Національна дитяча лінія довіри запроваджує новий короткий номер, який використовується в 26 європейських країнах для консультування дітей телефоном.

Про це під час «круглого столу» в Укрінформі минулого тижня повідомила президент громадської організації «Ла Страда-Україна» Катерина Левченко.
«З 1 червня 2017 року, з Міжнародного дня захисту дітей, Національна дитяча «гаряча» лінія, що функціонує на базі ГО «Ла Страда-Україна», запровадила консультації за європейським номером 116111.

Таким чином, Україна стала ще однією європейською державою, що приєдналася до єдиної системи дитячого телефонного консультування з єдиним європейським номером 116111». Станом на цей час технічні мережі таких операторів, як «Київстар» і «Life» можуть надавати підтримку цьому номеру, здійснювати цю послугу. На днях очікуємо відповідні документи від «Vodafone» і 3Mob. Водночас, за словами Левченко, старий номер дитячої гарячої лінії — 0800500225 — також буде функціонувати для тих, хто захоче звернутися за відповідною консультацією зі стаціонарного телефона.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal