«Машу рукой, а сердце замирает, и ничего поделать не могу»…

У Каховці за радянських часів існувало дві човнові станції, але життя так склалося, що залишилась одна, і та на теперішній час перебуває в скрутному становищі. До цього призвели колишні відповідальні працівники Каховського міськвиконкому, а судові засідання з цього питання проходять уже майже півроку в судових залах міста Каховки та Херсону.

Нові власники зібрали для суду всю публічну інформацію, частину якої використовують для власної вигоди. Колектив Човнового товариства «Водник» вважає потрібним додати нову інформацію, з метою пошуків шляхів, які б зберегли єдине в Каховці місце для утримання човнів та спортивного тренування молоді.

Суть справи в тому, що деякі працівники міськвиконкому ще в 1996 році вирішили перед виходом на пенсію (під стягом приватизації) придбати майно, яке ніколи не було у державній власності, а створене Каховським заводом електрозварювального устаткування та руками колективу човнової станції. З цією метою було надано невеличкій сторожовій будівлі гучне найменування — «Адміністративна будівля».
Зі значними порушеннями в частині технічної інвентаризації нерухомого майна та земельних відносин була підготовлена документація з приватизації. Фондом держмайна України в 1996 році ця будівля виставлена на продаж. За результатами аукціону набула право викупити сторожову будівлю або, так звану, адмінбудівлю, громадянка Дзись Г. П., яка за короткий термін ділиться цим майном з Фроловою О. А..

Для обслуговування викупленої ними будівлі залишається ніким не займана територія земельної ділянки.
З того часу пройшло більше двадцяти років. За цей період Каховський завод електрозварювального устаткування безкоштовно передав територіальній громаді м.Каховка цілий комплекс існуючих будівель та споруд для спортивного тренування молоді, який успішно діє і сьогодні.
Споруди різного призначення утримуються членами товариства “Водник”.

За цей час також був прийнятий закон про реєстрацію майна, чим і скористалися власники сторожового посту, тобто адміністративної будівлі. Використавши необ’єктивну інформацію, вони відобразили непридбане ними майно, як особисту власність в реєстрі речових прав. Цей реєстр було складено за межами м.Каховка, де не володіють інформацією про дійсний стан речей.

А це значить, що комплекс будівель для спортивного тренування молоді, власником якого є Каховська територіальна громада, та все майно, створене членами Човнового товариства «Водник», в державному реєстрі права власності на нерухоме майно належить іншим приватним особам.
Гірше того, через незліченні суди вони змусили Каховський відділ освіти, як балансоутримувача бази спортивного тренування молоді, та Човнове товариство «Водник» виступати на судах відповідачами, де ми повинні доводити свою правоту.
Крім того, нові власники намагаються примусити членів земельної комісії при Каховській міськраді відвести їм земельну ділянку під фактично невикупленим ними майном, до якого вони не мають ніякого відношення.

Колектив Човнового товариства «Водник», не дивлячись на фінансову скруту, сплачує різного призначення платежі в державну казну, тож держава повинна захищати територіальні громади та інші товариства громадян в частині захисту їхніх законних прав та інтересів! Але захисту ми не отримали.
Оскільки однією із вимог в судових справах поставлене питання про звільнення території єдиної в Каховці човнової станції від майна об’єднання громадян на користь інших фізичних осіб, ми не зупинимося і будемо вимагати справедливості.

Колектив човневого товариства «Водник».

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest