СВЯТО РАДОСТІ

1 червня — свято радості та надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони виросли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

За декілька хвилин площа біля РБК ім. Фрунзе наповнилася веселим сміхом, музикою та щасливими дитячими обличчями. Величезна аудиторія дітлахів, їхніх батьків, вчителів зібралася цьогоріч на святкування Дня захисту дітей.
Юні артисти підготували чудовий концерт з вокальними та хореографічними номерами (ЦДТ). Для малюків був проведений конкурс «Малюнок на асфальті». Волонтери церкви «Слово Життя» залучили дітей до веселих конкурсів, змагань, майстер-класів.

Діти стрибали на батутах, вправлялись у влучності, смакували солодощами і просто раділи першому літньому дню.
Виморені батьки вже думали про сієсту, але не дітлахи. Вони поспішили на відкриття спортивних тренажерів на стадіоні «Авангард», де і провели випробовування спортивного знаряддя.

Естафету святкового дня плавно «перехопила» площа МПК «Меліоратор», де малечу чекала цікава розважальна програма від невгамовних клоунів Тьопи та Кнопи. І вже доброю традицією став звітний концерт дитячих творчих колективів «Веселкова країна дитинства» (МПК «Меліоратор»), який проходить саме 1 червня. Більше 200 талановитих дітей презентували глядачам чудові пісні, танці, демонстрували акторські таланти. Кращі випускники творчих колективів були відзначені грамотами міського голови.

Ввечері свято продовжилося знову у центрі міста, де на каховчан чекала концертна програма аматорів міста, місто майстрів, арт-студія від художнього відділу Каховської школи мистецтв, концерт харківської групи «The Gapers». І на завершення молодь «запалювала» на дискотеці разом із DJ Ivan Nazarov (Каховка) та МС Кот (Херсон). Захопливим видовищем стало світлодіодне LED-шоу від колективу «Хорс» (Н. Каховка).
Дитинство — щаслива пора! Час безтурботності, радості, веселощів. Завдання нас, дорослих, зробити все, аби дитинство нашій малечі запам’яталося яскравими спогадами…

Олена Демченко.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest