Генрі Мелконян: «Лише єдина команда може штовхати діло вперед. Найголовнішою умовою для досягнення успіху й було її створення»

Як людина стає главою фермерського господарства: хтось – за покликом душі, завжди мріяв працювати на себе і на своїй землі; когось життя змусило, а потім виявилося, що так прикипів тією самою душею до справи, що й не уявляє, як пішов би іншим шляхом. Хтось з великим бажанням і вмінням продовжує справу батьків… Але, безперечно одне – залишаються на землі не просто грамотні, дбайливі господарі, залишаються ті, хто її цінує, поважає, любить. І рідна земля відповідає їм своєю любов’ю: багатими, щедрими врожаями.
Яскравим прикладом такої синергії є агрофірма «ГАВАН» з її керівником Генрі Месниковичем Мелконяном, який вивів її на почесне місце серед найуспішніших господарств України.

Звісно, кожне підприємство пов’язує свій успіх, перш за все, з колективом, і ПП «ГАВАН» не стало винятком (на фото внизу). За 15 років діяльності вдалося не тільки відточити технічний бік своєї роботи, але й створити механізм відбору кращих кадрів на чолі з заслуженим працівником сільського господарства України, директором агрофірми Генрі Месниковичем Мелконяном. Саме від злагодженої дії кожного працівника, сумлінної праці єдиної команди й залежав успіх та добрі врожаї, які зібрала ПП «Агрофірма «ГАВАН» у 2017 році.

Основу діяльності господарства складає вирощування насіння першої репродукції зернових та технічних культур: озимої пшениці, озимого ячменю, сої, ріпаку, гірчиці, соняшника… На крапельному зрошенні вирощуються овочеві культури – томати та цибуля.
По відношенню до якості продукції «ГАВАН», як і раніше, ставить високу планку, продовжуючи розвивати екологічно чисті землі регіону, вирощуючи дійсно натуральні продукти. Тому від бажаючих придбати продукцію (зокрема так званий борщовий набір: картоплю, помідори, цибулю, моркву, буряк) хоч відбавляй, щедро вродили соняшник і соя.

Вже за кілька років перші врожаї очікуються від нещодавно посадженого на 50 га горіхового саду.
Пошук нового, постійний рух до вдосконалення, провідне високопродуктивне обладнання та сучасні технології на рівні з наполегливістю й професіоналізмом трудівників – основа стабільності високих врожаїв підприємства.

3500 гектарів ріллі в обробітку, потужне зерносховище і машинно-тракторний парк, що цього року поповнився двома «Джон Дірами» та
«КамАЗами» – це те, з чим підприємство впевнено крокує в Новий 2018 рік.
Але найголовніше в отриманні позитивного результату, за словами Генрі Месниковича, – не технології, навіть не досвід, не знання, які надбав за роки роботи в рослинництві, а люди, їх вміння, бажання працювати на землі. Люди, у кожного з яких – справжній талант знати, що і коли треба робити.

Вони землю відчувають і розуміють її:
– У нас великий колектив, але на всіх можна покластися, – дає найвищу оцінку людям Генрі Месникович, – «Гаван» розвивається і тримається завдяки їхнім сильним, працьовитим, золотим рукам, адже успіх підприємства є результатом діяльності команди.

Зі свого боку Генрі Мелконян намагається у всьому їх підтримувати, приділяючи велику увагу соціальній сфері малої батьківщини – селу Богданівка, допомагаючи пенсіонерам, медичним, освітнім і культурним установам. Зокрема, в цьому році вдалося завершити ремонт доріг більш ніж на півмільйона гривень.

Шановні мешканці м. Каховка та Каховського району, пайовики сіл Богданівка, Костогризово, Новокам’янка!

Від усього серця вітаю вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!
Своїм дбайливим ставленням до землі, відповідальністю, високою майстерністю ви створюєте належні умови для розквіту нашої Батьківщини. Дякую вам за працьовитість, старанність, сумлінність і відданість обраній професії.

Рік, що закінчується, був багатим на виклики, але ми змогли гідно пройти всі випробування і завершуємо його значно сильнішими. Ми переступаємо поріг нового року з усвідомленням того, що наші мрії і надії стають реальністю тільки завдяки нашим зусиллям.
Бажаю всім, хто трудиться на селі, сприятливої погоди, благодатного грунту, високих врожаїв та гідного прибутку! Мені дуже приємно, що наші традиції любові до праці, хліба і суспільства продовжуються, і це все завдяки Вам!

Миру, надії, родинного затишку! Віри в себе, в свою сім’ю, в Україну. Нехай доля завжди посміхається Вам, а удача поспішає назустріч! Щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!

З повагою, Мелконян Г.М., директор ПП «Агрофірма «ГАВАН», заслужений працівник сільського господарства України.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest