КАХОВКА ОБ’ЄДНАЄТЬСЯ З ЧОРНЯНКОЮ?

1 червня, під час засідання сесії обласної ради, депутати прийняли оновлений проект перспективного плану формування територій громад Херсонської області. Нагадаємо, що даний проект було прийнято ще в 2015 році, коли на території області не було жодної територіальної громади. На сьогодні вже створено 26 ОТГ. Одним з варіантів, який розглядався, було створення нової редакції загалом, але за пропозиції районів та ОТГ її лише оновили.
Як повідомила прес-служба ОДА, на думку керівництва облдержадміністрації прийняття оновлень — це суто технічне питання, погодження якого дає чітку загальну картинку кінцевого результату реформи децентралізації у області.

По завершенню добровільного об’єднання в області має бути утворена 51 спроможна територіальна громада.
Згідно оновленого плану можлива Каховська ОТГ створюватиметься у складі Каховки, Малокаховки, Коробків та Чорнянки. Останню до проекту додали лише 1 червня. Крім того слід відзначити, що й без Чорнянки можливість об’єднання довкола міста досить туманна. Так, за словами голови РДА Валерія Салтикова, спільно з міською владою в найближчий час планується зустріч з депутатами Коробківської сільради, щодо перспектив створення ОТГ. В той же час, влада Малокаховки неодноразово висловлювалася проти приєднання до Каховської ОТГ. То що вже казати про Чорнянку, яка в силу свого територіального розміщення більше тяжіє до Нової Каховки та Таврійська.

Також передбачені зміни до складу вже існуючих громад: до Роздольненської ОТГ приєднають Новокам’янку, Семенівку та Костогризівку; до Зеленопідської ОТГ — Розо-Люксембурзьку та Волинську сільради.
У найближчий час схвалений обласною радою проект перспективного плану формування територій громад Херсонської області ОДА направить на затвердження Кабінету Міністрів України.

Власна інформація.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest