Не збавляючи обертів, розширяючи горизонти, збільшуючи потенціал!

Каховка – невеличке місто посеред Таврійських степів – завжди знаходилось на перетині історичних шляхів, а його мешканці робили й продовжують робити свій внесок у розвиток не тільки рідного краю, а й всієї України.

Ніхто не буде сперечатися з тим, що наша рідна Каховка в різні періоди свого життя вміла здивувати світ. І найпершим брендом, про який не тільки чули, але й знали далеко за межами  України, по-праву вважається Каховський завод електрозварювального устаткування. 
Вересневий календар нагадав, що 24 вересня – День машинобудівника, тому й захотілося дізнатись, чим  і як живе сьогодні найпотужніше промислове підприємство міста, флагман машинобудування України.  Тож «Каховська зоря» вирушила до каховських машинобудівників з візитом і ділиться з  читачами своїми враженнями від екскурсії  по найстарішому (а йому вже 88 років), підприємству Каховки, яке очолює заслужений машинобудівник України, Герой України
Ярослав Іванович МИКИТИН.

ПАТ «КЗЭСО» сьогодні – це успішна виробнича компанія, що спеціалізується на проектуванні, виготовленні, комплексному постачанні та сервісному обслуговуванні універсального і спеціального електрозварювального устаткування, рейкозварювальних машин і комплексів, а також колійної техніки для будівництва і ремонту залізниць.

Багаторічна співпраця з Інститутом електрозварювання ім. Є.Патона надає заводу можливість в короткі терміни реалізовувати надскладні проекти з розробки та виробництва техніки, що здатна працювати за різних кліматичних та технологічних умов. Завдяки втіленню новітніх технологій та постійному удосконаленню продукції каховський завод є одним із лідерів на світовому ринку рейкозварювальних машин, а обладнання під маркою «КЗЭСО» експортується та успішно працює в більш ніж 100 країнах світу.

Каталог продукції, що виготовляється на каховському заводі, складається з близько 100 найменувань виробів: від величезних рейкозварювальних машин та пересувних комплексів, колійної техніки до більш компактних апаратів для універсального зварювання тощо.
Пишатись справді є чим. Світлі, чисті  виробничі приміщення, оснащені сучасним обладнанням, завдяки якому  працівники якісно і швидко виконують поставлені перед ними завдання.

Адміністрація заводу турбується не тільки про виробничий процес, а й дбає про здоров’я своїх працівників.
До послуг заводчан –  дві бази відпочинку: «Ярославна» на Арабатській стрілці  та «Іскра» в Кринках. Завдяки дієвому профспілковому комітету заводчани мають змогу не витрачати на свій відпочинок шалені кошти. Цього року  в пансіонаті на узбережжі Азовського моря відпочили та оздоровилися більше 1000 каховчан. Любителі  ж активного відпочинку, насолоджувалися рибальством та купанням в річці Конка. Краса неймовірна, повітря  найчистіше, як і вода, що б’є з джерела поряд із заводською базою відпочинку «Іскра». До речі, бази відпочинку відкриті для всіх бажаючих.

А ще розпочато роботи з ремонту та реставрації  стадіону «Авангард»,  трибуни вже поновлені, на черзі облаштування всієї території.  Незабаром матимемо змогу побачити і побувати на стадіоні, який завжди так  приваблював містян.
Тож побажаємо  заводу і заводчанам  у переддень професійного свята, щоб їхнє життя завжди було стабільним і щасливим, насиченим новими професійними та особистими досягненнями.
Завод працював, працює і буде працювати! Не збавляючи обертів, розширяючи горизонти, збільшуючи потенціал! Зі святом!

Жанна Кисельова

One thought on “Не збавляючи обертів, розширяючи горизонти, збільшуючи потенціал!

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest