Графік планових відключень обладнання ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» Каховським РЕЗ і ЕМ З 19.02.2018 по 31.03.2018

21.02.218 Камишанка, Лук’янівка [11] 9.00-11.00: (ТО); Подівка [146] 9.00-13.00: (ТО); Чорноморівка [232] 9.00-13.00: (ТО);

1.03.218 Вільна Україна [ВЛ-35кВ НС-5МК – НС-2МК] 9.00-16.30: Першотравнева, Каховська, Центральна (ТО); Волинське [ТП-268 Л-1; Л-2; Л-3] 9.00-16.00: 8 Березня, Гагаріна {2, 7-39, 43, 51-59}, Р.Люксембург, Денисова (ТО);

2.03.218 Богданівка [ТП-526 Л-1; Л-2] 8.30-15.30: Спеціалістів, Центральна {19}, Поштова {1, 6-7, 24, 74-75}, Шкільна {5-6, 8, 10, 11, 19-21, 27-31} (ТО); Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 9.00-15.30: Першотравнева, Каховська, Центральна (Петровського) (ТО); Волинське [ТП-268 Л-1; Л-2; 8] 9.00-15.30: 8 Березня, Гагаріна {2, 7-39, 43, 51-59}, Р.Люксембург, Денисова (ТО);

3.03.218 Богданівка [ТП-526 Л-1; Л-2] 8.30-15.30: Спеціалістів, Центральна {19}, Поштова {1, 6-7, 24, 74-75}, Шкільна {5-6, 8, 10, 11, 19-21, 27-31} (ТО); Кам’янка [ТП-70 Л-1; Л-2; Л-4] 9.00-15.30: Спеціалістів, Перемоги, Кооперативна {3-9, 11, 13, 15, 17, 19-40}, Радянська {1-49} (ТО); Малокаховка [ТП-232 Л-2; Л-3] 8.00-15.30: Центральний {7-13, 15, 17, 21-29}, Фрунзе {1-5, 6-20, 21-32, 34, 36, 38}, Південна {1}, Шкільна {1-37, 39, 41}, Шевченка {1-3, 5}, Морський {3-13} (ТО); Семенівка, Чорноморівка [ПС 35/10 «Черноморівка»] 9.00-15.30(ТО);
5.03.218 Богданівка [ТП-526 Л-1; Л-2]

8.30-16.00: Спеціалістів, Центральна {19}, Поштова {1, 6-7, 24, 74-75}, Шкільна {5-6, 8, 10, 11, 19-21, 27-31} (ТО); Волинське [ТП-268 Л-1; Л-2; Л3] 9.00-16.00: 8 Березня, Гагаріна {2, 7-39, 43, 51-59}, Р.Люксембург, Денисова (ТО); Каїри [ПС 35/10 «Каїри»] 9.00-16.30 (ТО); Малокаховка [ТП-232 Л-2; Л-3]
8.00-16.30: Центральний {7-13, 15, 17, 21-29}, Фрунзе {1-5, 6-20, 21-32, 34, 36, 38}, Південна {1}, Шкільна {1-37, 39, 41}, Шевченка {1-3, 5}, Морський {3-13} (ТО);

6.03.218 Волинське [ТП-268 Л-1; Л-2; Л-3] 9.00-16.00: 8 Березня, Гагаріна {2, 7-39, 43, 51-59}, Р.Люксембург, Денисова (ТО); Каховка [ТП-253 А Л-1]
8.00-16.30: З.Космодем’янської {50} (ТО); Малокаховка [ТП-253 А Л-1; Л-2] 8.00-16.30: Водопровідний {3-4, 7-13, 15}, Південна {23-55}, Садовий {1-2}, Кооперативний, Кооперативна, Центральний {1-5, 7}, Степовий, Водопровідний {1}, Леніна (ТО); Роздольне, Червоне Поділля [ПС 35/10 «Краса Херсонщини 2Т»] 9.00-16.30(ТО);

7.03.218 Кам’янка [ТП-372 Л-1; Л-2] 9.00-15.30: Молодіжна, Степова, Кооперативна {1} (ТО); Каховка [ТП-253 А Л-1] 8.00-15.30: З.Космодем’янської {50} (ТО); Малокаховка [ТП-253 А Л-1; Л-2]
8.00-15.30: Водопровідний {3-4, 7-13, 15}, Південна {23-55}, Садовий {1-2}, Кооперативний, Кооперативна, Центральний {1-5, 7}, Степовий, Водопровідний {1}, Леніна (ТО); Семенівка [233] 8.30-15.30: Ювілейна, Миру, Дружби, Будівельників, Нова, Молодіжна, Садова, Українська {1-13, 21-59}, Піонерська, К.Маркса, Зелена, Пролетарська (ТО);

12.03.218 Богданівка [ТП-526 Л-1; Л-2] 8.30-16.00: Спеціалістів, Центральна {19}, Поштова {1, 6-7, 24, 74-75}, Шкільна {5-6, 8, 10, 11, 19-21, 27-31} (ТО); Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 9.00-16.30: Каховська, Центральна, Першотравнева (ТО); Кам’янка [ТП-372 Л-1; Л-2]
9.00-16.00: Молодіжна, Кооперативна {1}, Степова (ТО); Каховка [ТП-243 Л-2]
8.00-16.30: Золіна {7Б} (ТО); Любимівка [ТП-243 Л-1; Л-2]
8.00-16.30: Ворошилова {5, 20А-28}, Колгоспна {22, 24, 26-28, 30А, 32-57}, Мелітопольська {92, 94, 96-98, 100, 12}, Пушкіна {1-21}, Шевченка {32, 34-34А, 36-63} (ТО);

13.03.218 Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 9.00-16.30: Першотравнева, Центральна, Каховська (ТО); Кам’янка [ТП-372 Л-1; Л-2]
9.00-16.00: Молодіжна, Кооперативна {1}, Степова (ТО); Каховка [ТП-243 Л-2]
8.00-16.30: Золіна {7Б} (ТО); Любимівка [ТП-243 Л-1; Л-2] 8.00-16.30: Ворошилова {5, 20А-28}, Колгоспна {22, 24, 26-28, 30А, 32-57}, Мелітопольська {92, 94, 96-98, 100, 12}, Пушкіна {1-21}, Шевченка {32, 34-34А, 36-63} (ТО);
Семенівка [233] 8.30-16.00: Молодіжна, Садова, Ювілейна, Українська {1-13, 21-59}, Миру, Будівельників, Нова, Піонерська, К.Маркса, Зелена, Дружби, Пролетарська (ТО);

14.03.218 Волинське [ПС 35/10 «Роза Люксембург 1Т»] 9.00-16.30: Гагаріна, Р.Люксембург, 35 років Перемоги, 8 Березня, Леніна, Денисова (ТО); Кам’янка [ТП-372 Л-1; Л-2] 9.00-16.00: Молодіжна, Кооперативна {1}, Степова (ТО); Коробки [ТП-529 Л-1; Л-2; Л-3]
8.00-16.30: Таврійська {1-3, 3А-3В, 5-7, 7А-7В, 8-13, 13А, 14-15, 15А-15Б, 17, 17А, 18-19А, 20-21, 21А-21Б, 23-32, 36}, Степова {1, 3}, Каховська {2, 4, 8, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24}, 40 років Перемоги {1-5, 7, 9, 11, 13-31} (ТО); Остапенко [ПС 35/10 «Роза Люксембург 1Т»] 9.00-16.30: Молодіжна, Центральна, К.Маркса, Східна (ТО); Роздольне, Червоне Поділля [161] 8.30-16.00:(ТО); Слиненко, Сокирки, Федорівка [ПС 35/10 «Роза Люксембург 1Т»] 9.00-16.30 (ТО);

15.03.218 Заозерне, Ольговка [ПС 35/10 «Заозерне»] 9.00-16.30: (ТО)

16.03.218 Кам’янка [ТП-70 Л-1; Л-2; Л-4] 9.00-15.30: Спеціалістів, Кооперативна {3-9, 11, 13, 15, 17, 19-40}, Перемоги, Радянська {1-49} (ТО); Коробки [121] 8.00-15.30: Терни (ТО); Семенівка [233] 8.30-15.30: Молодіжна, Дружби, Садова, К.Маркса, Зелена, Будівельників, Миру, Пролетарська, Нова, Ювілейна, Українська {1-13, 21-59}, Піонерська (ТО);

19.03.218 Кам’янка [ТП-70 Л-1; Л-2; Л-4] 9.00-15.30: Спеціалістів, Кооперативна {3-9, 11, 13, 15, 17, 19-40}, Перемоги, Радянська {1-49} (ТО); Каховка [84] 8.00-16.30: Осетрова {35, 37, 39, 42, 44, 46, 48-48/А, 50, 52, 59, 61}, Я.Мудрого {29, 31, 33, 35, 37, 41, 43-72, 74, 76, 78, 80}, Набережна {1, 7, 11, 15-41}, Олеся Гончара, Олешківська, Мелітопольська {195-255, 276, 278-278/1, 280, 282-284, 286, 288, 290, 292, 294-324}, Панкеєвська {1-22, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44-84}, Є.Патона {10-80А, 83, 85-117}, Пушкіна {110-178, 180-180А, 182, 184, 186, 188, 190-192}, Соборності{20, 22, 24}, А.Солов’яненка {7, 9-64}, Купецька, Спендіарова {28, 30-84, 86, 88, 90, 92}, Івана Сірка, Л.Українки {1-2, 4}, Золіна {125, 127, 129, 131, 133, 135, 244-290}, Фоміна {1, 3-6},8 Березня8 {3-18, 20, 22, 24-26А, 29, 31, 33-33А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48}, Вишнева, Велика Куликовська{11, 17, 119-129, 131, 133, 135-160} (ТО); Малокаховка [КТП-232] 9.00-16.30: Фрунзе {1-5, 6-20, 21-32, 34, 36, 38}, Шевченка {1-3, 5}, Південна {1}, Центральний {7-13, 15, 17, 21-29}, Морський {3-13}, Шкільна {1-37, 39, 41} (ТО ); Малокаховка [КТП-34] 9.00-16.30: Польова {2} (ТО ); Семенівка [233] 8.30-16.00: Пролетарська, Українська {1-13, 21-59}, Миру, Нова, Садова, Ювілейна, К.Маркса, Зелена, Будівельників, Дружби, Піонерська, Молодіжна (ТО);

20.03.2018 Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 9.00-16.30: Центральна, Першотравнева, Каховська (ТО); Зелений Під [Ф-93 от ТП-32 до ТП-68]
9.00-14.00: Жовтнева {1} (КР); Кам’янка [ТП-70 Л-1; Л-2; Л-4] 9.00-16.30: Спеціалістів, Кооперативна {3-9, 11, 13, 15, 17, 19-40}, Перемоги, Радянська {1-49} (ТО); Каховка [КТП-410]
9.00-16.30: Комунарів {20-31}, О.Ліфінцева, А.Солов’яненка{2-6, 8}, Селянський, Б.Ружинського {29}, Шкільна, Осипових, 8 Березня8 {2}, І.Франка, Щемилівська {1А-10, 11, 13, 15А} (ТО); Каховка [Ф-93 от ТП-32 до ТП-68]
9.00-14.00: Квіткова {38-90}, Лісова, Першотравнева {86-126}, Сонячна {42, 44-89}, Сонячний, Соснова {8, 20, 28, 30-32, 34-36, 40, 42, 44-89}, Тіниста (КР ); Любимівка [ТП-344 Л-1; Л-2] 8.00-16.30: Молодіжна {39-58}, Зюзя {29, 31, 33, 35, 37-59}, Котовського {73, 75, 77, 79, 100-110}, Мелітопольська {3А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34}(ТО); Малокаховка [Ф-93 от ТП-32 до ТП-68]
9.00-14.00: Шкільна {1-58, 60, 62, 65}, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 19, 23, 25-27, 34-52}, Таврійська, Піщана, Польова, Садовий {6, 13-38}, Сонячний {26}, Центральний {6-63}, Каховська, Лісна, Молодіжна, Морський, Зелена, Дніпровська, Шевченка, Новоселів, Фрунзе {1-48, 56}, Південна {1-22}, Водопровідний {14, 16-39}, Водопровідна {1-4, 6-12, 14-19, 27, 29, 31, 61}, Вишневий (КР ); Чорнянка [КТП-542] 8.30-16.00: Фрунзе {22, 24, 26-43}, Російська {2-5, 7А, 9, 11-52Б}, Жовтнева {50-52, 58-60, 64-66, 68, 70-94}, Херсонська {62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 84-92} (ТО); Чорнянка [КТП-582] 8.30-16.00: Каховська {1-5, 7-59, 69-72, 78, 90-94}, Фрунзе {1-21,23, 25}, Комсомольська, Молодіжна (ТО);

21.03.218 Кам’янка, Сергіївка, Цукури [ПС 35/10 «Кам’янка 1Т»] 9.00-16.30: (ТО); Любимівка [ТП-344 Л-1; Л-2] 8.00-16.30: Молодіжна {39-58}, Зюзя {29, 31, 33, 35, 37-59}, Котовського {73, 75, 77, 79, 100-110}, Мелітопольська {3А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34)(ТО); Малокаховка [КТП-232] 9.00-16.30: Центральний {7-13, 15, 17, 21-29}, Південна {1}, Морський {3-13}, Шевченка {1-3, 5}, Фрунзе {1-5, 6-20, 21-32, 34, 36, 38}, Шкільна {1-37, 39, 41} (ТО ); Малокаховка [КТП-33] 9.00-16.30: Фрунзе {5А, 11, 15, 33, 35, 37-44, 46-48}, Шкільна {38, 40, 42-50, 52}, Центральний {6}, Шевченка {1, 4, 6-26}, Водопровідний {17-21, 24}, Водопровідна {1-4, 7-12, 14-14А, 17, 19, 61}, Південна {2-22} (ТО ); Чорноморівка [КТП-557] 8.30-16.30: Урожайна {10-23, 30-34, 36-39, 60}, Каховська {2, 6, 16-32}, Жовтнева {31} (ТО); Чорноморівка [КТП-571] 8.30-16.00: Кусайка {1-28, 31-38}, Пушкіна {1-5, 7-9, 11, 13, 19, 35, 43, 49} (ТО);

22.03.218 Заозерне, Ольговка [ПС 35/10 «Заозерне»] 9.00-16.30:(ТО); Каховка [825] 9.00-14.00: Першотравнева {1-25}, Б.Ружинського, Щемилівська, Шкільна, І.Франка, Фоміна {2, 7-27}, Л.Українки {3, 5-24, 26-44}, Тургенєва, Таванський, Таванська, Спендіарова {85, 87, 89, 91, 93-18}, А.Солов’яненка {2-6, 8, 66-68}, Селянський, Свободний, Садовий, Пушкіна {179, 181, 183, 185, 187, 188А-189, 194-220}, Південний, Південна, Є.Патона {82, 84, 119-127}, Панкеєвська{12А}, Осипових, Осетрова {1-34, 36, 38, 40-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-58, 60, 62-88}, Новий,
Я. Мудрого {73-73А, 75, 77, 79-154}, Мічуріна {1-25, 26, 28, 30}, Миколи Куліша{1-41}, Мелітопольська {257-275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 326-374}, Матросова, О.Ліфінцева, Ливарний, Ливарна, Комунарів, Золіна {1, 4, 6, 8-9, 10-11, 12, 14, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 , 197, 199, 21, 23, 25, 27, 29, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 292-370}, Виноградна, 8 Березня {2, 19, 21, 23, 28, 30, 32, 34-35Б, 37, 39, 41, 50, 52-90}, Kомінтерна, 417-ої Стрілецької дивізії {1-17, 19, 21, 23-25, 27, 29, 31, 33, 35-36, 48, 50, 54, 56, 58, 60-62, 64-88} (ТО); Любимівка [ТП-212 Л-1; Л-2]
8.00-16.30: Червоноармійська {47}, Мелітопольська {10, 12, 18, 36, 46, 51, 62, 64, 14}, Колгоспна {12, 14-20Б}, Калініна {3-3А, 5-40}, Леніна {31, 54, 59-71}, Шевченка {5} (ТО); Подівка [КТП-165] 9.00-16.30: Чехова (ТО); Подівка [КТП-534] 9.00-16.00: Садова, Калініна, Степова, Леніна, Чкалова {1-15, 17-35} (ТО); Подівка [КТП-574] 9.00-16.00: Дишловенка, Чкалова {16}, Київська (ТО); Семенівка [233] 8.30-16.00: Пролетарська, Миру, Молодіжна, Зелена, К.Маркса, Нова, Українська {1-13, 21-59}, Садова, Піонерська, Дружби, Ювілейна, Будівельників (ТО);

23.3.218 Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 9.00-15.30: Першотравнева, Каховська, Центральна(ТО); Волинське [ТП-268 Л-1; Л-2; Л-3]
9.00-15.30: Р.Люксембург, 8 Березня, Гагаріна {2, 7-39, 43, 51-59}, Денисова (ТО); Каховка [КТП-21] 13.00-15.30: Миколи Куліша (1-16}, Мелітопольська {257-275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 326-374}, Фоміна {7, 9}, Я.Мудрого {140-142}, Матросова {1А}, Осетрова {41, 43, 45, 47, 54, 56, 58, 60}, Л.Українки {3, 6},Є. Патона {82, 84, 119-127} (ТО); Каховка [КТП-410] 9.00-15.30: О.Ліфінцева, Комунарів {20-31}, Щемилівська{1А-10, 11, 13, 15А}, Осипових, 8 Березня8 { 2}, Б.Ружинського {29}, Селянський, А.Солов’яненка {2-6, 8}, І.Франка, Шкільна (ТО); Любимівка [ТП-212 Л-1; Л-2] 8.00-15.30: Колгоспна {12, 14-20Б}, Леніна {31, 54, 59-71}, Червоноармійська {47}, Шевченка {5}, Мелітопольська {10, 12, 18, 36, 46, 51, 62, 64, 14}, Калініна {3-3А, 5-40} (ТО); Роздольне, Червоне Поділля [161] 8.30-15.30:(ТО);

26.03.218 Каховка [ЗТП-115] 13.00-16.30: Белінського, Айвазовського {71, 74}, Берегова {37-39}, Декабристів, З.Космодем’янської {55, 57, 72-76}, Кутузова, Невського {1-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18} (ТО ); Каховка [ЗТП-30] 9.00-15.00: Європейська {22}, Миколи Куліша {43}, Золіна {175, 177}, Осетрова {90}, Л.Українки {25, 46-58}, 417-ої Стрілецької дивізії {18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 37-47, 49, 51-53, 55, 57, 59, 61}, Мічуріна {25А, 27-27А, 29, 31-50}, Фоміна {29} (ТО); Костогризове [НС-6 по Р-1-1 1Т] 9.00-16.30: Мічуріна, Гагаріна, Чкалова, Шевченка, Житомирська (ТО); Любимівка [ТП-212 Л-1; Л-2] 8.00-16.30: Колгоспна {12, 14-20Б}, Леніна {31, 54, 59-71}, Червоноармійська {47}, Шевченка {5}, Мелітопольська {10, 12, 18, 36, 46, 51, 62, 64, 14}, Калініна {3-3А, 5-40} (ТО); Наталівка [НС-6 по Р-1-1 1Т] 9.00-16.30: Шкільна, Зелена, П.Морозова, Нова, Поштова, Молодіжна (ТО); Роздольне, Червоне Поділля [161] 8.30-16.00: (ТО); Софіївка [21] 9.00-16.00: (ТО);

27.03.218 Архангельська Слобода [НС-5 по МК 1Т] 9.00-16.30: 40 років Перемоги, Молодіжна, Садова, Степова, Східна, Урицького, Блюхера, Карбишева, Кільцева, Комсомольська, Крупської, Миру (ТО); Каховка [ЗТП-74 1Т] 9.00-15.00: Першотравнева {32Б} (ТО); Коробки [121] 8.00-16.30: Терни (ТО); Коробки [КТП-529] 13.00-16.30: Каховська {2, 4, 8, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24}, 40 років Перемоги {1-5, 7, 9, 11, 13-31}, Таврійська, Степова {1-3} (ТО); Петропавлівка [Ф-141 от Р-132]
9.00-16.00: Південний, Шкільна, Херсонська, Новоселів, Миру, Кооперативна, Каховська, 40 років Перемоги (ТО); Роздольне, Червоне Поділля [161] 8.30-16.00: (ТО);

28.03.218 Волинське [КТП-268] 9.00-16.00: Денисова, Гагаріна, 8 Березня, Р.Люксембург (ТО); Волинське [КТП-420] 9.00-16.00: 35 років Перемоги, Леніна (ТО); Коробки [121] 8.00-16.30: Терни (ТО); Федорівка [КТП-250]
9.00-16.00: Леніна {2-66/1, 68-11}, Сонячний, Ювілейна, Тітова, Терешкової, Східний, Сонячна (ТО); Чорнянка [КТП-413] 8.30-16.00: 200 років Чорнянці {1}, Ювілейна {59, 61-71}, Ломоносова, Пушкіна {57-58}, Степова {63} (ТО); Чорнянка [КТП-478] 8.30-16.30: Леніна (ТО); Чорнянка [КТП-56] 8.30-16.00: Радянська {1-2, 4-57}, Садова, Першотравнева {1, 18-19, 30}, Першотравневий {56}, Садовий (ТО);

29.03.218 Архангельська Слобода [КТП-300] 8.30-16.00: Східна, Блюхера {33-47}, Кільцева, Комсомольська, Миру, Садова (ТО); Архангельська Слобода [КТП-353] 8.30-16.00: Молодіжна {38-40, 42-64}, Блюхера {15- 29, 48-49}, Карбишева {1-7, 25-30}, 40 років Перемоги, Кільцева {2}, Урицького {54, 73-82} (ТО); Калинівка [КТП-52] 9.00-16.00: Космонавтів {1-19, 43, 68}, Луначарського {5-23}, Степова {4-30} (ТО); Калинівка [КТП-53] 9.00-16.00: Космонавтів {26-42, 44-67, 70}, Степова {32-62}, Дзержинського {7-11А, 13-13А, 15, 17-19А, 21А, 27-48} (ТО); Калинівка [КТП-64] 9.00-16.00: Луначарського {26-45}, Космонавтів {38}, Дзержинського {4, 12, 14, 16, 20, 22-26} (ТО); Каховка [Ф-84 до ТП-14 и ТП-45]
8.00-16.30: Спендіарова {28, 30-84, 86, 88, 90, 92}, А.Солов’яненка {25-25А, 27, 29, 31-31А, 33, 35, 37, 39, 41-64}, Пушкіна {113, 117, 150, 152, 154, 156-156А, 158, 160, 162, 164}, Є.Патона {10-16, 51, 53, 55, 57, 59}, Панкеєвська{18-22, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44-84}, Осетрова {59, 61}, Олешківська, Я.Мудрого {29, 31, 33, 35, 37, 41, 43-72, 74, 76, 78, 80}, Мелітопольська {195-255, 276, 278-278/1, 280, 282-284, 286, 288, 290, 292, 294-36}, Золіна {125, 127, 129, 131, 133, 135, 244-290}, Березня8 {29, 31, 33-33А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48} (ТО); Любимівка [КТП-284] 13.00-16.30: Мелітопольська {53, 55-57, 59-61А, 63, 65-69, 71, 73-73А, 75, 77, 79-83} (ТО ); Любимівка [КТП-488] 11.00-14.00: Нова, Блюхера {1-8, 10А}, Ворошилова {1-4, 6-18}, Морська {1}, Космонавтів, Дніпровська {1-5, 7-33} (ТО );

30.03.218 Кам’янка [ТП-70 Л-1; Л-2; Л-4] 9.00-15.30: Спеціалістів, Кооперативна {3-9, 11, 13, 15, 17, 19-40}, Перемоги, Радянська {1-49} (ТО); Каховка [253] 9.00-15.30: Рилеєва, Айвазовського{1, 3-70, 72}, Берегова {1-27}, Бориса Кенджієва, Гагаріна, Геологів, Герцена, Гірників {2-6, 8}, У.Громової, Дунаєвського, Земнухова, Комарова, З.Космодем’янської {1-49, 51-54, 56-56/1, 58-70}, Космонавтів, Лермонтова, Мелітопольська {2А-16А, 18А-26А, 28-28А, 30-30Б, 34-34А, 36, 40, 42-44, 46, 48-48А, 50-50А}, Нафтовиків, Невського {7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-29}, Некрасова, Олександра Довженка, Радіщева, Шостаковича, Шкільна, Чернишевського, Чайковського, Тюленіна; Каховка [Ф-84 от ТП-14 до ТП-568]
8.00-15.30: Пушкіна {137-149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175}, Осетрова {35, 37, 42, 44, 46, 48-48/А} (ТО); Любимівка [253] 9.00-15.30: Морська, Мелітопольська {17, 18А, 14-170}, Космонавтів, Каховська, Дніпровська, Ворошилова {1-4, 6-18}, Будівельників, Сонячна, Пушкіна {22-42}, Пролетарська {68, 70, 72-141}, Нова, Блюхера, Сонячний; Роздольне, Червоне Поділля [161] 08.30-15.30:(ТО).

1 коментар до “Графік планових відключень обладнання ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» Каховським РЕЗ і ЕМ З 19.02.2018 по 31.03.2018

  • Людмила Евсеева
    24.02.2018 о 10:44
    Permalink

    Супер…домайданились…..имея столько атомных и гидроэлектростанций…..продавая электроэнергию заграницу…своой народ пусть живет…в пещерном веке со свечками…ха ха…

    Відповідь

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest