото з тваринами, котрі найбільше сподобалися.

Це був найкращий день відпочинку!
На пам’ять про відвідини зоопарку діти придбали буклети, набори листівок, фотоальбоми і, звичайно ж, сфотографувалися на площі, де встановлено скульптуру-емблему зоопарку «Мауглі і Багіра».
Великим сюрпризом для дітей були відвідини кафе «МакДональдз». Діти із задоволенням пригостилися смачними незвичними стравами та отримали гарний подарунок. Відчувалося, що для дітей ця поїздка стала справжнім святом, подарувала позитивні емоції та яскраві, незабутні враження.

Дякуємо Вам, Сергіє Миколайовичу, за подаровану екскурсію, за цікаву та змістовну подорож! Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку. Хай Господь сторицею віддячить за розуміння, підтримку, за частку душі, подаровану нашим дітям.

Тетяна Кривець, вчитель початкових класів.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest