Реконструкція набережної не за горами?

16 березня відбулося засідання архітектурно-будівельної ради при відділі містобудування та архітектури каховської міськради. На порядку денному — розгляд передпроектної пропозиції по проекту реконструкції Набережної.

Член Спілки архітекторів України, член архітектурно-будівельних рад Херсонської області та м.Херсон головний архітектор ПрАТ «Херсон-Дніпромісто» Олександр Джаламага презентував свій проект реконструкції, концепсія якого полягає в максимальному збереженні існуючих пішохідних доріжок та озеленення. Саму набережну пропонують розділити на дві зони: для активного та пасивного відпочинку. Для пасивного відпочинку, паралельно берега, буде облаштована пішохідна доріжка, викладена плиткою. “Кишені” біля парапету будуть переобладнані в круглі оглядові майданчики з лавочками та вазонами для квітів.

Для активного відпочинку в зеленій зоні будуть обладнані велодоріжки та зона для скейтбордингу (площа “Таврійських ігор”).
Архітектори запропонували на площі «Трудової слави» прибрати старі стели, сходинки переобладнати в амфітеатр та замість традиційного встановити сухий фонтан, який влітку буде працювати, а в інші пори року служитиме площею для проведення масових заходів.

2 коментарі до “Реконструкція набережної не за горами?

  • 07.06.2018 о 11:42
   Permalink

   Никогда так же как и набережной. ..это все [censored] очередной

   Відповідь

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest