СУЧАСНИЙ СТИЛЬ УПРАВЛІННЯ – ЦЕ ГАРМОНІЯ В УСЬОМУ

Головний актив будь-якої компанії – люди, про це добре відомо кожному керівникові. Щоб надихнути персонал на працю, має бути розроблена дієва система заохочення. Та, звичайно, готового рецепту ніхто не запропонує, оскільки дуже важливим є індивідуальний підхід до кожного співробітника.

Саме це чудово розуміє керівництво ПП «Гармонія», виважений підхід якого до членів колективу дозволив створити не групу випадкових людей, а команду однодумців, які працюють як один злагоджений механізм.

Приватні підприємці намагаються підтримувати відповідну «погоду» в «Гармонії», створивши комфортабельні умови праці, зокрема обладнали затишний офіс, розробили систему заохочення.

Разом колектив працює вже не перший рік, так, наприклад, Ірина Харитонова, фінансовий директор, у компанії з моменту її створення (з 1996 року.) Для того, щоб людина себе комфортно почувала, головне – її здоров’я. Керівник, який сам займає активну життєву позицію, намагається залучити і співробітників до здорового способу життя. Так, в кінці лютого в офісі ПП «Гармонія» для співробітників та усіх бажаючих жителів Каховки відбувся семінар з дієтології, який провела дієтолог Ольга Тончева, яка вже не вперше зустрічалася з працівниками підприємства. Тема правильного харчування – багатогранна і актуальна у наш час, як ніколи. Досвідчений лікар у доступній формі ще раз розповіла про правильне харчування, яке впливає і на працездатність, і на зовнішній вигляд, і, власне, на загальний стан здоров’я людини. В кінці семінару всі бажаючі мали можливість зважитися на електронних вагах-аналізаторах Tanita, з проведенням аналізу вмісту води, кісткової і м’язової маси та інших параметрів тіла.

Продовжив цикл про здоровий спосіб життя семінар про користь бігу, який провів Микола Саєнко, чемпіон світу з легкої атлетики серед ветеранів. Чоловік у свої 64 роки знаходиться у чудовій формі і бігає завжди, не дивлячись на пору року та погоду. Спортсмен поділився власним досвідом, і це було цікаво присутнім, адже дехто з них вже долучився до цього виду спорту (наприклад, Поглод Світлана та Доброва Ірина) і приймав участь у різних забігах (і в Каховці, і у Новій Каховці). Усі семінари для службовців проводяться безкоштовно, витрати бере на себе адміністрація підприємства.
Організм кожної людини має свої особливості, зокрема це стосується працездатності після 40 років. Більшість працівників вже переступили цей віковий рубіж, то керівництво переймається даним питанням.

Керівник вважає, що здоров’я людини у її власних руках. Одним із компонентів, який, на його думку, позитивно впливає на організм людини після 40 років, є прийом аспірину. З цього питання він навіть організував для співробітників зустріч з лікарем-терапевтом Костирею Олександром Івановичем, який розповів про дійсні плюси використання аспірину для організму людини у певному віці. За словами фахівця, даним препаратом лікуються в усьому світі, він стабільно демонструє високу ефективність. Крім того, аспірин здатний попереджати утворення тромбів – тож його прописують людям похилого віку для розрідження крові та профілактики інсультів. Але все це, звичайно, після консультації з лікарем. Аспірин усі службовці (віком від 40 років) отримують безкоштовно, цим опікується адміністрація.

Колектив закладу складався роками і керівник цінує кожного свого працівника. Тож його зусилля, може навіть трішечки «егоїстичні», бо він це робить не тільки для людей, але і для підприємства, адже чим «здоровіший» буде колектив, тим довше вони зможуть працювати у такому складі, який цілком задовольняє керівництво.

Звичайно, усі ці заходи позитивно впливають на психологічний стан у колективі та продуктивність праці. Співробітники компанії намагаються бути корисними, відчуваючи таку турботу про себе і розуміння своїх потреб.

Крім того, Олександр Липа займається меценатством, як пам’ятаєте, він опікується мешканцями міні-зоопарку (Станція юннатів). А також переймається станом освіти підростаючого покоління, тож незабаром випускників-медалістів Каховських шкіл чекає грошове заохочення від ПП «Гармонія». Активна позиція, небайдужість та принциповість таких керівників надихає та мотивує до дії людей, що живуть і працюють поруч…

Олена Демченко.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest