На День міста нагороджено найкращих

23 вересня Каховка відзначала свій 226-ий день народження. Традиційно в цей день міський голова А.Дяченко нагородив найкращих каховчан у різних сферах життя почесними грамотами та подарунками.

Отже, в номінації “Краща сім’я 2017 року” було нагороджено сім’ю Андрєєвих, яка виховує восьмеро чудових дітей. Звання “Кращий працівник сфери охорони здоров’я” удостоївся лікар-хірург ЦРЛ Андрій Федотов. Лікар завжди активний учасник громадського життя міста та має відзнаки за досягнення у спортивних змаганнях. Також у цій номінації було нагороджено Олександра Костирю – завідувача АЗПСМ №2 районного центру первинної медико-санітарної допомоги. В номінації “Кращий заклад освіти” нагороджено Каховську гімназію, спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземних мов.

Олена Нечитовська, що працює викладачем фортепіанного відділу Каховської школи мистецтв, була визнана “Кращим працівником культури” в 2017 році. Молодіжним лідером року, безсумнівно, визнано Ольгу Радіонову, директора станції юних натуралістів. У номінації “Кращий працівник соціальної сфери” – Олена Фурса, заступник начальника управління соціального захисту населення Каховської міської ради. “Кращим правоохоронцем” Каховки-2017 став Андрій Чонка, заступника начальника Каховського відділу поліції, за сумлінність, чесність та відданість справі служіння заради безпеки каховчан.

Віталія Пісьміченка нагороджено в номінації “Кращий підприємець року”. Він разом з дружиною розвиває сферу ресторанного бізнесу й вивів свій заклад на рівень, що відповідає європейським стандартам. В номінації “Кращий працівник комунальної сфери” нагороджено одразу трьох робітників, без сумлінної праці яких Каховка не була б такою чистою та доглянутою: це дорожній робітник КП “КТП” Наталя Негря, оператор дільниці водовідведення КВУ “Каховський водоканал” Наталія Левченко та слюсар з експлуатації КП “Каховтеплокомуненерго” Василь Федоренко. “Спортивною гордістю” року став учень Каховської школи №5 Марко Ніколюк, який цього року здобув звання чемпіона України з тенісу, є неодноразовим призером та переможцем всеукраїнських та міжнародних змагань із тенісу.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest