КВН – це завжди свято, веселий настрій та море сміху

23 грудня у залі МПК «Меліоратор» лунав щирий та гучний сміх. Цього дня відбувся міський турнір шкільних команд КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН. У конкурсі взяли участь сім команд: «Аліса» (НВК гімназія), «Сан-Франциско» (ЗОШ № 1), «ОПГ» (CЗОШ № 2), «Попытка № 4» (ЗОШ № 3), «Горы по колено» (ЗОШ № 4), »Команда» (ЗОШ № 5), «Восточный квартал» (ЗОШ № 6). Як відомо, усі школярі залюбки беруть участь у різних вікторинах, змагаються у конкурсах, грають у КВК. Більшість із нас у дорослому житті згадує якраз ті яскраві моменти шкільних буднів, які пов’язані з підготовкою, безпосередньо грою та перемогою в тих чи інших конкурсах. І мало хто пригадає дванадцятку (чи п’ятірку) на семестровій контрольній, навіть якщо вона була єдиною на клас. Тож зрозуміло, чому таким важливим був цей турнір для дітей, які впродовж останнього місяця «розривалися» між навчанням, гуртками та репетиціями.

Школярі подарували глядачам декілька годин якісного гумору; своїми жартами команди викликали сміх та шалені овації. Хтось ділився «найгарячішими» новинами з життя школи, хтось жартував про місцеві проблеми, про загальнолюдські відносини або просто про друзів. Але всі без винятку вражали публіку жартами, імпровізацією, костюмами, піснями та вмінням дотепно говорити про буденні речі. Діти переконували, що потрібно посміхатися і ніколи не здаватися, заряджали оптимізмом та вірою у власні сили.

За результатами гри перемогла «Аліса» — команда отримала Золотий кубок турніру. 2 місце посіла команда «Горы по колено», третє — команда «Сан-Франциско». Усі колективи отримали подяки, солодкі та грошові подарунки.

Після закінчення турніру у залі ще довго було гамірно: фото на згадку, обговорення гри, обурення з приводу власних оцінок (а як же без цього). Але гра-свято відбулася. Такі заходи дуже потрібні нашому місту, нашим дітям. Оптимізм, позитивний настрій, добрий гумор, творчість — це не всі складові гри. КВН дисциплінує, вчить розподіляти свій час та правильно розставляти пріоритети. Тож подяка командам за цікаву гру, глядачам – за увагу, а журі – за нелегку працю.

Олена Демченко.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest