«ЗІГРІЙ СЕРЦЕ»

Новорічні свята – пора веселощів, пустощів та, звичайно ж, подарунків. Але є люди, які по-справжньому стають щасливими, коли приносять радість іншим.

Молода громадська організація «Дерево Життя» створила чудове свято для дітей пільгових категорій. Подружжя Новохацьких, Микола та Олена, змогли об’єднати волонтерів та просто небайдужих людей нашого міста, щоб усім разом зігріти теплом Різдва серця дітей, подарувати їм радість та віру в диво. Різдво – це сімейне свято, тож організатори намагалися створити таку атмосферу, щоб діти відчули тепло їхніх сердець. У малій залі МПК «Меліоратор», дійсно, було по-сімейному затишно і казково гарно.

Позитивні емоції дарували виступи талановитих дітей Каховки, гості подивилися виставу лялькового театру та різдвяні мультики. Особливо розвеселили малюків дивовижні створіння – Міньони. Разом з «мультяшними» героями дітлахи сміялися, танцювали, гралися. Відрадно, що очі засяяли не тільки у дітвори, але й у їхніх батьків, які на деякий час забули усі свої тривоги, турботи і просто насолоджувалися святом.

Поки діти дивилися мультфільми, батьків запросили у фойє, де їх чекало чаювання та невеличкий фінансовий тренінг «Сімейний бюджет 2018» від Миколи Новохацького.

19 сімей отримали чудові подарунки: солодощі, продуктові набори, канцелярське приладдя, теплі шкарпетки, засоби особистої гігієни та банні рушники. А ще, організатори Центру розвитку «Дерево Життя» висловили готовність надати освітню безкоштовну допомогу: навчання англійської мови та фінансової грамотності, проведення різних майстер-класів, зустрічі з цікавими людьми.

Свято «Зігрій Серце» відбулося. Це тільки перший крок молодої організації! І головне, мабуть, не подарунки, а тепло та любов, які дарували незнайомі люди дітям. Як відомо, нас роблять щасливими звичайні речі. І радісно стає на душі від думки, що не дивлячись на проблеми, непростий час у нашому місті є люди, які відгукуються на заклик про допомогу: волонтери, приватні підприємці, організації. Це ще раз доводить – у кожному з нас є добро, і вже багато хто готовий відкрити своє серце для добрих справ…

Олена Демченко.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest