Дитячий майданчик нарешті встановлено

Нарешті! — саме так зустріли встановлення дитячого майданчика у дворах багатоповерхівок по вул. Просвіти та Жовтнева
Кошти, хоч і невеликі (49 тисяч гривень) на облаштування місця дозвілля для дітей депутатський корпус Каховської міської ради виділив ще 18 серпня, і тільки в середині листопада розпочались роботи.

Чому так сталось, ми про це вже попередньо писали. Та нагадаємо, що діти змогли оновити гірку із першою нульовою температурою на вулиці через бюрократію міської ради. Зокрема, чи то через власне небажання, чи постійні відрядження та відпустки, мер не спромігся підписати необхідні фінансові документи протягом місяця після прийнятого на засіданні сесії рішення.

Та із зміною директора КП «Каховська керуюча компанія» на більш зручного, ця проблема швидко розв’язалась. І, на щастя, процес зрушив із «мертвої точки». Майданчик привезли із Харкова, а от роботи по підготовці території для встановлення провести було нікому.
Та світ не без добрих людей, на поміч місцевим матусям-активісткам вирушили пошуковці з військово-патріотичного клубу «Каховка», серед них й один із заступників міського голови Володимир Федченко та колишній директор КП, «Каховська керуюча компанія», який цю справу і почав втілювати у життя, — Андрій Сєров.

Сьогодні малеча, яка мешкає на житловому масиві Свєтлово, має ще один оснащений та чистий майданчик для ігор. І це, звичайно, перемога небайдужих та активних матусь, які її вибороли (у повному розумінні цього слова) і змогли, хоча й нелегко, побороти кола бюрократичного «пекла» від каховських чиновників.

Олександра Мішина.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest