Чорноморівський «АРТЕК»

Протягом всього навчального року більшість учнів мріють лиш про одне – довгоочікувані канікули. Але яке розчарування приходить до них, коли діти дізнаються про літній шкільний табір. Адже їм здається, що нічого не зміниться. Вони все так само повинні прокидатись о 7 ранку, збиратись та йти до табору, де найчастіше день починається з зарядки.

Тут прокинутись здається «місією нездійсненною», а ще й зарядку робити змушують. Саме тому перед організаторами та адміністрацією шкіл стоїть важливе завдання – зруйнувати стереотипи школярів та зробити їх перебування у шкільному таборі не просто цікавим і корисним, а справді незабутнім. І, власне, Чорноморівська ЗОШ з завданням №1 впоралась на відмінно!
Цього року вже за традицією свою діяльність активно продовжив дитячий шкільний табір «Барвограй» при Чорноморівській ЗОШ. Адміністрація школи, зокрема директор школи Загорулько М.М., директор табору Король Т.Ю. та вчителі школи доклали чимало зусиль задля розробки успішної програми відпочинку школярів. За довгий період існування табору було організовано величезну кількість розважальних конкурсів, спортивних змагань, акцій та інших цікавинок, тому придумати щось нове здавалося неможливим. Проте, для успішного та злагодженого колективу не існує неможливих задач.

З початком літа чорноморівські школярі вирушили у кругосвітню подорож. Вони мали змогу відтворювати традиції та колорит кожної держави: співали традиційні пісні, танцювали, належно одягались та поринали у атмосферу тієї чи іншої країни. Кожного дня місце перебування юних тревелістів змінювалось, а по всій території табору були розміщені спеціальні декорації, що допомагали відчути себе справжніми американцями, британцями чи навіть індійцями. На кінець своєї подорожі, діти повернулись до рідної України. І не дивно, що завершальний день табору вони провели на своїй Батьківщині. Адже в наш час дуже важливо розвивати в дітях почуття патріотизму та любові до своєї країни, хоча робити це не завжди просто. І той факт, що всі відпочиваючі у таборі одноголосно вирішили, що не погодились би замінити день в Україні на будь-яку іншу країну, говорить про те, що колектив Чорноморівської школи на вірному шляху.

Радість дітей, які не хотіли розлучатись із табором та вдячність батьків -це ще один поштовх до подальшої роботи та поліпшення дитячого літнього відпочинку. Сподіваємось, що наступного року діти з задоволенням чекатимуть літнього табору, а організаторам та адміністрації школи вдасться втримати встановлену високу планку та підняти її на ще вищий щабель.

Алла Сегляник, заступник директора табору «Барвограй-2017».

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest