МАРАФОН «МИЛОСЕРДЯ ТА ЄДНІСТЬ» У КАХОВЦІ

20 грудня вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів чекав приємний сюрприз. Громадська організація «Громада «UA»» (м. Херсон) спільно з командою волонтерів завітали до каховської малечі з поздоровленнями до Дня cвятого Миколая. Це особливий день, якого з нетерпінням чекають усі дітлахи, сподіваючись на чудеса та подарунки, це символ доброти та любові. Саме доброту й любов дарували гості своїми чудовими виступами. Вони співали, танцювали, розповідали вірші, а найголовніше – дарували посмішки та гарний настрій господарям.
Не завжди просто утримати довго увагу діток з особливими потребами, а тут вони з цікавістю спостерігали за героями із казки К.Чуковського «Телефон».

Юні херсонські артисти із хореографічного колективу «Дельсарт» (Херсонська ЗОШ №52) буквально зачарували глядачів своєю майстерністю та позитивом.
Диво для маленьких сердець також дарували: Херсонська обласна спілка людей з інвалідністю; школа сімейного типу «Школа життя», народний вокальний колектив Херсонського обласного Палацу культури «Журавка».
Вихованці Центру реабілітації не тільки водили хоровод навколо ялинки із гостями, а й показали свій веселий новорічний хоровод та танок дружби.

Крім цього, присутні отримали янголів-охоронців, які учні херсонських шкіл, студенти, бібліотеки готували протягом місяця. А ще дівчата з Херсонського вищого комерційного училища власноруч спекли янголів Добра для каховської малечі. Позитивні емоції та радість панували на святі. По завершенні дійства юні актори вручили малечі солодощі. Акція «Від серця до серця», яка проходить у рамках марафону «Милосердя та єднання», подарувала дітям яскраве незабутнє свято.

За словами організатора проекту голови ГО «Громада «UA» Наталії Шатілової, цей марафон згуртував небайдужих мешканців міста Херсона для підтримки людей з інвалідністю. Волонтерами стали учні шкіл, студенти училищ та вишів, громадські організації. Пані Наталія подякувала працівникам та директорові Центру Лазаренко Наталії за непросту щоденну роботу, яку виконують вони, побажала гарних свят і запросила вихованців навесні в гості до Херсона.

Марафон продовжив свою дорогу. Із Центру реабілітації волонтери вирушили до дитячого будинку інтернатного типу «Радість», щоб дарувати дітям любов та добро власних сердець.

Олена Демченко.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest