Каховка — невеличке місто посеред Таврійських степів — завжди знаходилось на перетині історичних шляхів, а його мешканці робили й продовжують робити свій внесок у розвиток не тільки рідного краю, а й всієї України.

Ніхто не буде сперечатися з тим, що наша рідна Каховка в різні періоди свого життя вміла здивувати світ. І найпершим брендом, про який не тільки чули, але й знали далеко за межами  України, по-праву вважається Каховський завод електрозварювального устаткування. 
Вересневий календар нагадав, що 24 вересня — День машинобудівника, тому й захотілося дізнатись, чим  і як живе сьогодні найпотужніше промислове підприємство міста, флагман машинобудування України.  Тож «Каховська зоря» вирушила до каховських машинобудівників з візитом і ділиться з  читачами своїми враженнями від екскурсії  по найстарішому (а йому вже 88 років), підприємству Каховки, яке очолює заслужений машинобудівник України, Герой України
Ярослав Іванович МИКИТИН.

ПАТ «КЗЭСО» сьогодні — це успішна виробнича компанія, що спеціалізується на проектуванні, виготовленні, комплексному постачанні та сервісному обслуговуванні універсального і спеціального електрозварювального устаткування, рейкозварювальних машин і комплексів, а також колійної техніки для будівництва і ремонту залізниць.

Багаторічна співпраця з Інститутом електрозварювання ім. Є.Патона надає заводу можливість в короткі терміни реалізовувати надскладні проекти з розробки та виробництва техніки, що здатна працювати за різних кліматичних та технологічних умов. Завдяки втіленню новітніх технологій та постійному удосконаленню продукції каховський завод є одним із лідерів на світовому ринку рейкозварювальних машин, а обладнання під маркою «КЗЭСО» експортується та успішно працює в більш ніж 100 країнах світу.

Каталог продукції, що виготовляється на каховському заводі, складається з близько 100 найменувань виробів: від величезних рейкозварювальних машин та пересувних комплексів, колійної техніки до більш компактних апаратів для універсального зварювання тощо.
Пишатись справді є чим. Світлі, чисті  виробничі приміщення, оснащені сучасним обладнанням, завдяки якому  працівники якісно і швидко виконують поставлені перед ними завдання.

Адміністрація заводу турбується не тільки про виробничий процес, а й дбає про здоров’я своїх працівників.
До послуг заводчан —  дві бази відпочинку: «Ярославна» на Арабатській стрілці  та «Іскра» в Кринках. Завдяки дієвому профспілковому комітету заводчани мають змогу не витрачати на свій відпочинок шалені кошти. Цього року  в пансіонаті на узбережжі Азовського моря відпочили та оздоровилися більше 1000 каховчан. Любителі  ж активного відпочинку, насолоджувалися рибальством та купанням в річці Конка. Краса неймовірна, повітря  найчистіше, як і вода, що б’є з джерела поряд із заводською базою відпочинку «Іскра». До речі, бази відпочинку відкриті для всіх бажаючих.

А ще розпочато роботи з ремонту та реставрації  стадіону «Авангард»,  трибуни вже поновлені, на черзі облаштування всієї території.  Незабаром матимемо змогу побачити і побувати на стадіоні, який завжди так  приваблював містян.
Тож побажаємо  заводу і заводчанам  у переддень професійного свята, щоб їхнє життя завжди було стабільним і щасливим, насиченим новими професійними та особистими досягненнями.
Завод працював, працює і буде працювати! Не збавляючи обертів, розширяючи горизонти, збільшуючи потенціал! Зі святом!

Жанна Кисельова

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal