На Херсонщині шукають місцевих Джоан Роулінг та Джона Толкіна!

Благодійний фонд «Майбутнє Херсонщини» з бізнес-асоціацією «Ми-Херсонці» починає реалізацію освітньо-краєзнавчого проекту «Як європейці Херсонщину будували».

В рамках проекту вже сьогодні кожен бажаючий може увійти в історію регіону, взявши участь у літературному конкурсі, який триватиме до 25 січня 2018 року. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися – goo.gl/36UgLr.
Ми шукаємо сучасних херсонських Джоан Роулінг та Джона Толкіна! Наша мета – знайти талановитих авторів, які не бояться фантазувати! Авторів, творчість яких буде цікава юним читачам! Авторів, роботи яких ми захочемо екранізувати!

Презентація проекту «Як європейці Херсонщину будували» відбудеться в рамках ІІ Південного фестивалю книги і читання «Книжковий Миколай» 17 січня о 10.00, ККЗ «Ювілейний», спікер – Юлія Ситник (голова БФ «Майбутнє Херсонщини»).

Попереду багато унікальних заходів, які урізноманітнять культурне життя нашого краю вже з наступного року. Концепція проекту підтримана Представництвом Європейського Союзу в Україні. Проект реалізується за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації.

Дар’я Голік, прес-секретар Бізнес-асоціації “Ми-Херсонці”.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest