«Земля крестьянам! Фабрики рабочим!»

Чули про таке колись? От і ми, колектив редакції газети «Каховська зоря», коли почули від Президента Порошенка лозунг — «комунальні газети — журналістам!», теж вуха розвісили в мріях про вільне майбутнє.

Уявіть собі, згідно з прийнятим за ініціативи Президента Законом, має бути так: місцеві органи влади, як співзасновники, виходять зі складу власників газети і залишають її вцілому колективу редакції, крім того, залишають нам приміщення, що займаємо, строком не менше ніж на п’ятнадцять років. Уявили? А теперь забудьте. Насправді владі і її посадовцям не потрібна вільна журналістика. Газета має бути підконтрольною владі чи не бути зовсім!!! Підконтрольна газета є опіумом для народу, яка повинна солодити свідомість громади різними байками та казками про досягнення керуючої влади.
Якщо Каховська міськрада вийшла зі складу наших співзасновників, прийнявши про це відповідне рішення, то райрада такого рішення не прийняла й досі, бо голова райради Тетяна Тертична одноособово блокує розгляд цього питання, не виносячи його на розгляд пленарного засідання сесії, наче той монополіст «порядку денного».

Депутати райради вже намагалися винести це питання для обговорення на сесію, але Тертична вдало для себе «забалакала» їхню ініціативу й тема «роздержавлення газети» так і не потрапила на розгляд сесії райради.

Як ви всі бачите, друзі, наша газета передчасно відчула дух свободи і почала надавати доступ до своїх сторінок всім бажаючим, в тому числі і опозиціонерам, тому і «нарвалась» на судові процеси з приводу виселення із займаного комунального приміщення. Тривалий час судимося з місцевими посадовцями за своє право бути з вільною думкою і з дахом над головою, але Херсонський суддя своїм рішенням вказав нам на двері на догоду голові Каховської райради Тетяни Тертичної, тому далі шукаємо правди в Одеському апеляційному суді.

На засідання суду, яке відбулося 19.12.2017 року, Тетяна Тертична особисто приїздила до Одеси разом з юристом і так переймалась нашим виселенням в суді, що всім стало очевидним — б’ється, як за «своє», бо і газета наша їй не до вподоби, і приміщення, що займаємо у центрі міста, приваблює її можливістю подальшого вирішення «цьому дам, а цьому не дам»!!! Але ми, все одно, сподіваємось, що правда за нами, і з нами гарант нашої Конституції, що в нас має вийти краще, ніж з фабриками, заводами і землею, бо жити маємо розпочати по-новому згідно з Законом.
Тож спостерігайте, шановні читачі, за нашою боротьбою. Закриють рота нам, наступним в черзі за інакомислення може бути хтось з вас.
Всього найкращого Вам і Вашим родинам в наступаючому році Собаки. Будьмо разом і «відгавкаємося»!

Колектив редакції газети “Каховська зоря”.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest