Графік планових відключень обладнання ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» Каховським РЕЗ і ЕМ з 11.12.2017 по 31.12.2017

11.12.2017 Зелена Рубанівка, Зелений Під (Червоний Перекоп), Петропавлівка [141] 09.00-16.00 (ТО); Роздольне [ТП-213 Л-1;Л-2] 08.30-16.00: Херсонська {3, 8, 21-30, 32-54}, Київська, Садова {1, 2-26} (ТО); Роздольне [ТП-525 А Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Будівельників {4-20, 125-128, 131-207}, Гагаріна {2-8, 34-118}, Херсонська {1-2, 4-19А}, Херсонський, Шуменська {2, 6-10А, 32} (ТО)

12.12.2017 Зелена Рубанівка, Зелений Під (Червоний Перекоп), Петропавлівка [141] 09.00-16.00 (ТО); Роздольне [ТП-213 Л-1;Л-2] 08.30-16.00: Херсонська {3, 8, 21-30, 32-54}, Київська, Садова {1, 2-26} (ТО); Роздольне [ТП-525 А Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Будівельників {4-20, 125-128, 131-207}, Гагаріна {2-8, 34-118}, Херсонська {1-2, 4-19А}, Херсонський, Шуменська {2, 6-10А, 32} (ТО)

13.12.2017 Заозерне [ТП-309 Л-3] 08.30-16.00: Київська (ТО); Зелена Рубанівка, Зелений Під (Червоний Перекоп), Петропавлівка [141] 09.00-16.00 (ТО); Роздольне [ТП-525 А Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Будівельників {4-20, 125-128, 131-207}, Гагаріна {2-8, 34-118}, Херсонська {1-2, 4-19А}, Херсонський, Шуменська {2, 6-10А, 32} (ТО)

14.12.2017 Зелена Рубанівка, Зелений Під (Червоний Перекоп), Петропавлівка [141] 09.00-16.00 (ТО)

15.12.2017 Заозерне [ТП-309 Л-2] 08.30-15.30: Пархоменка {30}, Пахомова, Шкільна {1-5, 7, 10} (ТО); Зелена Рубанівка, Зелений Під (Червоний Перекоп), Петропавлівка [141] 09.00-15.30(ТО); Малокаховка [КТП-544] 09.00-13.00: Водопровідна {16, 18, 27, 29, 31}, Шевченка {27-44, 46}, Шкільна {51А, 53-58, 60} (ТО); Роздольне [ТП-525 А Л-1;Л-2] 08.00-15.30: Будівельників {4-20, 125-128, 131-207}, Гагаріна {2-8, 34-118}, Херсонська {1-2, 4-19А}, Херсонський, Шуменська {2, 6-10А, 32} (ТО);Подівка [146] 14.00-16.00: Дишловенка, Калініна, Київська, Леніна, Садова, Степова, Чехова, Чкалова (ТО)

18.12.2017 Заозерне [ТП-309 Л-3] 08.30-16.00: Київська (ТО); Любимівка [КТП-344] 09.00-13.00: Зюзя {29, 31, 33, 35, 37-59}, Котовського {73, 75, 77, 79, 100-110}, Мелітопольська {3А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34}, Молодіжна {39-58} (ТО); Любимівка [ТП-556 Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Карбишева, Котовського {33-59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71}, Фрунзе {1, 3-22, 24}, Прикордонна (ТО); Семенівка [ПС 35/10 «Чорноморівка»] 09.00-16.30: Будівельників, Дружби, Зелена, К.Маркса, Миру, Молодіжна, Нова, Піонерська, Пролетарська, Садова, Українська {1-13, 21-59}, Ювілейна (ТО); Сергіївка [ТП-121 Л-1;Л-2] 09.00-16.00: Молодіжна {1-66, 68-117}, Шкільна {1-95/3} (ТО); Чорноморівка [ПС 35/10 «Чорноморівка»] 09.00-16.30: Жовтнева, Каховська, Кусайка, Нова, Першотравнева, Пушкіна, Східна, Урожайна, Чапаєва, Ювілейна (ТО)

19.12.2017 Заозерне [ТП-309 Л-2;Л-3] 08.30-16.00: Пархоменка {30}, Пахомова, Шкільна {1-5, 7, 10}, Київська (ТО); Любимівка [КТП-559] 11.00-15.00: Будьонного, Гагаріна {15, 18}, Горького {11-11А, 15-83}, Жовтнева {7-9}, Колгоспна {3, 7}, Мелітопольська {48, 52, 54, 58} (ТО);Любимівка [ТП-556 Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Карбишева, Котовського {33-59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71}, Фрунзе {1, 3-22, 24}, Прикордонна (ТО); Сергіївка [ТП-121 Л-1;Л-2] 09.00-16.00: Молодіжна {1-66, 68-117}, Шкільна {1-95/3} (ТО);

20.12.2017 Заозерне [ТП-309 Л-2] 08.30-16.00: Пархоменка {30}, Пахомова, Шкільна {1-5, 7, 10} (ТО);Любимівка [ТП-556 Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Карбишева, Котовського {33-59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71}, Фрунзе {1, 3-22, 24}, Прикордонна (ТО); Сергіївка [ТП-121 Л-1] 09.00-16.00: Молодіжна {1-3, 5-7, 9-66}, Шкільна {1-52, 54} (ТО); Сергіївка [ТП-121 Л-1;Л-2] 09.00-16.00: Молодіжна {1-66, 68-117}, Шкільна {1-95/3} (ТО);

21.12.2017 Каховка [ЗТП-479 А] 09.00-15.00: Кооперативна {1-7}, Кооперативний, Мелітопольська {188, 190, 194}, Пушкіна {71, 87-91}, Фаїни Гаєнко (Луначарського) {14-18}, Шмідта (ТО);Любимівка [ТП-556 Л-1;Л-2] 08.00-16.30: Карбишева, Котовського {33-59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71}, Фрунзе {1, 3-22, 24}, Прикордонна (ТО); Роздольне [ПС 35/10 «Краса Херсонщини 2Т»] 09.00-16.30: 40 років Перемоги, Абрикосова (Будьонного), Будівельників, Виноградна (Фрунзе), Гагаріна, Дружби (Д.Любарської), Київська, Макаренка, Миру, Молодіжна, Садова, Сафонова, Херсонська, Херсонський, Шевченка, Шкільна (Леніна), Шуменська, Ювілейна (ТО); Сергіївка [ТП-121 Л-1;Л-2] 09.00-16.00: Молодіжна {1-66, 68-117}, Шкільна {1-95/3} (ТО); Червоне Поділля [ПС 35/10 «Краса Херсонщини 2Т»] 09.00-16.30: Вишнева, Гагаріна, Кооперативна, Молодіжна, Степова, Сумська (ТО)

22.12.2017 Роздольне [ТП-393 А Л-2] 08.30-15.30: Абрикосова (Будьонного), Виноградна (Фрунзе) (ТО); Сергіївка [ТП-121 Л-1;Л-2] 09.00-15.30: Молодіжна {1-66, 68-117}, Шкільна {1-95/3} (ТО)

25.12.2017 Каховка [ЗТП-479 А] 09.00-15.00: Кооперативна {1-7}, Кооперативний, Мелітопольська {188, 190, 194}, Пушкіна {71, 87-91}, Фаїни Гаєнко (Луначарського) {14-18}, Шмідта (ТО); Любимівка [ТП-341 Л-1;Л-2;Л-3] 08.00-16.30: Леніна {1-30, 32, 40-53, 55}, Колгоспна {8-9, 11, 13}, Радянська Піонерська, Червоноармійська {1А-6, 9, 11-45}, Шевченка {1-9, 11-13, 15, 17, 29А} (ТО); Роздольне [ТП-393 А Л-2] 08.30-16.00: Абрикосова (Будьонного), Виноградна (Фрунзе) (ТО)

26.12.2017 Каховка [ЗТП-51 2Т] 09.00-15.00: Ентузіастів {10} (ТО);Любимівка [ТП-341 Л-1;Л-2;Л-3] 08.00-16.30: Леніна {1-30, 32, 40-53, 55}, Колгоспна {8-9, 11, 13}, Радянська, Піонерська, Червоноармійська {1А-6, 9, 11-45}, Шевченка {1-9, 11-13, 15, 17, 29А} (ТО); Роздольне [ТП-393 А Л-1;Л-2] 08.30-16.00: Абрикосова (Будьонного), Виноградна (Фрунзе), Миру {2, 6}, Молодіжна (ТО);

27.12.2017 Любимівка [ТП-341 Л-1;Л-2;Л-3] 08.00-16.30: Леніна {1-30, 32, 40-53, 55}, Колгоспна {8-9, 11, 13}, Радянська Піонерська, Червоноармійська {1А-6, 9, 11-45}, Шевченка {1-9, 11-13, 15, 17, 29А} (ТО);Роздольне [ТП-393 А Л-1;Л-2] 08.30-16.00: Абрикосова (Будьонного), Виноградна (Фрунзе), Миру {2, 6}, Молодіжна (ТО);

28.12.2017Любимівка [ТП-341 Л-1;Л-2;Л-3] 08.00-16.30: Леніна {1-30, 32, 40-53, 55}, Колгоспна {8-9, 11, 13}, Радянська, Піонерська, Червоноармійська {1А-6, 9, 11-45}, Шевченка {1-9, 11-13, 15, 17, 29А} (ТО);

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest