Роман Діденко – призер обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів роботи. Але основне – це любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує всі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне».

12-14 лютого 2018 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова». Свою педагогічну майстерність, професійні вміння і творчі здобутки на фінальному етапі конкурсу представляв Діденко Роман Володимирович, учитель німецької мови Чорноморівської ЗОШ І-ІІІ ст. Каховської районної ради, переможець районного конкурсу в номінації «Німецька мова».

Напруженими були конкурсні дні для Романа Володимировича, але він виступив гідно і став призером, посівши ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
Роман Володимирович показав широкий спектр методів і педагогічних прийомів, форм, засобів, що дозволило розкрити його неповторний педагогічний талант. Цей конкурс став ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності вчителя, відкрив для нього нові можливості та великі перспективи, став школою самоствердження і самовираження. Роман Володимирович отримав величезний досвід та багато емоцій, вражень, розкрив свій потенціал та інноваційні професійні здібності.

Журі обласного конкурсу відзначило конкурсанта за високий фаховий та професійний рівень, високу педагогічну ерудицію, ґрунтовні знання з предмету, досконалу методику його викладання, уміння налагоджувати контакт з дітьми, спрямовувати їхню діяльність на практичне засвоєння програмового матеріалу.

Тож щиро вітаємо Романа Володимировича з високими здобутками в конкурсі! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчості, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить йому радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

Відділ освіти Каховської РДА, педагогічний колектив Чорноморівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest