Каховка в осінньому вбранні відкрила своє серце Вознесенську

5 – 7 жовтня з нагоди Всесвітнього дня учителя до нашого міста завітала делегація педагогічних працівників з міста Вознесенськ Миколаївської області на чолі з начальником міського управління освіти С. Кисільовою. Метою візиту був обмін досвідом та знайомство з освітньою сферою міста. Нагадаємо, що у жовтні 2014 року каховські педагоги відвідували вознесенців й залишилися під приємним враженням.

Зустріч почалася з гостинно відкритих дверей Центру дитячої творчості (директор О. Литвиненко), його вихованці з хлібом-сіллю привітали гостей, вручили власноруч виготовлені сувеніри та запросили до ошатної зали.

З вітальним словом до гостей звернувся заступник міського голови В. Федченко, а оглядову презентацію освітньої сфери міста провів начальник відділу освіти міської ради М. Гончар.

В перший день колегам було представлено роботу Каховської гімназії – одного з провідних навчальних закладів якісної освіти міста та області. Щиро вітали гостей зразкові вокальний і хореографічний колективи «Барвограй» (кер.
І. Тринкаль та К. Поповська). Концепцію інноваційного розвитку закладу через діючі відкриті виховні простори презентували директор гімназії О. Амєліна, заступники директора Н. Пашковська, О. Комарницька, С. Зібіньова, провідний бібліотекар С. Стрельчук та вчитель А. Мазурець. Педагоги з Вознесенська відзначили змістовний, цікавий досвід закладу, ставили питання та занотовували про діяльність «Арт-хаусу», «Медіацентру», «Крилатих тижнів», «Злітай», «Нашої академії наук», «Скіфу» та «Genglish».

Дошкільне освітньо-розвивальне середовище презентували ДНЗ № 7 «Джерельце» (завідувач О. Ротар) та ДНЗ № 7 «Іскорка» (завідувач І. Дороган). На завершення дня гості стали учасниками «Чайної церемонії» в Каховському історичному музеї, яку провели його завідувач
С. Сидьолкіна та науковий співробітник В. Чечина.

Наступний день для вознесенців виявився не менш насиченим, емоційним і цікавим. Гостей зустрічала ЗОШ № 5 (директор І. Деменко), яка вразила своєю впорядкованістю, квітучим подвір’ям, комфортними навчальними приміщеннями, сучасним обладнанням, комплексом для трудового навчання, новим шкільним стадіоном із штучним покриттям. Школа тісно співпрацює з станцією юних натуралістів, яка в цей день представила шкільній малечі міні-зоопарк та відзначила з ними Всесвітній день тварин. Діти не тільки отримали нову інформацію про представників фауни, але й могли доторкнутися, погладити, взяти на руки тварин та рептилій. Емоції переповнювали і дорослих, і дітей.

Далі всіх чекало свято на площі перед РБК ім. М. Фрунзе з нагоди 130-річного ювілею СЗОШ № 2. Славетна історія, відомі педагоги і учні, вагомі досягнення школи, вплетені в сценарій, вразили колег з Вознесенська. Їм сподобалось наше місто, вони відзначили системність, змістовність і результативність роботи закладів освіти, активний розвиток їх матеріально-технічної бази.

У цей же день вознесенці побували на екскурсіях до монумента «Легендарна тачанка», відвідали сусідню Нову Каховку, де голова Новокаховського товариства охорони культурної спадщини Т. Євсеєва провела пізнавальну екскурсію «Шедеври Півдня України – кам’яні вишиванки». А третього дня гості побачили перлину півдня України – біосферний заповідник «Асканія-Нова».

Зустрічі і обмін досвідом педагогів Каховки і Вознесенська дають нові враження, емоції, натхнення в роботі.
Насамкінець хочеться висловити слова вдячності за допомогу в організації такої чудової зустрічі заступнику міського голови В. Федченку, керівникам навчальних закладів міста, методистам науково-методичного центру, заступнику генерального директора ПрАТ «Чумак» О. Бойку, директору Каховської школи мистецтв О. Прокопович, колективу Каховського історичного музею, приватному підприємцю А. Пенізову, голові районної державної адміністрації В. Салтикову, голові Новокаховського товариства охорони культурної спадщини Т. Євсеєвій.

Людмила Остроумова, директор міського науково-методичного центру.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest