Графік планових відключень обладнання ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» Каховським РЕЗ і ЕМ з 26.03.2018 по 30.04.2018

28.03.2018 Чорнянка [137] 8.30-16.00: Першотравнева, Херсонська {2-46, 48, 54, 62}, Садовий, Радянська, Дерибасівська {1-11}, Першотравневий, Російська {2, 8, 10}, Садова (ТО);

2.04.2018 Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 9.00-16.30: Центральна, Каховська, Першотравнева (ТО); Любимівка [ТП-343 Л-1; Л-2; Л-3; Л-4] 8.00-16.30: Крупської {1-6, 8-38А, 40-67, 68А, 69-105}, Фрунзе {2}, Софіївська, Котовського {1-32} (ТО);

3.04.2018 Діброва, Дмитрівка, Зелена Рубанівка, Зелений Під, Петропавлівка [ПС 35/10 «Червоний перекоп 1Т»] 9.00-16.30:(ТО); Калинівка, Подівка [ПС 35/10 «Червоний перекоп 2Т»] 9.00-16.30:(ТО); Любимівка [ТП-343 Л-1; Л-2; Л-3; Л-4] 8.00-16.30: Крупської {1-6, 8-38А, 40-67, 68А, 69-105}, Фрунзе {2}, Софіївська, Котовського {1-32} (ТО);

4.04.2018 Діброва, Дмитрівка, Зелена Рубанівка, Зелений Під, Петропавлівка [ПС 35/10 «Червоний перекоп 1Т»] 9.00-16.30:(ТО); Калинівка, Подівка [ПС 35/10 «Червоний перекоп 2Т»] 9.00-16.30:(ТО); Любимівка [ТП-343 Л-1; Л-2; Л-3; Л-4] 8.00-16.30: Крупської {1-6, 8-38А, 40-67, 68А, 69-105}, Фрунзе {2}, Софіївська, Котовського {1-32} (ТО);

5.04.2018 Любимівка [ТП-343 Л-1; Л-2; Л-3; Л-4] 8.00-16.30: Крупської {1-6, 8-38А, 40-67, 68А, 69-105}, Фрунзе {2}, Софіївська, Котовського {1-32} (ТО); Сергіївка, Цукури [242] 9.00-16.00:(ТО);

6.04.2018 Заозерне [Ф-191 до Р-57] 8.30-15.30: Пахомова, Миру, Лугова, Київська, Гагаріна, Набережна, Пархоменка, Радянська, Шкільна, Стара, Степовий (ТО); Каховка [КТП-18] 9.00-15.00: Радіщева {72, 74, 76, 78, 80, 83-84, 86-108}, Земнухова {5-14}, Герцена, У.Громової, Чернишевського, Тюленіна {5-26}, Олександра Довженка, Невського {7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-29}, Мелітопольська {48, 50-50А}, Лермонтова, Космонавтів, З.Космодем’янської {33, 35, 37-39, 41, 43, 45, 47, 49, 51-54, 56-56/1, 58-70}, Айвазовського {1, 3-9, 13, 15-18, 19-70, 72}, Берегова {5-27} (ТО); Любимівка [ТП-343 Л-1; Л-2; Л-3; Л-4] 8.00-15.30: Крупської {1-6, 8-38А, 40-67, 68А, 69-105}, Фрунзе {2}, Софіївська, Котовського {1-32} (ТО); Ольгівка [Ф-191 до Р-57] 8.30-15.30: Мелітопольська, Гагаріна, Леніна, Центральна, Тракторна, Садова, Молодіжна, Мічуріна (ТО); Сергіївка, Цукури [242] 9.00-15.30: (ТО);

10.04.2018 Заозерне [Ф-191 до Р-57] 8.30-16.00: Радянська, Пахомова, Пархоменка, Набережна, Миру, Лугова, Київська, Гагаріна, Шкільна, Степовий, Стара (ТО); Каховка [ЗТП-20] 9.00-12.00: Осетрова {69-88}, 417 Стрілецької дивізії {1-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29}, Панкеєвська {102А}, А. Солов’яненка {66-68}, 8 Березня {35-35Б, 37, 39, 41, 50, 52-90}, Мічуріна {1-25, 26, 28, 30}, Золіна {1, 4, 6, 8-9, 10-11, 12, 14} (ТО); Каховка [ЗТП-566 1Т] 12.00-16.00: Меліораторів {1А}, Б.Хмельницького {13} (ТО); Любимівка [104] 8.00-16.30: Мелітопольська {2А} (ТО); Ольгівка [Ф-191 до Р-57] 8.30-16.00: Леніна, Мелітопольська, Мічуріна, Центральна, Тракторна, Садова, Молодіжна, Гагаріна (ТО);

11.04.2018 Дудчине [ТП-183 Л-2; Л-3; Л-4] 8.30-16.00: Садова {1-2, 6-9, 11, 17, 19, 25, 29-31, 34, 37, 39, 41-42, 44, 49, 52, 62, 72, 139-150}, Українська {1-5, 10-19, 22-32, 35-45, 48, 51, 55}, Радянська {4-6, 12-13, 21-36, 42, 74, 80-84, 130} (ТО); Зелений Під [Ф-93 от ТП-302 до ТП-608] 8.00-16.30: Жовтнева {1} (ТО); Каховка [ЗТП-101 1Т] 9.00-15.00: Велика Куликовська {93, 130, 132}, Соборності {13-17} (ТО); Каховка [Ф-93 от Р-7 до ТП-302.] 8.00-16.30: З.Космодем’янської {50} (ТО); Каховка [Ф-93 от ТП-302 до ТП-608] 8.00-16.30: Сонячний, Квіткова {38-90}, Сонячна {42, 44-89}, Тіниста, Лісова, Соснова {8, 20, 28, 30-32, 34-36, 40, 42, 44-89}, Першотравнева {86-126} (ТО); Лук’янівка [ЗТП-101 1Т] 9.00-15.00: Електростанція (ТО); Малокаховка [Ф-93 от Р-7 до ТП-302.] 8.00-16.30: Південна {23-55}, Виноградний {1, 2, 4-5, 12, 18, 22, 24, 28}, Кооперативний, Водопровідна {1, 5, 13, 16, 22-26, 28, 30, 32-60, 63-65}, Кооперативна, Водопровідний {1-13, 15}, Садовий {1-5, 7-12}, Шкільна {59, 61, 63-64, 66-106}, Степовий, Центральний {1-5, 7}, Фрунзе {49-120}, Сонячний {1-12}, Леніна (ТО); Малокаховка [Ф-93 от ТП-302 до ТП-608] 8.00-16.30: Сонячний {26}, Піщана, Таврійська, Південна {1-22}, Новоселів, Морський, Молодіжна, Садовий {6, 13-38}, Фрунзе {1-48, 56}, Лісна, Польова, Каховська, Зелена, Центральний {6-63}, Дніпровська, Водопровідний {14, 16-39}, Водопровідна {1-4, 6-12, 14-19, 27, 29, 31, 61}, Вишневий, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 19, 23, 25-27, 34-52}, Шевченка, Шкільна {1-58, 60, 62, 65} (ТО); Сергіївка, Цукури [242] 9.00-16.00:(ТО);

13.04.2018 Заозерне [Ф-191 до Р-57] 8.30-15.30: Стара, Радянська, Лугова, Миру, Пахомова, Київська, Пархоменка, Набережна, Гагаріна, Степовий, Шкільна (ТО); Каховка [ЗТП-82 2Т] 9.00-15.00: Європейська {11-18, 26}, 417 Стрілецької дивізії {63} (ТО); Любимівка [104] 8.00-15.30: Мелітопольська {2А} (ТО); Ольгівка [Ф-191 до Р-57] 8.30-15.30: Тракторна, Мічуріна, Молодіжна, Леніна, Гагаріна, Садова, Мелітопольська, Центральна (ТО); Сергіївка, Цукури [242] 9.00-15.30:(ТО);

16.04.2018 Діброва, Дмитрівка [143] 9.00-16.00: (ТО); Заозерне [Ф-191 до Р-57] 8.30-16.00: Стара, Київська, Гагаріна, Миру, Шкільна, Пахомова, Степовий, Пархоменка, Набережна, Радянська, Лугова (ТО); Каховка [ЗТП-20] 09.00-12.00: Мічуріна {1-25, 26, 28, 30}, 417 Стрілецької дивізії {1-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29}, Осетрова {69-88}, Панкеєвська {102А}, 8 Березня {35-35Б, 37, 39, 41, 50, 52-90}, Золіна {1, 4, 6, 8-9, 10-11, 12, 14}, А.Солов’яненка {66-68} (ТО); Каховка [ЗТП-566 1Т] 12.00-16.00: Меліораторів {1А}, Б.Хмельницького {13} (ТО); Каховка [ТП-3 Л-2] 8.00-16.30: Осипенка {78, 80-80А, 82, 84, 86, 88, 100, 102-127}, Гетьмана Сагайдачного {88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114-114А}, Михайла Жужа {56, 58, 60, 83-87}, Гоголя {48, 50, 61}, Прикордонна {1-4, 6} (для безпеки робіт по ПЛ-6кВ Ф-85); Каховка [Ф-85 до ТП-8, без ТП-3] 8.00-16.30: Спендіарова {1-27, 29}, Мелітопольська {133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 159, 161, 163-173, 175, 177-179, 181, 183, 185, 187, 189, 191-193}, Маяковського, Я.Мудрого {2-28, 30, 32, 34, 36, 38-40, 42}, Гетьмана Сагайдачного {116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138-139, 140-179}, Золіна {35, 37, 39, 41, 43-43А, 47-47А, 49, 51, 53-53А, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71-71А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87-87/1, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107-109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170А, 172, 176, 178, 180А-182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212-212А, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228-228А, 230-242}, Ярмаркова, Чумацька, Осипенка {128-169}, Панкеєвська {23-25, 27, 29-31, 33, 35, 37, 39}, Сєрова, Соборності {23, 37-68}, Фаїни Гаєнко {24} (КР); Ольгівка [Ф-191 до Р-57] 8.30-16.00: Мічуріна, Тракторна, Центральна, Мелітопольська, Гагаріна, Молодіжна, Садова, Леніна (ТО);
17.04.2018 Діброва, Дмитрівка [143] 9.00-16.00: (ТО); Дудчине [ТП-183 Л-2; Л-3; Л-4] 8.30-16.00: Садова {1-2, 6-9, 11, 17, 19, 25, 29-31, 34, 37, 39, 41-42, 44, 49, 52, 62, 72, 139-150}, Українська {1-5, 10-19, 22-32, 35-45, 48, 51, 55}, Радянська {4-6, 12-13, 21-36, 42, 74, 80-84, 130} (ТО); Зелений Під [Ф-93 от ТП-302 до ТП-608] 8.00-16.30: Жовтнева {1} (ТО); Каховка [ЗТП-82 2Т] 9.00-13.00: Європейська {11-18, 26}, 417 Стрілецької дивізії {63} (ТО); Каховка [КТП-301] 13.00-16.00: 8 Березня {43, 45, 47, 49, 51}, Б.Хмельницького {2-12, 14-22}, А.Солов’яненка {70-76} (ТО); Каховка [Ф-93 от ТП-302 до ТП-608] 8.00-16.30: Сонячний, Першотравнева {86-126}, Квіткова {38-90}, Тіниста, Сонячна {42, 44-89}, Лісова, Соснова {8, 20, 28, 30-32, 34-36, 40, 42, 44-89} (ТО); Малокаховка [Ф-93 от ТП-302 до ТП-608] 8.00-16.30: Дніпровська, Лісна, Шкільна {1-58, 60, 62, 65}, Водопровідний {14, 16-39}, Водопровідна {1-4, 6-12, 14-19, 27, 29, 31, 61}, Сонячний {26}, Шевченка, Польова, Фрунзе {1-48, 56}, Зелена, Морський, Новоселів, Центральний {6-63}, Садовий {6, 13-38}, Молодіжна, Південна {1-22}, Піщана, Таврійська, Каховська, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 19, 23, 25-27, 34-52}, Вишневий (ТО);

18.04.2018 Діброва, Дмитрівка [143] 9.00-16.00:(ТО); Дудчине [ТП-183 Л-2; Л-3; Л-4] 8.30-16.00: Садова {1-2, 6-9, 11, 17, 19, 25, 29-31, 34, 37, 39, 41-42, 44, 49, 52, 62, 72, 139-150}, Українська {1-5, 10-19, 22-32, 35-45, 48, 51, 55}, Радянська {4-6, 12-13, 21-36, 42, 74, 80-84, 130} (ТО); Каховка [ЗТП-5 2Т] 9.00-16.00: Михайла Жужа {1-24, 26, 28, 30-30Б, 32, 34, 42}, Велика Куликовська {65-69А}, Гоголя {2, 4, 6, 8-22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37-37А}, Набережна {13} (ТО); Каховка [ТП-115 Л-1] 8.00-16.30: Невського {1-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18}, Айвазовського {71, 74}, Белінського, Берегова {37-39}, Декабристів {1-19}, З.Космодем’янської {72-76}, Кутузова (для безопеки робіт по ПЛ-6кВ Ф-85);

19.04.2018 Василівка [КТП-55] 9.00-16.00: К.Маркса {5-9, 15, 17, 19, 29, 41}, Л.Українки {2-10, 12, 18, 22, 24}, Ушакова {6, 8, 17, 24} (ТО); Каховка [КТП-513] 13.00-16.30: Мелітопольська {282}, Панкеєвська {18-22, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44-60}, Пушкіна {113, 117, 150, 152, 154, 156-156А, 158, 160, 162, 164}, Є.Патона {10-16, 51, 53, 55, 57, 59}, Олешківська(ТО); Любимівка [КТП-336] 9.00-13.00: Мелітопольська {104-160}, Блюхера {6, 9Б, 11-13}, Пушкіна {22-42}, Пролетарська {68, 70, 72-97} (ТО); Малокаховка [ТП-619 Л-1; Л-2; Л-4] 8.00-16:30: Дніпровська {16-19, 30, 38-91}, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 23, 34-36}, Водопровідна {6}, Фрунзе {2, 6, 8-10, 12-13, 16-18, 20-21, 23, 26-27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56}, Лісна {22, 29}, Молодіжна {2-9, 12-20, 22-28, 34-42, 48, 57-84}, Каховська {4, 7-10, 13-88}, Вишневий, Центральний {18, 19, 34, 37, 38, 43-63}, Водопровідний {23, 27, 30-33, 39}, Піщана {7-17, 28-32, 34, 36-42, 46, 49А-59, 62, 67, 70-зем.діл.4}, Садовий {6, 21-28, 30-33, 37-38}, Морський {18, 46}, Шкільна {65} (КР); Новокам’янка [908] 8.30-16.00:(ТО);

20.04.2018 Василівка [КТП-490] 9.00-15.30: К.Маркса {26}, Мічуріна {1-2, 4-6, 10-17, 21, 24-32, 38-39, 43-44, 52, 55}, Шкільна {3-5}, Херсонська {3-12}, Л.Українки {11, 13, 15-17, 19-21, 23, 25-36} (ТО); Василівка [КТП-491] 9.00-15.30: Молодіжний, Суворова {1-2, 4-33}, Молодіжна, К.Маркса {1-5, 10-14, 16, 18, 20-22, 35-39}, Східна, Ушакова {31-50} (ТО); Любимівка [КТП-477] 8.30-15.30: Мелітопольська {1Я-2, 4, 6, 7А, 9А, 14-16, 18А}, Фрунзе {62, 64}, Стаханівська, 40 років Перемоги, Рівенська, Південний, Південна, Олімпійська {11} (ТО); Малокаховка [ТП-619 Л-1; Л-2; Л-4] 7.30-15:30: Дніпровська {16-19, 30, 38-91}, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 23, 34-36}, Водопровідна {6}, Фрунзе {2, 6, 8-10, 12-13, 16-18, 20-21, 23, 26-27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56}, Лісова {22, 29}, Молодіжна {2-9, 12-20, 22-28, 34-42, 48, 57-84}, Каховська {4, 7-10, 13-88}, Вишневий, Центральний {18, 19, 34, 37, 38, 43-63}, Водопровідний {23, 27, 30-33, 39}, Піщана {7-17, 28-32, 34, 36-42, 46, 49А-59, 62, 67, 70-зем.діл.4}, Садовий {6, 21-28, 30-33, 37-38}, Морський {18, 46}, Шкільна {65} (КР); Новокам’янка [908] 8.30-15.30: (ТО);

23.04.2018 Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 9.00-16.30: Першотравнева, Центральна (Петровського), Каховська (ТО); Дудчине [ТП-183 Л-2; Л-3; Л-4] 8.30-16.00: Садова {1-2, 6-9, 11, 17, 19, 25, 29-31, 34, 37, 39, 41-42, 44, 49, 52, 62, 72, 139-150}, Українська {1-5, 10-19, 22-32, 35-45, 48, 51, 55}, Радянська {4-6, 12-13, 21-36, 42, 74, 80-84, 130} (ТО); Малокаховка [ТП-619 Л-1; Л-2; Л-4] 7.30-16:30: Дніпровська {16-19, 30, 38-91}, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 23, 34-36}, Водопровідна {6}, Фрунзе {2, 6, 8-10, 12-13, 16-18, 20-21, 23, 26-27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56}, Лісна {22, 29}, Молодіжна {2-9, 12-20, 22-28, 34-42, 48, 57-84}, Каховська {4, 7-10, 13-88}, Вишневий, Центральний {18, 19, 34, 37, 38, 43-63}, Водопровідний {23, 27, 30-33, 39}, Піщана {7-17, 28-32, 34, 36-42, 46, 49А-59, 62, 67, 70-зем.діл.4}, Садовий {6, 21-28, 30-33, 37-38}, Морський {18, 46}, Шкільна {65}(ТО); Софіївка [КТП-134] 9.00-16.00: Дніпровська {6-7}, Леніна {1-3, 5-15, 17, 22-23, 32-34}, Ворошилова, Молодіжна, К.Маркса (ТО); Софіївка [КТП-136] 9.00-16.00: Пушкіна, Гагаріна {1-6, 10-32, 34, 36-37, 39, 43-47}, Східний, Набережна, Східна (ТО);

24.04.2018 Дудчине [ТП-183 Л-2; Л-3; Л-4] 8.30-16.00: Садова {1-2, 6-9, 11, 17, 19, 25, 29-31, 34, 37, 39, 41-42, 44, 49, 52, 62, 72, 139-150}, Українська {1-5, 10-19, 22-32, 35-45, 48, 51, 55}, Радянська {4-6, 12-13, 21-36, 42, 74, 80-84, 130} (ТО); Каховка [КТП-18] 9.00-16.00: Айвазовського {1, 3-9, 13, 15-18, 19-70, 72}, У.Громової, Мелітопольська {48, 50-50А}, Чернишевського, Герцена, Невського {7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-29}, Тюленіна {5-26}, Берегова {5-27}, Лермонтова, Олександра Довженка, З.Космодем’янської {33, 35, 37-39, 41, 43, 45, 47, 49, 51-54, 56-56/1, 58-70}, Радіщева {72, 74, 76, 78, 80, 83-84, 86-108}, Земнухова {5-14}, Космонавтів (ТО); Малокаховка [ТП-619 Л-1; Л-2; Л-4] 7.30-16:30: Дніпровська {16-19, 30, 38-91}, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 23, 34-36}, Водопровідна {6}, Фрунзе {2, 6, 8-10, 12-13, 16-18, 20-21, 23, 26-27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56}, Лісова {22, 29}, Молодіжна {2-9, 12-20, 22-28, 34-42, 48, 57-84}, Каховська {4, 7-10, 13-88}, Вишневий, Центральний {18, 19, 34, 37, 38, 43-63}, Водопровідний {23, 27, 30-33, 39}, Піщана {7-17, 28-32, 34, 36-42, 46, 49А-59, 62, 67, 70-зем.діл.4}, Садовий {6, 21-28, 30-33, 37-38}, Морський {18, 46}, Шкільна {65}(ТО); Софіївка [201] 9.00-16.00:(ТО);

25.04.2018 Василівка [203] 9.00-16.00: Херсонська, 40 років Перемоги, Радянська, Свердлова, Спеціалістів, Суворова, Східна, Л.Українки, Ушакова, Фрунзе {4-18, 20-32, 34, 37-105}, Жовтнева, Шкільна, Ювілейна, Ювілейний, Жовтневий, К.Маркса, Мічуріна, Молодіжна, Молодіжний, Набережна (ТО); Каховка [253] 8.30-09.00: Нафтовиків, Земнухова, Невського {7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-29}, Некрасова, Олександра Довженка, З.Космодем’янської {1-49, 51-54, 56-56/1, 58-70}, Гірників {2-6, 8}, Космонавтів, Радіщева, Рилеєва, Тюленіна, Лермонтова, У.Громової, Дунаєвського, Айвазовського {1, 3-70, 72}, Чайковського, Герцена, Берегова {1-27}, Бориса Кенджієва, Шкільна, Чернишевського, Гагаріна, Геологів, Шостаковича, Мелітопольська {2А-16А, 18А-26А, 28-28А, 30-30Б, 34-34А, 36, 40, 42-44, 46, 48-48А, 50-50А}, Комарова (оперативні перемикання); Каховка [ Ф-253 от Р-24] 9.00-16.00: Геологів, Бориса Кенджієва, Берегова {1-27}, Чайковського, Айвазовського {1, 3-70, 72}, Тюленіна, Рилеєва, Гірників {2-6, 8}, Радіщева, Олександра Довженка, З.Космодем’янської {1-49, 51-54, 56-56/1, 58-70}, Невського {7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-29}, Нафтовиків, Мелітопольська {7, 9-9А, 34-34А, 36, 40, 42-44, 46, 48-48А, 50-50А}, Дунаєвського, Лермонтова, У.Громової, Земнухова, Космонавтів, Комарова, Чернишевського, Шкільна, Герцена, Шостаковича, Гагаріна (ТО); Любимівка [253] 8.30-09.00; 16.00-16.30: Каховська, Дніпровська, Пролетарська {68, 70, 72-141}, Ворошилова {1-4, 6-18}, Будівельників, Сонячний, Пушкіна {22-42}, Блюхера, Мелітопольська {17, 18А, 104-170}, Морська, Космонавтів, Сонячна, Нова (оперативні перемикання); Малокаховка [ТП-619 Л-1; Л-2; Л-4] 8.00-16:30: Дніпровська {16-19, 30, 38-91}, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 23, 34-36}, Водопровідна {6}, Фрунзе {2, 6, 8-10, 12-13, 16-18, 20-21, 23, 26-27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56}, Лісова {22, 29}, Молодіжна {2-9, 12-20, 22-28, 34-42, 48, 57-84}, Каховська {4, 7-10, 13-88}, Вишневий, Центральний {18, 19, 34, 37, 38, 43-63}, Водопровідний {23, 27, 30-33, 39}, Піщана {7-17, 28-32, 34, 36-42, 46, 49А-59, 62, 67, 70-зем.діл.4}, Садовий {6, 21-28, 30-33, 37-38}, Морський {18, 46}, Шкільна {65}(ТО); Новокам’янка [908] 8.30-16.00:(ТО);

26.04.2018 Вільна Україна [НС-3 по МК 1Т] 9.00-16.30: Каховська, Центральна, Першотравнева (ТО); Малокаховка [ТП-619 Л-1; Л-2; Л-4] 8.00-16:00: Дніпровська {16-19, 30, 38-91}, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 23, 34-36}, Водопровідна {6}, Фрунзе {2, 6, 8-10, 12-13, 16-18, 20-21, 23, 26-27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56}, Лісова {22, 29}, Молодіжна {2-9, 12-20, 22-28, 34-42, 48, 57-84}, Каховська {4, 7-10, 13-88}, Вишневий, Центральний {18, 19, 34, 37, 38, 43-63}, Водопровідний {23, 27, 30-33, 39}, Піщана {7-17, 28-32, 34, 36-42, 46, 49А-59, 62, 67, 70-зем.діл.4}, Садовий {6, 21-28, 30-33, 37-38}, Морський {18, 46}, Шкільна {65}(ТО); Новокам’янка [908] 8.30-16.00:(ТО); Сергіївка, Цукури [242] 9.00-16.00:(ТО);

27.04.2018 Каховка [Ф-253 от Р-25] 9.00-15.00: З.Космодем’янської {2, 6, 8, 10, 12-14}, Гірників {2-6, 8}, Радіщева {2-16, 18}, Геологів {10-20}, Нафтовиків (ТО); Малокаховка [ТП-619 Л-1; Л-2; Л-4] 8.00-15:30: Дніпровська {16-19, 30, 38-91}, Виноградний {1А, 3, 5-9, 15, 23, 34-36}, Водопровідна {6}, Фрунзе {2, 6, 8-10, 12-13, 16-18, 20-21, 23, 26-27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56}, Лісна {22, 29}, Молодіжна {2-9, 12-20, 22-28, 34-42, 48, 57-84}, Каховська {4, 7-10, 13-88}, Вишневий, Центральний {18, 19, 34, 37, 38, 43-63}, Водопровідний {23, 27, 30-33, 39}, Піщана {7-17, 28-32, 34, 36-42, 46, 49А-59, 62, 67, 70-зем.діл.4}, Садовий {6, 21-28, 30-33, 37-38}, Морський {18, 46}, Шкільна {65}(ТО); Новокам’янка [908] 8.30-15.30:(ТО); Сергіївка, Цукури [242] 9.00-15.30: (ТО).

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest