Безпека на дорозі – безпека життя!

Сучасна людина вже не може обійтися без автомобіля. Але навіть якщо ви віддаєте перевагу велосипеду, вміння керувати машиною вам все одно знадобиться. У житті трапляється безліч ситуацій, коли наявність посвідчення на водіння авто зможе виручити вас.

У нас в школі зараз проходить місячник з безпеки дорожнього руху. І тому 15 вересня разом із вчителем основ здоров’я Семеновою Л.І. ми завітали до Каховської автошколи ТСОУ (ДТСААФ). Нас радо зустріла й провела пізнавальну бесіду інструктор з дорожнього руху Дарвіна О.О. Під час екскурсії ми побачили оснащені приміщення, в яких вчаться майбутні водії. Дізналися про те, що в автошколі навчаються водінню автомобілів різних категорій, мотоциклів. Треба не лише добре водити автомобіль, але й знати його будову.

З великим інтересом хлопці розглядали мотори, пробували крутити вентилятори, рухати важелі перемикання швидкостей. Потім відвідали клас з інтерактивними навчальними тренажерами, схемами мікрорайонів з дорожніми знаками та магнітними машинами. Під час рольової гри «Регулювальник» ми вивчили правила переходу перехрестя, а цікава віртуальна подорож по дорозі нагадала нам про те, що учасники дорожнього руху несуть величезну відповідальність за життя й здоров’я кожного.
Ми зрозуміли, що коли нам виповниться по 16 років, більшість з нас обов’язково прийде сюди навчатися. Отже, люба автошколо, до зустрічі в дорослому житті!

Анастасія Хоменко, Микита Добров, учні 9 класу Каховської СЗОШ №2.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest