Успіхи в школі – впевнені кроки в майбутнє

Сьогодні система освіти в нашій країні переживає період серйозних реформ, спрямованих на те, щоб її рівень відповідав високим європейським стандартам. Наша молодь має бути відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, яка вміє самостійно розв’язувати поставлені перед нею завдання, талановитою, творчою, одним словом, успішною. Фейєрбах писав: «Де немає простору для прояву здібностей, там немає і здібностей». Такий простір для розвитку талантів, який дозволяє рухатися вперед, створений у Семенівському НВК.
Здібних дітей у закладі освіти багато. Хтось малює, наче Леонардо Да Вінчі, хтось виводить довершені па або ж грає на фортепіано, хтось дивує вокалом, а дехто не уявляє себе без науки.

За підсумками навчального року Семенівський НВК вкотре утримав першість у районних предметних олімпіадах серед шкіл Каховського району (учні здобули 21 призове місце) та вибороли 6 дипломів обласного рівня. Призерами обласних олімпіад стали: Михайлюк Влада (11 кл.) – диплом ІІ ступеня з англійської мови, Мельник Карина (10 кл.) – диплом ІІІ ступеня з географії, Гаврилюк Яна (10 кл.) – дипломи ІІІ ступеня з історії та правознавства, Береза Дмитро (10 кл.) – диплом ІІІ ступеня з трудового навчання. Результативними були виступи семенівських школярів на обласних олімпіадах з української та російської мов. Спробували свої сили в олімпіадному змаганні й учні початкової школи. Перші свої перемоги в інтелектуальних змаганнях районного рівня здобули учні 4 класу: Куліш Ілона – диплом ІІ ступеня з української мови, Пуляєва Ліза – диплом ІІІ ступеня з англійської мови, Грибков Денис –диплом ІІІ ступеня з інформатики. Значимою перемогою в конкурсі знавців української мови імені П.Яцика може пишатися Куліш Ілона (4 клас) – диплом І ступеня в області. Здобули чергові дипломи та знову порадували майстерним читанням поезій на конкурсі «Наша земля –Україна» учні 10 класу: Мельник Аміна, Мельник Карина, Гаврилюк Яна. В обласному турі Мельник Карина виборола “Гран-прі”, читаючи уривок з твору В.Дрозда «Білий кінь Шептало».

У цьому році Мельник Карина і Гаврилюк Яна стали учасниками регіонального туру Всеукраїнського конкуру есе «Моя професія», який проходив 15 травня в Одесі. Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку організували зустріч для учасників регіонального туру з провідними топ-менеджерами та успішними підприємцями Одеси. Зустріч відбулась в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Партнер заходу – ІMPACT Hub Одеса. Конкурс дав змогу десятикласникам серйозно замислитися про своє майбутнє та дізнатися більше про  вибір професії.

За результатами ІV туру Гаврилюк Яна запрошена на Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у Києві, яка відбудеться 31 травня, а вже 1 червня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром в обраній професії.
26 травня шкільний дзвоник підіб’є підсумки навчальної діяльності учнів за рік, а призерам районних та обласних олімпіад будуть вручені дипломи відділу освіти Каховської РДА та грошові премії (за спонсорської допомоги фермерського господарства «АЛТАНАЛ»). Щира подяка О.Червоному за підтримку старанних учнів.

Не зупиняючись на досягнутих результатах, Семенівський НВК продовжує створювати умови для розвитку та самореалізації кожної особистості, забезпечення інтелектуального, соціального, морального і фізичного розвитку учнів. Заклад освіти зберігає свої традиції, кращі напрацювання педагогічного досвіду та розвиває, удосконалює інноваційну діяльність і впевнено дивиться у майбутнє.

З 1 вересня 2018 року Семенівський НВК розпочне новий навчальний рік у статусі опорної школи. Тож запрошуємо учнів сусідніх сіл для здобуття якісної освіти в стінах нашого закладу. Попереду – літній відпочинок, а потім наполеглива безперервна праця колективу школи і завжди жаданий результат – нове, духовно багате, розвинене, активно-творче молоде покоління.
Тетяна Хижинська, заступник директора з навчальної роботи.

На фото – призери районних та обласних олімпіад:
Мельник Карина, Михайлюк Влада, Купальний Ігнат, Береза Дмитро, Зосимчук Данило, Ратушняк Юлія, Гаврилюк Яна, Куліш Ілона, Грибков Денис, Пуляєва Єлизавета.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest