Місцева БПП проти реформ президента?

Голова Каховської районної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Оксана Назарова минулого тижня зареєструвала близько 20 газет. Інформація про це опублікована в Єдиному реєстрі друкованих засобів масової інформації. При цьому, дев’ять її газет мають назву, співзвучну з назвою нашої газети «Каховська зоря», інші мають варіативну від «Каховська зоря» назви: «Зоря Каховська» — «Заря Каховская», «Каховська Зоря Каховка» — «Каховская Заря Каховка», «Каховська Зоря онлайн» — «Каховская Заря онлайн», «Каховська Зоря офлайн» — «Каховская Заря офлайн», «Каховська Зоря Плюс» — «Каховская Заря Плюс», «Каховська Зоря Сіті» — «Каховская Заря Сити», «Каховська Зоря Таврії» — «Каховская Заря Таврии», «Каховська Зоря (ТМ)» — «Каховская Заря (ТМ), «Каховська Зоря» — «Каховская Заря» (російська) та інші…

Експерт Інституту масової інформації Роман Головенко вважає, що одночасна реєстрація такої кількості газет з дуже подібними назвами — це технічний хід, аби ускладнити життя оригінальному друкованому виданню.
Свого часу Петро Порошенко підписав закон про реформування ЗМІ, при умові збереження не лише тематичної спрямованості, мови, цільового призначення, а й назви видання. Вже цілком очевидним став той факт, що за невиконанням «Закону про реформування ЗМІ» стоїть не лише голова райради Тетяна Тертична, а й уся команда місцевого БПП.

Те, про що ми знали від самого початку протистояння, «вилізло» на поверхню. Намагання отримати «дивіденди» від газети, втягування в судові процеси, скарги від «незадоволених», спроби забрати приміщення, в якому газета знаходиться вже 30 років, все це проходить за активної участі районної влади та провладної партії, які бажають знищити газету.

Шановні читачі! Звертаємось до вас з проханям, якщо до ваших рук потрапить хоча б одне з вищевказаних видань, надіслати його на адресу нашої редакції для детального аналізу новостворених «клонів», який буде проводити Держтелекомрадіо.

Колектив газети «Каховська зоря».

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest