БУТИ ЛЮДИНОЮ

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято було засновано у 1993 році. Українці відзначають його дуже широко, адже шанобливе ставлення до людей, що працюють на землі, завжди було в Україні, яку споконвічно називали житницею всієї Європи. Годі й казати про Херсонщину та Каховський край, де сільське господарство – одна із головних та найшановніших галузей.
Можна з упевненістю стверджувати: у Каховському районі та й за його межами небагато знайдеться підприємств такого рівня, як «Агробізнес», що розташовується у селі Мар’янка. Величезні світлі будівлі, бездоганний порядок, обладнання, що відповідає європейським стандартам, затишна їдальня, – таким зустрічає підприємство кожного із своїх гостей.

Непросту справу сільськогосподарського виробництва розпочав Едуард Репілевський, а продовжив його син Данило. Родину Репілевських знають не тільки, як добрих господарів, успішних підприємців, порядних працедавців, але й як меценатів із великою душею.
Так свого часу родина Репілевських для газифікації Мар’янівки внесла півмільйона власних коштів, провели капітальний ремонт приміщення фельдшерського пункту, придбали для нього сучасне обладнання та навіть авто. Постійно допомагають й місцевій школі, розвивають спорт та дозвілля на селі, аби малеча та молодь мали чим зайнятись у вільний час

Кажуть, для того, щоб досягти великої мети, потрібно, передусім, чітко її бачити.
Сьогоднішній наш співрозмовник чітко бачить свою мету, а найголовніше – має тверду віру в її результат. Незважаючи на те, що в нашій країні не просто вести бізнес, а ще складніше займатися сільським господарством, він обрав для себе шляхетну справу – став сільгоспвиробником. Саме він є яскравим прикладом успішного українця – патріота держави, професіонала, розсудливого та зваженого політика, який своїми прибутками ділиться з ближніми, який поспішає на допомогу тим, хто її потребує, серце якого наповнене благодійністю.
Про успіхи та перешкоди на шляху, про життєву та професійну дорогу ми говоримо із фінансовим директором ТОВ «Агробізнес», депутатом Каховської районної ради Данилом Репілевським.

– Розкажіть як ви розпочали свою трудову діяльність?
– Офіційно почав працювати сім років тому, з 2010 року. До цього приїжджав із навчання (навчався на спеціальності «Облік та аудит» в Херсонському державному аграрному університеті, – прим.автора) на літні канікули та працював під керівництвом батька.

– Сьогодні українці переживають часи змін, а це однозначно нелегкий період. Напружений економічний стан в країні, війна на Сході, анексія Криму, багато підприємств вимушені якщо не закриватись, то принаймні скорочуватись. Проте ваше господарство у постійному розвитку. В чому секрет?
– Це правда, підприємство не стоїть на місці. Сьогодні у штаті ми маємо близько 159 працівників. Щорічно ставимо чимало завдань, пов’язаних не тільки із отриманням певних обсягів урожаю, але й з виконанням соціальних проектів. Так, цього року ми мали на меті завершити проекти із створення спортивного залу «Меліоратор», кафе здорового харчування, облаштувати футбольне поле у Мар’янівці. Все, що було заплановано, – виконано. Постійно працюємо і над бюджетом, передбаченим на будівництво та розвиток підприємства, збільшенням чисельності нашого автопарку. Цього року, наприклад, було побудовано новий ангар для зберігання зернобобових культур. Варто зауважити на тому, що простих років не буває, кожен рік вносить свою специфіку в нашу роботу.

– На які культури в цьому році ви зробили ставку?
– Як і кожного року, – це соя та кукурудза. Вирощені культури експортуємо за кордон. Це пов’язано із тим, що український ринок переповнений пропозиціями. Взяти тільки нашу область, фермери вирощують стільки продукції, що вистачить, аби нагодувати усю Україну.

– Що є запорукою успіху вашої професійної діяльності? На що звертаєте особливу увагу у роботі?
– У моїй роботі на підприємстві найголовніше – контроль. Необхідно чітко ставити завдання і контролювати їх виконання. Зроблено у повному обсязі, не в повному або ж зовсім не виконано, – рука має бути постійно на пульсі. Це стосується абсолютно всіх ланок на підприємстві.

– З кого ви берете приклад у професійній діяльності?
– Звичайно, із батька – Едуарда Вікторовича Репілевського. Я вважаю його кращим прикладом, справжнім авторитетом у моєму житті. Досвідом, що він має, не кожен може похизуватись. Адже батько зумів досягти неабияких висот та вдало реалізуватись у різних напрямах та сферах: військова справа, правоохоронні органи, сільське господарство.

– Ви та ваша родина постійно допомагаєте людям. Та найбільше вас знають як людину, яка розвиває спорт. Що зроблено у цьому напрямі за цей рік?
– При нашій підтримці функціонують два футбольні клуби – «Меліоратор» та «Таврія». Чимало роботи було проведено для облаштування футбольного поля у Мар`янівці і вже наступної весни, сподіваюсь, тут проходитимуть захоплюючі та непередбачувані поєдинки між футболістами нашого краю.
Цього року почала працювати спортивна зала «Меліоратор», де тренуються не тільки дорослі, але й діти з Мар`янівки та найближчих сіл. Крім цього, продовжуємо допомагати нашій школі – замінили покрівлю над спортивною залою, а також завершили роботи із реконструкції вимощення всієї будівлі.

– Як, на вашу думку, можна підвищити зацікавленість молоді до роботи в селі?
– Сьогодні впроваджуються більше інновацій. Техніка поліпшується, а отже скорочується потреба у людських ресурсах. Проте, проблема кадрового забезпечення існує, та ми намагаємося її вирішувати. Постійно допомагаємо селу, стимулюємо його розвиток, аби мати кадровий потенціал саме звідти. Так, наприклад, чимало молодих хлопців віком 19-20 років проходили практику на нашому підприємстві, а вже наступного року повернуться до нас дипломованими фахівцями.

Тож вірте в себе – тоді жодні перешкоди не стануть вам на заваді.

Спілкувалась Олександра Мішина.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest