Очільник області ознайомився з промисловим потенціалом Каховщини

22 вересня, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв у ході робочої поїздки відвідав промислові підприємства Херсонської області: ТОВ «ПетроНік», ПрАТ «Каховський експериментальний механічний завод», ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування», ТОВ «Олеся» та ПАТ «Бериславський машинобудівний завод».

Очільник області прокоментував: «Сьогодні, в переддень Дня машинобудівника, вирішили відвідати промислові підприємства області. Це так зване «технічне знайомство» між керівниками підприємств, менеджерами міст, адміністрацій, представниками правоохоронних органів. Воно сприятиме майбутній кооперації та допоможе підвищити продуктивність виробництва».

Перше підприємство, на яке завітав Андрій Анатолійович, було ТОВ «ПетроНік». Завод спеціалізується на зборі великої будівельної техніки, виробництві фронтальних навантажувачів, екскаваторів та грейдерів.

За словами його директора Івана Ливицького, цього року підприємство освоїло абсолютно нову для себе модель виробництва – котел потужністю 500 кВт, який використовується для опалення комунальних об’єктів, таких як лікарні та школи.

Наступне підприємство – «Каховський експериментальний механічний завод». На ньому випускають техніку сільськогосподарського призначення. У числі його постійних замовників відомі українські бренди, такі як «Верес» та «Чумак». Експортна програма заводу орієнтована на країни СНД.
Як зазначив голова правління Ігор Бжезицький, завод швидко реагує на кон’юктуру ринку: якщо цьогоріч у попиті техніка для збору певної продукції, то ми маємо її виготовити, оскільки наступного року вона може бути не актуальною. Також він додав, що у цьому році завод має 8 інноваційних розробок, яких не було у попередні роки.

Це говорить про те, що підприємство підлаштовується під ринок і слідкує за його тенденціями та вимогами.
Третє підприємство, яке демонструвало Андрію Гордєєву свою продукцію, – ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування». Сьогодні завод є світовим лідером у виробництві та реалізації машин і комплексів мобільного та стаціонарного рейкозварювання.
Голова правління ПАТ «КЗЭСО» Ярослав Микитин поінформував: «На даний момент ми є одним з найбільших платників податків області. Лише за 8 місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів було сплачено 14,7 мільйонів гривень». Щодо обсягу відвантажень на експорт, то підприємство реалізує близько 98% продукції.

Також під час робочої поїздки губернатор ознайомився з роботою ТОВ «Олеся» – підприємством, яке спеціалізується на промисловому будівництві. На рахунку заводу спорудження підприємства «Чумак», улаштування фундаментів для ТОВ «Виндкрафт», будівництво перевантажувального терміналу у місті Гола Пристань для ТОВ СП «НІБУЛОН».
Як відзначив його директор Валерій Сєров, підприємство охоплює близько 20% будівельного ринку області. Також воно постачає свою продукцію в Запорізький, Одеський, Дніпропетровський регіони.

Фото Олександра ГЛУЩЕНКА.

3 коментарі до “Очільник області ознайомився з промисловим потенціалом Каховщини

 • Inna Innochka
  19.10.2017 о 20:11
  Permalink

  Сколько дней сейчас длится рабочая неделя на ЭСО? Для простых рабочих, естественно.

  Відповідь
  • Inna Innochka
   19.10.2017 о 20:30
   Permalink

   Года полтора назад мне рассказывали работники завода (рабочие цехов, бухгалтерии), что рабочая неделя – 20 часов. Мне интересна ситуация сейчас.

   Відповідь

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest