“Шалений” випускний…

26 червня – день, який для випускників Любимівської ЗОШ №1 став часом відліку
їх нього дорослого життя.

Випускний вечір у стилі “Дикий Захід” – це щось феєричне! Того вечора шкільне подвір’я перетворилось на ранчо, частина вчителів та учнів – на ковбоїв, усе відповідало стилю, навіть велетенські кактуси вороже настовбурчили свої колючки.
Запальні ведучі буквально “увірвалися” на подвір’я і захопили увагу глядачів на цілий вечір.

Галасливі, красномовні, готові у будь-яку мить вихопити пістолет із кобури, Джон (Анатолій) та Мері (Даша) “запалювали”, смішили, дивували і приковували до себе погляди. Енергія дикого заходу відчувалася і у запальних танцях юних ковбоїв. Виважений, мудрий Шериф (директор школи Жак Лілія Петрівна) красномовно і дуже чуттєво привітала випускників. Цього року їх всього восьмеро, може саме тому була можливість приділити увагу кожному з них, а також їхнім батькам та вчителям. Усі отримали таке море позитиву, уваги, що часом “зашкалювало”, і лилися сльози щастя, яких було дуже багато – плакали діти, плакали розчулені батьки, вчителі, гості. Це були чисті, щирі сльози.

Як плакали, так і сміялися – щиро, невпинно, до болю у щоках. І було від чого: влучні, дотепні вислови про кожного з випускників, вчителів, сценки з батьками, вдало підібрані музичні треки – викликали шквал аплодисментів та бурю емоцій.
І ось останній шкільний вальс заграв усіма барвами літнього вечора. Дівчатка у вишуканих сукнях, юнаки елегантні та стримані, кружляють ще до кінця не вірячи, що все це відбувається з ними насправді.
Свято, наповнене атмосферою тепла та емоцій, непомітно промайнуло. Прозвучав заключний акорд неповторної шкільної симфонії.

Олена ЯХНО.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest