ДИТЯЧІ КУЛІНАРНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Сьогодні існує безліч кулінарних телевізійних проектів, можна знайти мільйони рецептів в мережі інтернет чи на книжкових полицях. Але ніщо не може замінити присутності при створенні страв, живої участі у процесі.
Шанс побачити на власні очі як із простих інгредієнтів народжуються справжні шедеври ресторанної кухні і самостійно їх приготувати дарує ресторан «Парк Авеню».

Цей заклад не потребує додаткової реклами і є улюбленим місцем проведення вільного часу багатьох каховчан. Щонеділі (вже кілька тижнів поспіль), з ініціативи Пісміченко Галини Володимирівни, власниці закладу, в затишній залі ресторану збираються діти та їхні батьки для цікавого проведення часу у форматі кулінарного майстер-класу. Дітлахи із задоволенням вбираються у кухарські ковпаки з фартухами.

За довгим столом разом з професійними кухарями, кондитерами (які, до речі, самі отримують неймовірне задоволення від такої співпраці) навчаються виготовляти: то піцу, то суші, то «Наполеон», то імбирне печиво (теми міняються кожного разу). «Учні» старанно виконують вказівки наставників, а у вільні хвилинки (наприклад, поки тісто охолоджується чи випікається) аніматор проводить з ними веселі ігри, конкурси, розповідає про той продукт, який сьогодні усі разом готують. І хоча діти різного віку – однаково цікаво і малюкам, і школярам.

Бажаючих повчитися хоч відбавляй (навіть записуються заздалегідь), тому групи досить великі, але це не заважає дорослим приділити увагу кожному маленькому «кухареві». Пані Галина впевнена, що такі майстер-класи – один із способів переключити увагу дітей (хоча б на один день) зі штучного, віртуального життя (мультики, відеоігри та ін.) на реальне спілкування.

Дійсно, це чудова нагода для нових знайомств, веселого та корисного проведення часу не тільки з друзями, а й з батьками. Саме так, адже неймовірне задоволення, яскраві враження та азарт отримують не тільки дітлахи, але і їхні мами, які не можуть всидіти на місці, намагаючись допомогти, щось підказати, підправити.

Дехто привів своє дитя вперше, дехто був учасником попередніх занять, але всі однозначно визнають, що це чудова можливість цікаво та корисно провести час разом. І дякують адміністрації ресторану та усім працівникам за тепло, любов й терпіння, з яким приймають їх у своїх гостинних стінах.
Діти не тільки навчаються кухарській справі, але й весело проводять дозвілля. Майстер-класи проходять у веселій атмосфері. Тут дитина розуміє, що готувати самому цікавіше, ніж їсти готове. Саме тут може вона проявити фантазію і розфарбувати виріб на власний смак (приготування імбирного печива).

Урок закінчується дегустацією власноруч приготованих кулінарних виробів. Втомлені, але неймовірно щасливі юні кулінари повертаються додому і несуть «на пробу» рідним свої кулінарні «шедеври».

Для того, щоб побути більше часу зі своєю дитиною, подарувати їй позитивні емоції, відкрити світ нового, сьогодні у батьків є багато різноманітних способів, і один з них – майстер-класи (вони можуть бути не обов’язково з кулінарії). І жодна втома чи зайнятість не зможуть у майбутньому виправдати батьків, адже час для виховання дитини може бути втрачено…

Олена Демченко.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest