КАХОВКА ОБ’ЄДНАЄТЬСЯ З ЧОРНЯНКОЮ?

1 червня, під час засідання сесії обласної ради, депутати прийняли оновлений проект перспективного плану формування територій громад Херсонської області. Нагадаємо, що даний проект було прийнято ще в 2015 році, коли на території області не було жодної територіальної громади. На сьогодні вже створено 26 ОТГ. Одним з варіантів, який розглядався, було створення нової редакції загалом, але за пропозиції районів та ОТГ її лише оновили.
Як повідомила прес-служба ОДА, на думку керівництва облдержадміністрації прийняття оновлень — це суто технічне питання, погодження якого дає чітку загальну картинку кінцевого результату реформи децентралізації у області.

По завершенню добровільного об’єднання в області має бути утворена 51 спроможна територіальна громада.
Згідно оновленого плану можлива Каховська ОТГ створюватиметься у складі Каховки, Малокаховки, Коробків та Чорнянки. Останню до проекту додали лише 1 червня. Крім того слід відзначити, що й без Чорнянки можливість об’єднання довкола міста досить туманна. Так, за словами голови РДА Валерія Салтикова, спільно з міською владою в найближчий час планується зустріч з депутатами Коробківської сільради, щодо перспектив створення ОТГ. В той же час, влада Малокаховки неодноразово висловлювалася проти приєднання до Каховської ОТГ. То що вже казати про Чорнянку, яка в силу свого територіального розміщення більше тяжіє до Нової Каховки та Таврійська.

Також передбачені зміни до складу вже існуючих громад: до Роздольненської ОТГ приєднають Новокам’янку, Семенівку та Костогризівку; до Зеленопідської ОТГ — Розо-Люксембурзьку та Волинську сільради.
У найближчий час схвалений обласною радою проект перспективного плану формування територій громад Херсонської області ОДА направить на затвердження Кабінету Міністрів України.

Власна інформація.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest