Субсидія через Інтернет – це просто!

Субсидія через Інтернет – це просто!
На жаль, під час оформлення житлово-комунальної субсидії, багатьом українцям досі доводиться стикатися з чергами. Втрата часу, зусиль та нервів не тільки не додає гарного настрою, але й засмучує людей, які і так перебувають у непростих обставинах, потребують додаткової уваги та підтримки від держави.

Одним із шляхів розв’язання цієї проблеми має стати якнайширше впровадження сучасних механізмів електронного урядування і спрощення бюрократичних процедур. Саме такі цілі переслідує волонтерський проект iGov, наближаючи державні послуги до громадян. На спеціально створеному порталі igov.org.ua у режимі онлайн вже запущено понад 420 адміністративних послуг, більше 100-та з яких доступні і жителям Херсонщини.
Особливо актуальними серед них стали Інтернет-сервіси, що допомагають спростити життя вразливим верствам населення. Так, на порталі iGov можна не тільки дистанційно подати документи на оформлення житлово-комунальної субсидії, але й перевірити інформацію про стан її нарахування.
Завдяки використанню Інтернет-системи iGov можна зекономити час і гроші, особливо тим людям, які проживають у віддалених сільських населених пунктах.

ОТГ стають більш доступними
Одразу 9 об’єднаних територіальних громад Херсонської області запустили 3 онлайн-послуги, затребувані місцевими жителями. Такі прогресивні нововведення запровадили Любимівська і Тавричанська ОТГ, обидві – Каховський район.

Відтепер на порталі державних електронних послуг iGov (igov.org.ua) кожен бажаючий може звернутися до голови ОТГ, записатися до нього на прийом або ж зробити запит на отримання публічної інформації. Для замовлення вказаних Інтернет-послуг достатньо перейти за посиланнями та виконати нескладні покрокові інструкції.
Раніше на Херсонщині відповідні електронні послуги були запроваджені в обласній та усіх районних державних адміністраціях.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest