“Гаряча лінія” дитячого телефонного консультування

Національна дитяча лінія довіри запроваджує новий короткий номер, який використовується в 26 європейських країнах для консультування дітей телефоном.

Про це під час “круглого столу” в Укрінформі минулого тижня повідомила президент громадської організації «Ла Страда-Україна» Катерина Левченко.
«З 1 червня 2017 року, з Міжнародного дня захисту дітей, Національна дитяча «гаряча» лінія, що функціонує на базі ГО «Ла Страда-Україна», запровадила консультації за європейським номером 116111.

Таким чином, Україна стала ще однією європейською державою, що приєдналася до єдиної системи дитячого телефонного консультування з єдиним європейським номером 116111». Станом на цей час технічні мережі таких операторів, як “Київстар” і “Life” можуть надавати підтримку цьому номеру, здійснювати цю послугу. На днях очікуємо відповідні документи від “Vodafone” і 3Mob. Водночас, за словами Левченко, старий номер дитячої гарячої лінії – 0800500225 – також буде функціонувати для тих, хто захоче звернутися за відповідною консультацією зі стаціонарного телефона.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest