26.09.2017 Кам’янка, Сергіївка, Цукури [ПС 35/10 «Кам’янка 1Т»] 09.00-16.30 (ТО)

29.09.2017 Богданівка, Новокам’янка [ПС 35/10 «Богданівка»] 09.00-15.30 (ТО); Роздольне [164] 08.30-15.30: Дружби (Д.Любарської), Київська, Садова {1, 2-26}, Сафонова, Херсонська {3, 8, 21-54}, Шевченка, Шкільна (Леніна) (ТО)
02.10.2017 Малокаховка [ТП-302 2Т Л-3] 08.00-17.00: Виноградний {1, 4, 12}, Водопровідна {1}, Сонячний {1}, Фрунзе {49, 51-53, 55, 57-59, 61, 63-63А, 65, 67-69, 71, 73, 75, 77-79, 81, 83-85, 87, 89-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 120} (Реконструкція ВЛ); Семенівка [ТП-209 Л-2] 08.30-16.30: Садова {1-19}, Українська {1-13} (ТО)

03.10.2017 Малокаховка [ТП-302 2Т Л-3] 08.00-17.00: Виноградний {1, 4, 12}, Водопровідна {1}, Сонячний {1}, Фрунзе {49, 51-53, 55, 57-59, 61, 63-63А, 65, 67-69, 71, 73, 75, 77-79, 81, 83-85, 87, 89-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 120} (Реконструкція ВЛ); Семенівка [ТП-209 Л-1] 08.30-16.30: Будівельників {1-40, 52}, Нова {1-18, 22}, Садова {28}, Українська {21-23} (ТО)

04.10.2017 Малокаховка [ТП-302 2Т Л-3] 08.00-17.00: Виноградний {1, 4, 12}, Водопровідна {1}, Сонячний {1}, Фрунзе {49, 51-53, 55, 57-59, 61, 63-63А, 65, 67-69, 71, 73, 75, 77-79, 81, 83-85, 87, 89-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 120} (Реконструкція ВЛ); Семенівка [ТП-209 Л-2] 08.30-16.30: Садова {1-19}, Українська {1-13} (ТО)

05.10.2017 Малокаховка [ТП-302 2Т Л-3] 08.00-17.00: Виноградний {1, 4, 12}, Водопровідна {1}, Сонячний {1}, Фрунзе {49, 51-53, 55, 57-59, 61, 63-63А, 65, 67-69, 71, 73, 75, 77-79, 81, 83-85, 87, 89-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 120} (Реконструкція ВЛ); Семенівка [ТП-209 Л-1] 08.30-16.30: Будівельників {1-40, 52}, Нова {1-18, 22}, Садова {28}, Українська {21-23} (ТО)

06.10.2017 Малокаховка [ТП-302 2Т Л-3] 08.00-15.30: Виноградний {1, 4, 12}, Водопровідна {1}, Сонячний {1}, Фрунзе {49, 51-53, 55, 57-59, 61, 63-63А, 65, 67-69, 71, 73, 75, 77-79, 81, 83-85, 87, 89-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 120} (Реконструкція ВЛ); Семенівка [ТП-209 Л-2] 08.30-15.30: Садова {1-19}, Українська {1-13} (ТО)

09.10.2017 Малокаховка [ТП-302 2Т Л-3;Л-5] 08.30-16.30: Виноградний {1, 4, 12}, Водопровідний {5-6}, Водопровідна {1} , Садовий {4, 9} Сонячний {1}, Фрунзе {49-85, 86А, 87-103, 104А-112;120} (ТО); Семенівка [ТП-209 Л-1] 08.30-16.30: Будівельників {1-40, 52}, Нова {1-18, 22}, Садова {28}, Українська {21-23} (ТО)

10.10.2017 Любимо-Мар’ївка [111] 08.30-16.30: Мирна, Польова, Поперечна, Садова (ТО); Малокаховка [ТП-302 2Т Л-3;Л-5] 08.30-16.30: Виноградний {1, 4, 12}, Водопровідний {5-6}, Водопровідна {1} , Садовий {4, 9} Сонячний {1}, Фрунзе {49-85, 86А, 87-103, 104А-112;120} (ТО);

11.10.2017 Каховка [ТП-458 Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Горького, Мелітопольська {74, 76, 78, 80, 82-88, 90, 92, 94-94А}, Портова {1-47}, Портовий, Пушкіна {1, 3, 5} Слобідська (Енгельса) {13, 15-50А} (ТО); Любимо-Мар’ївка [111] 08.30-16.30: Мирна, Польова, Поперечна, Садова (ТО); Малокаховка [ТП-302 2Т Л-5] 08.00-16.30: Водопровідний {5-6}, Садовий {4, 9}, Фрунзе {50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 86А, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104А-112} (Реконструкція ВЛ)

12.10.2017 Малокаховка [ТП-302 2Т Л-5] 08.00-16.30: Водопровідний {5-6}, Садовий {4, 9}, Фрунзе {50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 86А, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104А-112} (Реконструкція ВЛ)

13.10.2017 Каховка [ТП-458 Л-1;Л-2] 08.00-15.30: Горького, Мелітопольська {74, 76, 78, 80, 82-88, 90, 92, 94-94А}, Портова {1-47}, Портовий, Пушкіна {1, 3, 5} Слобідська (Енгельса) {13, 15-50А} (ТО); Любимо-Мар’ївка [111] 08.30-15.30: Мирна, Польова, Поперечна, Садова (ТО); Малокаховка [ТП-302 2Т Л-5] 08.00-15.30: Водопровідний {5-6}, Садовий {4, 9}, Фрунзе {50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 86А, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104А-112} (Реконструкція ВЛ)

17.10.2017 Каховка [ТП-458 Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Горького, Мелітопольська {74, 76, 78, 80, 82-88, 90, 92, 94-94А}, Портова {1-47}, Портовий, Пушкіна {1, 3, 5} Слобідська (Енгельса) {13, 15-50А} (ТО); Любимо-Мар’ївка [111] 08.30-15.30: Мирна, Польова, Поперечна, Садова (ТО); Малокаховка [КТП-149] 09.00-16.00: Зелена {1-68}, Новоселів {1-55А}, Польова {3}, Фрунзе {1-3, 28-29, 31}, Центральний {14, 16, 33, 35, 39} (технічне обслуговування ); Малокаховка [ТП-302 2Т Л-5] 08.00-16.30: Водопровідний {5-6}, Садовий {4, 9}, Фрунзе {50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 86А, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104А-112} (Реконструкція ВЛ)

18.10.2017 Каховка [ТП-458 Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Горького, Мелітопольська {74, 76, 78, 80, 82-88, 90, 92, 94-94А}, Портова {1-47}, Портовий, Пушкіна {1, 3, 5} Слобідська (Енгельса) {13, 15-50А} (ТО); Любимо-Мар’ївка [111] 08.30-15.30: Мирна, Польова, Поперечна, Садова (ТО); Малокаховка [ТП-302 2Т Л-5] 08.00-16.30: Водопровідний {5-6}, Садовий {4, 9}, Фрунзе {50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 86А, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104А-112} (Реконструкція ВЛ)

19.10.2017 Каховка [ПС 35/10 «Любимівка» 1Т] 09.00-16.30: Айвазовського (П.Морозова) {1-70, 72}, Берегова {1-27}, Бориса Кенджієва (Л.Чайкіної), Гагаріна, Геологів, Герцена, Гірників, У.Громової, Дунаєвського, Земнухова, Комарова, З.Космодем’янської, З.Космодем’янської {1-12, 14-49, 51-54, 56, 58-70}, Космонавтів, Лермонтова, Мелітопольська {2А-16А, 18А-26А, 28-28А, 30-30Б, 34-34А, 36, 40, 42-44, 46, 48-48А, 50-50А}, Нафтовиків, Невського {7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-29}, Некрасова, Олександра Довженка (21 Партз’їзду), Радіщева, Рилеєва, Тюленіна, Чайковського, Чернишевського, Шкільна (Крупської), Шостаковича (КР); Каховка [ТП-458 Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Горького, Мелітопольська {74, 76, 78, 80, 82-88, 90, 92, 94-94А}, Портова {1-47}, Портовий, Пушкіна {1, 3, 5} Слобідська (Енгельса) {13, 15-50А} (ТО); Любимівка [ПС 35/10 «Любимівка» 1Т] 09.00-16.30: Блюхера, Будівельників, Ворошилова {1-4, 6-18}, Дніпровська, Каховська, Космонавтів, Мелітопольська {17, 18А, 104-170}, Морська, Нова, Пролетарська {68, 70, 72-141}, Пушкіна {22-42}, Сонячна, Сонячний (КР); Малокаховка [КТП-149] 09.00-16.00: Зелена {1-68}, Новоселів {1-55А}, Польова {3}, Фрунзе {1-3, 28-29, 31}, Центральний {14, 16, 33, 35, 39} (ТО ); Малокаховка [ТП-302 2Т Л-5] 08.00-16.30: Водопровідний {5-6}, Садовий {4, 9}, Фрунзе {50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 86А, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104А-112} (Реконструкція ВЛ)

20.10.2017 Каховка [ЗТП-101 1Т] 10.00-14.00: Соборності (Леніна) {13} (ТО ); Каховка [ТП-458 Л-1;Л-2] 08.00-15.30: Горького, Мелітопольська {74, 76, 78, 80, 82-88, 90, 92, 94-94А}, Портова {1-47}, Портовий, Пушкіна {1, 3, 5} Слобідська (Енгельса) {13, 15-50А} (ТО); Малокаховка [ТП-302 2Т Л-5] 08.00-15.30: Водопровідний {5-6}, Садовий {4, 9}, Фрунзе {50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 86А, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104А-112} (Реконструкція ВЛ)

23.10.2017 Каховка [ТП-158 Л-1] 08.00-16.30: Кошового, Мелітопольська {70}, Островського, Паркова (Піонерська), Суворова (КР)

24.10.2017 Каховка [ЗТП-43 2Т] 09.00-15.00: Жовтнева {5, 9} (ТО ); Каховка [ТП-158 Л-1] 08.00-16.30: Кошового, Мелітопольська {70}, Островського, Паркова (Піонерська), Суворова (КР); Мар’янівка [КТП-469] 08.30-16.30: Молодіжна (Фрунзе), Центральна (Леніна) {5, 9, 13, 17-19, 21, 25, 29} (ТО); Скворцовка [КТП-182] 08.30-16.30: Мелітопольська, Скворцовка (ТО)

25.10.2017 Каховка [ТП-158 Л-1] 08.00-16.30: Кошового, Мелітопольська {70}, Островського, Паркова (Піонерська), Суворова (КР); Любимо-Мар’ївка [КТП-150] 08.30-16.30: Мирна, Польова, Поперечна, Садова (ТО); Мар’янівка [ЗТП-507] 08.30-16.30: Степова {1-112, 128-149, 152, 232-1369}, Терешкової, Центральна (Леніна) {6, 12, 14-16, 20, 24, 26-28, 34-38} (ТО)

26.10.2017 Дудчино [КТП-185] 07.30-16.30: Радянська {66, 71-73, 89-103}, Садова {4, 7-10, 12-16, 18, 20-28, 32-33, 35-36, 38, 40, 43, 45-47, 50-51, 53-60, 63-70, 74-127, 179}, Українська {71-88}, Б.Хмельницького {73} (ТО); Каховка [ТП-158 Л-1] 08.00-16.30: Кошового, Мелітопольська {70}, Островського, Паркова (Піонерська), Суворова (КР); Каховка [Ф-93 от ТП-302 до ТП-608] 09.00-16.00: Квіткова {38-90}, Лісова, Першотравнева {86-126}, Сонячна {42, 44-89}, Сонячний, Соснова {8, 20, 28, 30-32, 34-36, 40, 42, 44-89}, Тініста (ТО ); Любимо-Павлівка [КТП-188] 08.30-16.30: Веселий, Зелена, Першотравнева, Хмельницька (ТО); Малокаховка [Ф-93 от ТП-302 до ТП-608] 09.00-16.00: Виноградний {3, 5-9, 15, 19, 23, 25-27, 34-52}, Водопровідна {1-4, 6-12, 14-19, 27, 29, 31, 46-48, 52-53, 56-59, 61-63}, Водопровідний {14, 16-39}, Дніпровська, Зелена, землі Малокаховської селищної ради, Каховська, Лісова, Молодіжна, Морський, Новоселів, Південна {1-22}, Піщана, Польова, Садовий {6, 13-38}, Сонячний {26}, Таврійська, Фрунзе {1-48, 56}, Центральний {6-63}, Шевченка, Шкільна {1-58, 60, 65} (ТО)

27.10.2017 Каховка [ЗТП-44] 09.00-15.00: Будівельників {14} (ТО ); Каховка [ТП-158 Л-1] 08.00-15.30: Кошового, Мелітопольська {70}, Островського, Паркова (Піонерська), Суворова (КР); Семенівка [КТП-204] 08.30-15.30: К.Маркса {1-27, 30-32, 36-40, 62}, Пролетарська {1-2, 4-6}, Ювілейна (ТО)
30.10.2017 Каховка [ТП-158 Л-1] 08.00-16.30: Кошового, Мелітопольська {70}, Островського, Паркова (Піонерська), Суворова (КР); Малокаховка [КТП-149] 09.00-16.00: Зелена {1-68}, Новоселів {1-55А}, Польова {3}, Фрунзе {1-3, 28-29, 31}, Центральний {14, 16, 33, 35, 39} (ТО )

31.10.2017 Каховка [ТП-158 Л-1] 08.00-16.30: Кошового, Мелітопольська {70}, Островського, Паркова (Піонерська), Суворова (КР)

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal