МІСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

14 грудня у гостинній залі НВК гімназія пройшов II етап міського конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування — «Наш парламент — найкращий». До участі долучилися команди лідерів шкіл м. Каховка. Організатором конкурсу став міський відділ освіти.
За умовами I етапу конкурсу учні мали відзняти відеоролик та розмістити його на сайті до 10 грудня.

ІІ етап передбачав презентацію моделі самоврядування та демонстрацію відеоролика.
Метою конкурсу було не стільки визначити найдієвішу модель самоврядування, скільки поділитися досвідом свого закладу для розвитку, вдосконалення та поширення ефективних моделей шкільного самоврядування.
Тож, згідно з умовами конкурсу, лідери доводили, що саме їхній парламент найкращий, висуваючи аргументи на користь власної моделі самоуправління.

У результаті голосування переможцем конкурсу став учнівський парламент Каховської ЗОШ № 1. Всі учасники заходу були відзначені у різних номінаціях та отримали грамоти й солодкі призи від народного депутата С. Хланя. Переможців чекає поїздка до міста Олесьниця (Польща).
Наш час потребує лідерів нової формації, людей відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому завдання школи — знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті.

Олена Демченко.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest