ДОПОМОЖІТЬ ВБЕРЕГТИ НАШ ДВІР!

Ми, мешканці будинків №15, 19 по вул. Олеся Гончара (Кірова), занепокоєні подією, яка сталася нещодавно у нашому дворі. Подвір’я – прохідне, спільне для двох будинків, де розміщено 140 квартир. Від «Теплокомуненерго» і друкарні нас відділяє цегляний паркан вистою близько 3-х метрів.
Нещодавно з’явилася бригада робітників і прорубала в паркані отвір, встановивши на його місці ворота. На наше прохання показати дозвіл на проведення робіт – пред’явили угоду на купівлю території у дворі «Теплокомуненерго» розміром 30 на 10 м, засвідчену нотаріусом Коршуновою Л.А.
Жителі будинків викликали поліцію, щоб припинити незаконні дії з реконструкції нашого двору.

Прибувши на місце, бригада поліції запропонувала припинити роботи до повного зібрання дозвільних документів власником території. Але роботи не припинилися: поставили камери зовнішнього спостереження, почали будувати стічну канаву у наш двір, і це при тому, що рельєфні позначки у дворі нижчі на 25-30 см. Знову довелося викликати поліцію, хоча 6 вересня прокурор міста і так доручив їм розібратися у цій справі. Нами був направлений лист міському голові, прокурору, поліції. До сьогоднішнього дня ніякої відповіді ми не одержали. Звичайно, дуже прикро, що на наші звернення ніхто не реагує.

Бізнесмен, який викупив частину території «Теплокомуненерго», називає стіну паркана головним фасадом його будівлі. Щоб виїхати з гаража до вул. Гончара, не створюючи проблем нашим дворам, йому потрібно проїхати всього 100 м до вул. Соборності.
Найголовніше те, що він пред’являє дозвільні папери на спорудження гаража, датовані 2015 роком. Хоча місце, де планується злив та виїзд, проходить по об’єкту під найменуванням «Охоронна зона» вздовж паркану енерготеплоцентралі ЛЕП 10ХВ. Під землею проходить труба газопостачання на відстані 2,5 м від стіни паркана (перед виїздом з гаража). Крім того, будівельне сміття замість того, щоб скласти на своїй території, викинули у наш двір, де воно й знаходиться понині вже більше місяця.

Жителі будинків №15, 19 по вул. Олеся Гончара звертаються до місцевої влади з проханням допомогти нам захистити власний двір від, на нашу думку, протиправних дій забудовника.

ЧЕЧИНА І. О., за дорученням мешканців будинку.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest