ЗВИЧАЙНЕ ЖИТТЯ НЕЗВИЧАЙНОЇ ДИТИНИ В ЧОРНОМОРІВСЬКІЙ ШКОЛІ

21 березня в день весняного рівнодення в Чорноморівській ЗОШ (директор – Микола Загорулько) провели святковий захід, присвячений Всесвітньому дню «сонячних людей». Ця дата є символічною, адже вони мають додаткову третю хромосому в 21-й парі.

Дев’ятирічній Каті Романовій пощастило зі школою. Дівчинка так само, як і інші діти, пізнає світ через гру, розвиває моторику, логіку і мислення. Особливій дитині навчання дається складніше. Учитель Каті Олена Георгіївна зізналася: крім старанності і системи в навчанні, дівчинці потрібні розуміння і адекватне ставлення суспільства. Педагогу вдається успішно розвивати підопічну, тому що головним є не розвиток за будь-яку ціну, а шанобливе ставлення та навички, які потрібні для соціального життя, щоб Катя змогла відчувати себе комфортно, навчитися піклуватися не тільки про себе, а й про всіх, хто поруч.

Щоб підтримати дівчинку, учні та вчителі Чорноморівської школи, всі бажаючі отримали можливість приєднатися до всесвітнього флешмобу, причепивши до одягу зображення різнокольорових шкарпеток, щоб на один день відчути себе трохи особливими. У те, що навчання буде успішним, з самого початку вірили всі. Олена Георгіївна показала присутнім фільм про один день з життя дівчинки. Катя не тільки вивчила алфавіт, а й вміє рахувати, і непогано малює. У дружньому колективі діти привітали свою шкільну подругу, подарувавши їй квіти, малюнки, вірші і танці, в кінці розмістивши символічні листівки сонця з побажаннями на плакаті, зробленому Катею зі своїм учителем.

Відвідав захід і голова Роздольненської ОТГ Вегандз Деренікович Мясникян. Він подарував дівчинці спеціальну розвиваючу гру – «Нумікон», за допомогою якої можна не тільки навчити дитину математиці, а й, використовуючи її як конструктор, розвивати логіку. Про «Нумікон» всі позитивно відгукуються, правда, сім’я про цю гру тільки чула.

– Катя – звичайна дівчинка, адже діти завжди залишаються дітьми – веселими, допитливими, відкритими всьому світу, – каже Вегандз Деренікович. – Перебуваючи в цій школі, розумієш, скільки любові в серцях співробітників навчального закладу і вони щодня діляться нею з незвичайною дитиною! Вчителі намагаються не просто виконувати свої обов’язки, а й пробуджують у вихованців бажання не відгороджуватися від чужих особливостей, а підтримувати єдиний, згуртований колектив. Зі свого боку, ми зобов’язуємося продовжувати просвітницьку діяльність, якій в нашій ОТГ приділяється багато уваги, і, звичайно, підтримувати сім’ї, давати їм впевненість в майбутньому, – підкреслив голова Роздольненської ОТГ.

Сергій Макогон.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest