СОЛОДКЕ ХОБІ, ЯКЕ ПЕРЕРОСЛО В КОНДИТЕРСЬКЕ МИСТЕЦТВО

Дуже часто ми відмовляємося від власних мрій через страх невдачі, лінощі і ще вигадуємо тисячі різних причин. Нарікаємо на маленьке місто, відсутність перспектив, нестачу фінансів, сімейні турботи. Героїня цієї публікації, Марина Ганошенко, вкотре доводить, що найважливіше – знайти улюблену справу, багато працювати і постійно вдосконалюватися.

Ще з дитинства Марина дуже любила возитися з тістом, балувала рідних смачною випічкою. Кращим подарунком, – згадує молода жінка, – була кулінарна книга, яку купили їй батьки. З неї черпала рецепти, доповнюючи і вдосконалюючи їх. Нині ця дитяча любов вилилася у справжнє захоплення хенд мейдом. Більше уваги кулінарній справі почала приділяти після народження донечки. Зараз майстриня тішить свою сім’ю та друзів неперевершеними солодкими смаколиками. Випікає торти, різні кекси, пряники на власній кухні.

Марина впевнена, що смачний кондитерський виріб можна приготувати тільки з якісних продуктів, приправлених любов’ю до справи, якою займаєшся. Жінка завжди приступає до роботи з хорошим настроєм, бажанням здивувати. Креативна молода майстриня має жагу до знань та творчості. Усе, що вона нині знає й уміє, здобуто шляхом, як то кажуть, проб і помилок.

Так складається, що майстриня не може потрапити на майстер-класи (хоча дуже прагне цього), адже донечці всього 4,5 роки і треба завжди бути поряд з нею, от і займається молода матуся самоосвітою. Спочатку брала за основу рецепти з інтернету, книжок, у процесі роботи адаптувала їх, змінювала та перепрацьовувала. Тож тепер користується рецептами із власними поправками.

– Потрібно не боятися експериментувати, – роздумує Марина, – тільки тоді можна досягнути бажаного результату. У цьому мене підтримують найрідніші – моя сім’я, яка вірить у мій кулінарний талант та надихає.
Вона завжди знаходить підтримку і розуміння з боку чоловіка. А перша помічниця та порадниця – маленька Аліса, якій дуже подобається спостерігати за процесом приготування смаколиків і, ще більше, брати в ньому активну участь. Дівчинка хоче стати кондитером (або співачкою), але це коли підросте, а зараз мріє створити канал на Ютубі, щоб усім розповідати про свої кондитерські шедеври…

Марина вже має шанувальників своєї творчості: співпрацює з кав’ярнею «Котофейка», клієнтам якої дуже до вподоби домашні смаколики.
Майстриня отримує неймовірне задоволення від творчого процесу. Особливо подобається випікання та оздоблення імбирних пряників, які зараз дуже популярні. З тіста та глазурі виготовляє справжні витвори мистецтва. Апетитні пряники різної форми дуже подобаються і малечі, і дорослим.
До Дня святого Валентина випікала пряники у формі сердець, ведмедиків (на фото). Хоч молода жінка й не не святкує цей день, але була приємно здивована актуальністю теми.

Адже замовляли святкові пряники не юні закохані, а люди старшого віку. І це дуже приємно.
Марина – майстриня, яка дарує людям радість. Вона зізнається, що у роботі їй допомагає мрія. «Можливо, колись у майбутньому, мені вдасться втілити у життя свою солодку мрію – відкрити кондитерський цех».
Ну, а ми будемо тільки раді…

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest